Autoskloservis, autoservis - Praha 4

V dnešní době je automobil v mnoha rodinách doslova pravou rukou. O tohoto nepostradatelného pomocníka je ale třeba se správně starat a zabezpečit jej proti krádeži. Kvalitní autoservis vám nabídne nejen veškerý servis, ale také opravy autoskel.

Automobilem cestujeme do zaměstnání, na nákupy nebo za zábavou. Dokud nám poctivě slouží, je všechno v pořádku. Někdy možná trochu zanedbáváme jeho pravidelnou prohlídku. Pravidelný servis automobilů a údržba karoserie je důležitější, než se zdá a její zanedbání se nám může vymstít. Ceny za pozdější náročné opravy se pak mohou vyšplhat zbytečně vysoko. Ale i přes veškerou péči se drobným opravám v autoservisu nevyhneme. Jedná se zejména o mechanické práce jako opravy karoserie, lakýrnické práce nebo opravy motorů. Stát se může opravdu cokoli a někdy dojde i poškození čelního skla, které je třeba opravit nebo vyměnit. Nejdůležitější je ale svého plechového miláčka zabezpečit proti krádeži, například mechanickým zabezpečením. Nechceme přece, aby nám servisované auto někdo ukradl.

Lakýrnické a karosářské práce Praha 4

V současném hustém automobilovém provozu se drobným kolizím prostě nevyhneme a tak nás občas pomačkaní plechu nemine. Tyto opravy karosérií ale nejsou žádný problém. Drobné poškození karoserie šikovný autoservis snadno opraví, případně poškozený díl vymění. Důležité je navštívit autoservis včas, protože poškozená vrstva laku může způsobit zbytečně velkou korozi. Lakýrnické a karosářské práce jsou v autoservise běžně prováděny a během několika dnů ani nepoznáte, že byl váš automobil poškozený. Většinou se jedná o promáčknutou karoserií po drobné autonehodě nebo o poškozený lak, kdy do našeho auta na parkovišti někdo lehce narazil. Karoserie automobilu se může poškodit také vlivem nepříznivého počasí. Nejčastěji to bývá po kroupách nebo například po spadlé větvi. Poškození karoserie po kroupách je nepříjemné, ale profesionálně vybavený autoservis důlky po kroupách umí opravit. Obvykle se používá metoda PDR, kdy není nutné celou karosérii znovu nalakovat.

Opravy a výměny autoskel Praha 4

Možná jste to zažili už sami – odletující kamínky naráží na čelní sklo a najednou přiletí jeden ostrý a větší. A na čelním skle zůstane stopa po poškození. Co teď? Rozhodně nemusíme zoufat. Opravy bodových poškození autoskla nám provede zkušený autoservis bez nutnosti výměny skla. Pokud tedy zjistíme bodového poškození autoskla, důležité je co nejrychleji navštívit autoservis, kde opravy autoskel provádí. Pokud bychom opravu odkládali, poškozené místo se totiž může neustále zvětšovat až se dostane do stadia, kdy bude jeho výměna opravdu nutná. Bodové poškození autoskla se projeví jako prasklinky, hvězdičky, pavoučci či lupy a je možné je poměrně snadno odstranit.

Existují ovšem případy, kdy je lepší autosklo vyměnit celé a to v případě, kdy se na skle objeví dlouhé podélné praskliny. I v tomto případě je sice oprava možná, ale nemusí esteticky odpovídat nárokům nebo není zaručená stoprocentní funkčnost takto opraveného čelního skla. Náklady na opravu autoskla se odvíjí od rozsahu praskliny. Časová náročnost opravy praskliny standardní velikosti je méně než půl hodiny a cena opravy praskliny čelního autoskla je obvykle okolo 500 Kč. Pokud je autosklo nutné vyměnit, zajeďte se svým vozidlem do autoservisu, kde mají potřebné vybavení. Autoservis  dokáže vyměnit nejen čelní, ale i boční a zadní autoskla a to nejen u osobních vozidel. Může se jednat také o výměnu autoskla autobusu nebo nákladního automobilu.

Autosklo zdarma Praha 4

Pokud je výměna automobilového skla nutná, není vždy nutné toto sklo platit. Můžete se obrátit na specializovaný autoservis, který spolupracuje s pojišťovnou, a který vám ve výměně autoskel pomůže k bezproblémovému vyřízení pojistné události. Profesionální autosklo servis je schopen vyřídit i pojistné událostí mnoha dalších pojišťoven, včetně havarovaných vozů. Pro výměnu autoskel zdarma jsou potřeba fotokopie těchto dokumentů: pokud jste poškozený, přineste sebou velký technický průkaz, malý technický průkaz, občanský průkaz, řidičský průkaz, povinné ručení nebo smlouvu o povinném ručení a v případě, že je vozidlo v leasingu, také leasingovou smlouvu. Pokud máte čelní autosklo připojištěno, předložte i tyto doklady. Výhodou je, že neztrácíte svůj čas vyřizováním všech náležitostí spojených s pojišťovnou a při dodržení výše uvedených podmínek za sklo a celkovou montáž neplatíte. Pokud jste viník, přineste stejné, tedy výše uvedené doklady

Mechanické zabezpečení automobilů Praha 4

Automobily se kradou odjakživa a krást se budou zřejmě i nadále. Proto je třeba se proti zlodějům chránit a automobil důkladně zabezpečit. Jedním ze způsobů, jak svůj automobil ochránit proti nenechavcům je jeho mechanické zabezpečení. Autoservis vám může nabídnout například velice žádaný a oblíbený způsob, kterým je zamykání řadící páky, přesněji řečeno zamykání řadící páky ocelovým trnem. Je to opravdu velmi rozšířený způsob ochrany automobilů a někteří prodejci jej zařazují do výbavy nového vozidla. Zamykání řadící páky v poloze zpátečka se provádí na všechny druhy automobilů. Řadící páka se zamyká ocelovým trnem, který je vyroben z velmi tvrdé potitanované oceli a spolu s dalším zabezpečením je velmi účinným prostředkem proti krádeži vozu. Pokud je automobil tímto zabezpečením vybaven, je tento fakt vyznačen na karoserii vozu a případný zloděj si vždy raději vybere automobil, který nemá žádné zabezpečení. Pro maximální zabezpečení automobilů je vhodné toto mechanické zabezpečení zkombinovat s některým systémem elektronického zabezpečení.

Svařování auto plastů Praha 4

Plasty na autech vydrží opravdu dost, ale někdy prostě příliš velký náraz nevydrží a prasknou. Vždycky není nutné kupovat nové díly, automobilové plasty je totiž možné svařit. Zkušenosti říkají, že autoservis dokáže svařovat snad veškeré auto moto plasty, jako nárazníky, masky, nebo nádrže. Svařování plastů je levnější, než nákup nového dílu, nehledě na montáž dílu. Co je možné svařovat? Svařováním je možná oprava plastů jako nárazníky, masky, úchyty, zrcátka, světlomety a to v mnoha typech plastů. Může se jednat o PVC, ABS, PE -měkké/tvrdé, PP a jiné. Svařování auto plastů je ekologické a opravou plastových částí šetříte životní prostředí. Přestože se vám může zdát, že jsou některé poškozené plastové díle na vašem automobilu neopravitelné, zkušený autoservis je dokáže svařováním opravit. A co víc – šikovní automechanici dokáži navařit i chybějící díly, proč tedy kupovat zbytečně nové díly? Kvalita sváru certifikována mezinárodním certifikátem a mnohaleté zkušenosti zaručují pevnost sváru v každém jeho ohybu. Objednejte se v autoservisu a svařování plastů může být provedeno po domluvě na počkání nebo do druhého dne.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17269 (novesluzby.cz#23239)


Přidat komentář