Cateringové služby a výroba dortů

Čeká Vás příprava rodinné oslavy a nevíte si rady se sestavením toho správného menu? Obraťte se na cateringovou společnost, která za Vás vyřeší nejen starosti s občerstvením, ale zajistí Vám i zábavu pro hosty v průběhu celé akce.

Cateringové služby - oslava narozenin, svatba, večírek

Chystáte-li jakoukoliv oslavu narozenin, životního výročí, svatbu nebo domácí večírek a chybí Vám čas a fantazie připravit vhodné občerstvení pro své blízké, je nejlepší využít služeb cateringové společnosti. Jsou to profesionálové, kteří se postarají, aby Vaši hosté byli spokojení, dobře naladění a zážitek z oslavy pro ně byl něčím nezapomenutelným. Cateringová společnost nabízí velmi kvalitní občerstvení z čerstvých surovin. Veškeré jídlo je vyráběno pod dohledem profesionálních kuchařů a také obsluha na Vašem večírku je příjemná a usměvavá a splní každé vaše kulinářské přání. Cateringové služby mají promyšleno vše do sebemenšího detailu, a proto se nemusíte bát, že by něco na Vaší oslavě nevyšlo.

Nabídka cateringových služeb

Cateringové služby nekončí jen dodávkou pokrmů, ale jsou spojené s kompletním servisem, který každá oslava vyžaduje. Odborná cateringová firma Vám najde vhodné prostory pro konání akce, zajistí květinovou výzdobu, dekorace a dopravu věcí nebo osob na párty. Také Vám nabídne služby fotografa, který celou akci zdokumentuje. Nedílnou součástí cateringových služeb je také nabídka doprovodného programu. Vaši hosté budou jistě nadšeni z hudební produkce nebo jiných akcí jako je například ochutnávka vín, barmanská Freestyle-show, kuchařská show nebo dokonce ohňostroj. Váš večírek může být také obohacen cateringem míchaných nápojů. V nabídce jsou nápoje alkoholické, ale je pamatováno i na děti, takže drinky bez alkoholu jsou samozřejmostí. Pro děti také může firma zajistit vystoupení klauna nebo jiné vhodné atrakce.

Kuchař – nedílná součást cateringové firmy

Kuchařská profese patří mezi nejstarší na světě. Cateringová firma nabízí velké množství služeb spojených s kuchařským uměním. Můžete si pozvat kuchaře přímo do domu. Tato služba je velmi oblíbená, protože se můžete věnovat svým hostům a o vše ostatní se postará profesionál. Veškeré nádobí a rekvizity si přiveze s sebou a po oslavě se postará o úklid kuchyně. Pokud si to budete přát, tak Vám menu může profesionál nachystat formou kuchařské show. Budete v přímém přenosu sledovat výrobu lahůdek a také se můžete něčemu přiučit. Oslavu si plně vychutnáte a Vy a Vaši hosté budou na gastronomický zážitek dlouho vzpomínat.

Cestování a vaření - kuchař na cesty

Je-li Vaše profese spojená s častými zahraničními nebo tuzemskými cestami, na kterých nemáte čas si vařit, můžete využít službu cateringové společnosti. Ta nabízí svého kuchaře na cesty. Bude Vám k dispozici po celý den a splní každé vaše kulinářské přání. Nabídkou firmy je i menu vegetariánské, laktovegetariánské nebo veganské. Kuchaře na cesty mohou využít nejen firmy, ale i skupiny turistů, kteří chtějí mít na své dovolené jistotu, že se o jejich žaludek bude starat profesionál. Mnoho lidí má totiž různé zdravotní omezení a strava v jiné zemi by jim mohla přitížit. V tomto případě odborná firma nabízí i konzultace s výživovým poradcem. Svého osobního kuchaře si můžete najmout samozřejmě i v tuzemsku. Je to velmi unikátní služba, kterou cateringová firma nabízí. Kuchař Vám vytvoří celodenní jídelníček podle Vašich přání a představ a Vy si budete celý den toto kulinářské umění užívat.

Kurzy vaření

Cateringová firma zajišťuje nejen gastronomický servis, ale nabízí pro zájemce i kurzy vaření. Můžete se naučit jak připravit japonskou, italskou nebo jinou národní kuchyni. V současné době je velmi moderní nabízet svým hostům sushi. Jak se toto jídlo připravuje, vám poradí profesionální kuchař. V průběhu kurzu se dozvíte, kde se dají nakoupit ty nejlepší ingredience a také se naučíte způsob přípravy sushi až po jeho naservírování a konzumaci. Také umění ovládat japonské hůlky při konzumaci sushi je nedílnou součástí tohoto kurzu. Nejen japonská kuchyně ale i italská je v současné době hodně oblíbená. V kurzu se naučíte vyrábět domácí těstoviny, pracovat správně s krevetami, marinovat a grilovat krůtí prsa nebo vyrábět rucolové pesto. Jako sladkou tečku na závěr se naučíte vyrábět tradiční tiramisu podle staroitalského receptu. Spousta z Vás však dává přednost pořádnému šťavnatému steaku. I tento kurz pro Vás cateringová firma připravila. Naučíte se hlavní zásady práce s masem. V první řadě je důležitý výběr kvalitního masa. Následuje správné marinování a délka tepelné úpravy. Závěrem všech kurzů bývá konzumace toho, co jste si připravili. Dobrou chuť!

Výroba dortů a dezertů

Nedílnou součástí každé společenské události je sladká tečka. Cateringová firma Vám dodá jakýkoliv dort, který si sami navrhnete, nebo si necháte poradit, v jakém stylu by měl dort být. Na dort budou použity suroviny, které si sami vyberete. V nabídce firmy je i ruční výroba mini dezertů, které slavnostní tabuli obohatí svou rozmanitostí a barevností. Také zmrzlina by neměla na žádné společenské akci chybět. Cateringová firma Vám nabídne zmrzlinový bar i s cukrářem.

Catering – vyřezávané ovoce a zelenina

Slavnostní tabule se neobejde bez vyřezávaného ovoce a zeleniny. K tomuto účelu se používá většinou ovoce nebo zelenina s tvrdou dužinou jako je například meloun nebo dýně. Mistři svého oboru dokáží vytvořit na těchto potravinách neuvěřitelné obrazce nebo nápisy.

Dekorativní vyřezávání začalo v Asii už v 7. století. V České republice jeho obliba začala narůstat až ve století dvacátém a ne všechny cateringové firmy mají odborníky na vyřezávání. Pokud si tuto službu objednáte, bude Vaše akce nezapomenutelným zážitkem pro všechny hosty.

Dárkové poukazy na gurmánský zážitek

Nevíte jaký dárek dát svým nejbližším k narozeninám, nebo k jinému životnímu jubileu? Dopřejte jim gurmánský zážitek formou dárkového certifikátu. Tento certifikát obsahuje nabídku nejen pokrmů, ale i nápojů včetně welcome drinku, vína červeného nebo bílého, kávy nebo čaje a dezert. Tímto dárkem jistě své blízké velmi potěšíte. Cateringová firma přizpůsobí výběr menu Vašemu přání a ke spokojenosti obdarovaných.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17766 (novesluzby.cz#24089)


Přidat komentář