Čištění koberců Karlovy Vary

Koberce jsou příjemné na došlap, vytváří teplo domova a zkrášlí každý interiér. V kobercích se ale také drží prach, špína a jsou ideálním místem pro roztoče. Pravidelné mokré čištění zbaví koberec všech nečistot a opět bude vypadat jako nový.

 

 

čištění koberců

Čištění koberců profesionály na Karlovarsku

Firmy, které nabízejí čištění koberců a čalouněných materiálů, tyto práce provádí na využití špičkových značkových přípravků. V některých případech se jiná možnost, než si povolat zkušeného odborníka, nenabízí, např. tehdy, kdy se vám podaří vylít na pohovku tekutinu, které se nemůžete zbavit a zdá se vám zbytečné se takového kusu nábytku zbavovat nebo jej nechat znovu potáhnout. Někdy se neobejdete bez pomoci odborníka po pořádané narozeninové party, kdy potřebujete dát prostory do pořádku včetně koberců, aby místnosti opět sloužily svému původnímu účelu, a v neposlední řadě se profesionální čištění koberců doporučuje provádět i tehdy, kdy se na kobercích nenachází žádná viditelná špína nebo šmouhy, ale máte rádi pořádek, čistotu a nechcete, aby mít doma roztoče, kteří se v kobercích rádi drží. Chemie, které se při čištění koberců používají, zajišťují ten nejlepší možný výsledek. Vždy jsou chemické prostředky voleny s ohledem na druh materiálu.

Mokré čištění koberců Karlovy Vary

Profesionální úklidové stroje pracují na bázi extrakčního čištění koberců nebo podlah. Tím se rozumí, že voda spolu s čisticím prostředkem je vháněná do koberců a další čištěné plochy pod tlakem a potom je spolu se špínou a jinými nečistotami opět vysávána zpátky do přístroje. Jde o takovou technologii, díky které nedochází k nadměrnému poškozování a opotřebování koberce a koberec nebo jiná udržovaná plocha vydrží mnohem déle v původním bezvadném stavu. Čištění koberců mokrým způsobem zaručuje nejdokonalejší hloubkové vyčištění koberce. Existuje mnoho důvodu, proč byste měli dbát na dokonalé čištění koberců. Nezáleží přitom na skutečnosti, zda se jedná o koberce v domácnosti nebo v zaměstnání, přece jen dáváme raději přednost tomu, co máme doma, protože na tom nám nejvíce záleží, jak vypadá. Vzhled není jediným důvodem, proč byste měli dbát o koberce. Jde především o vaše zdraví.

Koberce a alergici, astmatici

Koberce jsou obecně považovány za lapače nečistot, prachu, a pokud je váš koberec tvořen hustým vlasem, představuje tak ideální místo pro život roztočů a jiné další havěti. Hloubkové čistění koberců ocení jistě alergici, ale také astmatici a rodiny s malými dětmi. Mokrá cesta čistění koberců zaručeně zbaví váš koberec všech těchto nečistot a dokonale vyčistí všechna vlákna až do hloubky, navíc dojde k opětovnému oživení barev a váš koberec bude zbaven zatuchlého pachu a bude příjemně vonět. Koberec je zpravidla suchý do 3-5 hodin po jeho vyčištění. Firmy používají pouze kvalitní saponáty a vhodně zvolenou technikou nemůže dojít k žádnému poškození koberce nebo jiného čalouněného povrchu. Po mokrém koberci, než uschne, můžete normálně chodit. Saponáty, které jsou odborníky při čištění používané, jsou vhodné i pro alergiky.

Čištění interiérů aut Karlovy Vary

generální úklid

Každý majitel a uživatel auta, které má své auto rád, stará se o něj a je rád, že mu spolehlivě slouží, je rád, když je jeho vůz čistý a nablýskaný. U některých vozidel je jejich čistota nutností. Například auta taxislužby, která slouží pro přepravu osob, vozidla v půjčovně vozidel, které musí být také v super stavu, když si pro ně zákazník přijde, nebo firemní vozidla, která samozřejmě vedle zaměstnanců reprezentují také firmu. Profesionální čištění interiéru aut zahrnuje komplexní autokosmetickou péči, čištění a impregnaci plastových nebo dřevěných částí interiéru, čištění sedaček, čištění stropu a koberečků, nebo kleštění a voskování auta. Opět i v tomto případě používají odborníci pouze takové kosmetické prostředky, které jsou absolutně zdravotně nezávadné, které nepoškozují materiály a které splňují přísné hygienické podmínky. Po vyčištění bude vaši auto do hodiny suché a bude připraveno k jízdě. Úklid vašeho auta bude vždy poveden pečlivě a vaše auto se opět stane vaší chloubou. Mnoho lidí se spokojí s vlastnoručním úklidem, ovšem po tom profesionálním sáhnout např. v okamžiku, kdy se rozhodnout vozidlo prodat. Přece jen naprosto dokonale vyčištěné auto vypadá mnohem lépe a snadněji jej prodáte.

Generální úklid Karlovy Vary

Přišlo jaro, konečně jsou tady i tolik očekávané slunečné dny a mnoho z nás čeká generální úklid. Jsou lidi, kteří se na tyto generální úklidy těší a které baví. Ale jsou mezi námi i tací, kteří na takové věci nemají čas a když už, tak jej raději využívají jinak než kompletním úklidem celého domu. Patříte také k těm, kteří by nejraději odložili úklid na neurčito a raději se na zahradě opalovali nebo si povídali s přáteli? Právě pro vás je zde možnost svěřit úklidové práce profesionální firmě, která zabezpečuje generální úklid domácnosti i kanceláří. Takovou firmu si můžete zavolat jednou za rok, jednou za týden, každý měsíc nebo třeba jen výjimečně po pořádané oslavě narozenin, svatby, před Vánocemi pro zajištění Vánočního úklidu, apod. Profesionální firma vám bez jakéhokoliv zdržování pomůže i s úklidem po stavebních úpravách a rekonstrukcích.

údržba zahrad a zeleně

Údržba zahrad a zeleně na Karlovarsku

Který majitel by nechtěl, aby byla jeho zahrada krásná a upravená, na které by mohl nerušeně odpočívat a jen se kochat pohledem na krásně upravenou zeleň? Někdy je ale pro některé lidi těžké najít si čas na dostatečnou údržbu zeleně. Proto jsou vám k dispozici pomocníci, kteří se vám o vaši zahradu postarají. Upravená a udržovaná zahrada slouží jako dekorace, ale také, a to především, jako místo, kde si oddychnete, kde posedíte s přáteli a načerpáte další síly. K tomu, abyste se v takové zahradě mohli cítit dobře a spokojeně, je potřeba, aby byla upravená. Údržba zahrady může spočívat v posekání trávníku, v posekání a naštípání dříví, v okopání záhonů, v zalití trávníku, rostlin a záhonků, v ošetření trávníku s pomocí moderní techniky, atd. Tyto firmy vám budou pomáhat buď pravidelně, nebo jednorázově, vše záleží na vašem přání. Pokud je pro vás údržba zahrady a zeleně časově náročná, neváhejte a pozvěte si odborníky. Při realizaci budou vždy vycházet z vašich přání a budou se snažit maximálně využít přirozený potenciál pozemku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17630 (novesluzby.cz#23829)


Přidat komentář