Čištění peří, výroba lůžkovin Hajany u Blatné - péřové peřiny a polštáře koupě online

Pokud hledáte přírodní materiál, který vás v noci zahřeje, poradíme vám. Nechte si vyrobit lůžkoviny z peří. Peří má vynikající vlastnosti pro zdravý spánek. V následujícím článku si o jeho výhodách přečtěte více.

Jak má vypadat kvalitní přikrývka?

Rozhodli jste se nechat ušít přikrývky z peří a žádáte nejvyšší kvalitu? Pokud se budete řídit následujícími radami, přikrývky vám budou dlouho a kvalitně sloužit. Velmi záleží na způsobu prošití přikrývky. Prošití krátkými čarami nebo dokonce jen v bodech nepřinese nejlepší efekt. Již po krátké době používání se stane to, že se peří nahrne u nohou a v opačné části vám zbude jen prázdná sypkovina. Přikrývky se plní pod tlakem, proto již sesypané peří zpátky nedostanete. Proto dbejte na to, aby bylo prošití zhotoveno do uzavřených obrazců, které zabrání přesunu peří na jednu stranu. Díky tomu bude peří ve vaší přikrývce rovnoměrně rozptýleno i po více letech používání. Ušité lůžkoviny by vám měla výrobna také pečlivě zabalit, aby se zabránilo okamžitému znečištění při převozu. Přikrývky a polštáře by ale hlavně měly být zdravotně nezávadné a vyrobeny v souladu s ekologickými normami platnými pro textilní výrobu v Evropské unii.

Čištění peří, výroba lůžkovin Hajany u Blatné

Hledáte-li odborníka přes čištění peří a bydlíte v oblasti Hajan a okolí, máme pro Vás tip na firmu paní Jany Bláhové - Hajanka.

U firmy Hajanka můžete poptávat služby týkající se: ** **

 • čištění peří

 • výroba a renovace péřových přikrývek a polštářů

 • výroba prošívaných přikrývek, peřin a polštářů
 • čištění peří
 • internetový prodej nových polštářů, prošívaných dek, peřin a dětských souprav zde ://www.spanekvperi.cz/internetovy-obchod/

Tato firma čistí peří bez chemických přípravků.

**Čištění peří, výroba lůžkovin Hajany u Blatné*** ***

Více informací o službách firmy Hajanka naleznete na internetových stránkách www.spanekvperi.cz. Kontaktovat můžete tuto firmu na tel. čísle +420 732 236 153 na e-mailu blahova.hajany@tiscali.cz či osobně na adrese Hajany 36, 388 01 Blatná.

Níže uvádíme veškeré adresy sběren:

 • Prádelna, mandl p. Kašparová - Písek, Přemyslova 399, tel. 604897015

 • Smíšené zboží Hradský - Strakonice, Skupova 1120, tel. 383321313 ##

 • Nábytek Hodouš - Volyně, Palackého nám. 61, tel. 723682883

Čimelice 8, tel.607256199

 • Opravy oděvů - Střelské Hoštice 19. tel. 732103093

 • Opravy oděvů - Milín tel.733751766

 • Prádelna a mandl, Ant.Dvořáka Dobříš. tel. 722699139

 • Čistírna peří - Praha 5, Zborovská 46, tel. 604566214

Výroba kvalitních lůžkovin Hajany u Blatné

Výrobna lůžkovin by měla používat kvalitní materiály a takové technologie, které zaručí** rozměrovou stálost přikrývek** a jiných lůžkovin i po mnohočetném praní a čištění. Přikrývky si můžete nechat zhotovit ze stoprocentní bavlny, jako je to u firmy Hajanka. V kvalitní provozovně si též zákazník může zvolit barvu lůžkovin z celé barevné škály, dle vlastního přání a vkusu.

Taktéž si promyslete rozměry lůžkovin. Pro koho je necháváte vyrábět, kdo pod přikrývkou bude spát? Miminko, dítě, či dospělý člověk? Přikrývka by měla být dostatečně široká i dlouhá, aby vám poskytovala co nejvyšší pohodlí. Někteří upřednostňují právě větší rozměry, aby se do peřiny mohli celí zabalit, od špiček u nohou až po bradu. Jiným stačí menší rozměr, protože se například v noci více potí, nebo je jim horko, nebo zkrátka nevědí, co si s velkou peřinou počít, protože jim zavazí.

Péřové výrobky Hajany u Blatné

Lůžkoviny plněné peřím volí zejména ti, kteří si potrpí na klasické přírodní materiály. Peří se ručně plní do sypkoviny, která se vyrábí ze stoprocentní bavlny. K plnění přikrývek a polštářů se používá kvalitní husí prachové peří. Bavlněné lůžkoviny poskytují vysoký komfort zdravého spánku, jsou prodyšné a na omak příjemné.Péřový polštář

Prošívaná péřová přikrývka vás v noci zahřeje

Jak se vyrábí prošívaná péřová přikrývka? Plní se nejkvalitnějším husím peřím, ručně draným. To znamená, že hovoříme o stoprocentním přírodním produktu. Peří se plní do bavlněné sypkoviny, která může mít prakticky libovolnou barvu či potisk. Díky tomu tyto přikrývky umožňují vysokou snášenlivost. Dále jsou vzdušné, lehké, pohlcují vlhkost a hlavně vás zahřejí. Výhodou je jejich schopnost znovu získávat původní tvar a objem, výborně se přizpůsobují tvarům lidského těla a vašim pohybům při spaní.

Protože přikrývky z peří vykazují tyto teplotní vlastnosti, tvoří nepříznivé podmínky pro množení roztočů, kterým vyhovuje právě vyšší vlhkost. Přikrývky z peří mají dosud nejvyšší komfortní a izolační vlastnosti, které zatím žádný jiný materiál nepřekonal.

Jaké lůžkoviny jsou vhodné do penzionů a hotelů

Výroba lůžkovin se netýká pouze soukromých klientů. Pokud podnikáte například v oboru ubytování a pohostinství, nabízí se možnost nechat si vyrobit vysoce kvalitní lůžkoviny a dopřát tak svým klientům maximální komfort. Pro váš penzion, hotel, či horskou chatu, si můžete nechat ušít polštáře a přikrývky dle vlastního přání a třeba i zkusit domluvit množstevní cenu při výrobě. Ve stoprocentně přírodních lůžkovinách se vašim hostům bude spát jako v bavlnce, třeba i lépe, než doma, a rádi se k vám budou vracet.

Jak se provádí čištění peří?

Jednou za čas je třeba nechat péřové lůžkoviny vyčistit. Čištění peří se provádí za účelem zbavení veškerých lůžkovin a výrobků z peří veškerých nečistot.  Technologie čištění peří má několik fází. Čištění probíhá suchou a mokrou cestou. Toto čištění probíhá na speciálních strojích bez použití chemických přípravků.

V prvním kroku se peří naloží do speciální komory, ve které se s použitím míchadel peří kypří. V této první fázi se peří zbaví největších nečistot.

V dalším kroku prochází peří z původní komory do další, kde se opět provádí jeho kypření, ale také propařování. Na tomto místě se odstraní hrubý odpad, mechanické nečistoty i úlomky peří. Aby se zabránilo pozdějšímu slepování peří do chomáčků, přidává se v této fázi procesu antistatický prostředek.Péřová souprava

Čištění peří od alergenů a bakterií Hajany u Blatné

Když už dáváte peří k čištění, dejte si záležet na výběru čistírny. Každá může používat jinou technologii. Například při provádění čištění peří za působení studeného vzduchu a odstředivé síly nedojde ke zničení roztočů, bakterií a plísní. Mechanických nečistot vaše peří sice zbaví, ale to je bohužel vše. Původci alergií zůstanou v peří, stejně jako může docházet k jeho slepování do chuchvalců. Kvalitu čištění si v dané čistírně ověříte jednoduše. Prostě se zeptáte, jakým způsobem se čištění provádí a jak prošívají přikrývky. Ihned si uděláte obrázek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17645 (novesluzby.cz#23847)


Diskuze a zkušenosti

Kubacova Zlata | 19.06.2014 23:08
Re: Čištění peří, výroba lůžkovin Hajany u Blatné - péřové peřiny a polštáře koupě online Před 5-ti lety jsem si objednala dvě peřiny. Jsem maximálně spokojená, uz moje maminka měla pouze peří, žádné \"kuličky\" brr...děkuju

Zde?ka Černá, Praha 4 | 09.04.2015 23:11
Re: Čištění peří, výroba lůžkovin Hajany u Blatné - péřové peřiny a polštáře koupě online Mám letní přikrývku v kvalitě \"Elegance\" a jsem maximálně spokojená. Hodnotím vlídný přístup k zákazníkovi, rychlost vyřízení. Hajanka umí zhotovit vše dle přání zákazníka a má široký výběr kvalitních sypkovin, které jsou na internetu krásně představeny. Jsem nadšena a určitě si nechám zhotovit a vyčistit péřové výrobky jen u Hajanky.Ne každá firma na výrobky z peří umí takto srozumitelně své výrobky představit. Mohu vřele doporučit a přejí Hajance hodně spokojených zákazníků.


Přidat komentář