Autoskloservis, autoopravna - Ostrava a okolí

Kvalitní autoservis dnes potřebuje každý, kdo vlastní auto. Ostatně, dnes se najde jen málokdo, kdo automobil nemá. A tak dobré reference často vedou k dlouholeté spolupráci a k oboustranné spokojenosti.

Kde najít kvalitní autoopravnu na Ostravsku?

Nejlépe opravdu uděláte, pokud se necháte vést** referencemi**. Právě spokojenost zákazníků totiž vypovídá o kvalitě odváděné práce jednotlivých firem. Těm dílnám, které mají mnohem více nespokojených zákazníků je lépe se vyhnout. A to i v případě, že k další dílně to máte mnohem dál. Delší cesta se vám v tomto případě vždy vyplatí. A pokud je autodílna opravdu kvalitní, často ji nedělá problém přijet za vámi nebo nepojízdné vozidlo odvést do své dílny. Při výběru autodílny byste měli zohlednit i nabízené služby. A pak také to, jaké značky automobilů zde opravují. Ne každý servis se zabývá všemi značkami aut. Jsou autorizované servisy, které se úzce specializují jen na jednu značku. Pak servisy, které vám opraví vše, co lze udělat bez smlouvy s výrobcem a na složitější opravy musíte jinam. A pak jsou autoopravny se širokým záběrem služeb i značek. Zde vám opraví téměř vše a také vám provedou preventivní kontroly, STK, změří emise a dokonce vám po dobu opravy zapůjčí náhradní vůz.

Autoopravna Ostrava

Autoopravna pana Jana Vaňka nabízí širokou paletu služeb, včetně;

  • odtahu poškozeného vozidla,
  • zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy.
  • opravy všech značek,
  • přípravy a provedení sezónní kontroly,
  • přípravy automobilu na** technickou kontrolu**, včetně jejího provedení,
  • karosářské práce včetně lakování,
  • elektroinstalační práce,
  • mechanické práce.

Samozřejmostí je také nabídka autobaterií a** pneumatik**.

V této autoopravně najdete vše, co potřebujete pro klidný provoz automobilu, včetně vstřícného jednání.

Když automobil nejede

Spěcháte do práce a náhle nenastartujete automobil. Co teď? Shánět někoho, kdo poradí, rovnou odtah nebo opraváře? Nejlépe je volat přímo do autoopravny. Tam vám poradí podle vašich informací o stavu auta. A pokud bude jasné, že jde o vážnější závadu, tak přijedou a zjistí, co se vlastně stalo. Nepodaří-li se automobil zprovoznit na místě, pak ho odtáhnou do autoopravny a vám nabídnou možnost zapůjčení jiného auta, aby jste neměli po dobu opravy problémy s dopravou do zaměstnání, na nákup a všude tam, kam potřebujete.

Elektroinstalační práce, závada na elektroinstalaci automobilu

Závada na elektroinstalaci automobilu může být velmi jednoduchá a stát pár korun nebo může jít o složitou závadu, která se cenově vyšplhá na desítky tisíc. Ovšem hned se to nepozná. Nejprve je zapotřebí podívat se na pojistky.Pokud jsou v pořádku, tak nejlépe uděláte, když zavoláte do autoopravny. Tam na základě prohlídky a případně testů zjistí závadu a opraví ji. Nové vozy mají mnohem více elektrických zařízení než vozy starší a proto je zjištění závady složitější. A i proto byste se do opravy neměli pouštět sami. V autoopravně s pomocí testů zjistí problém a opraví ho. Vy byste zásluhou neodborného zásahu mohli napáchat ještě více škody. U starších automobilů může dojít k závadě na elektroinstalaci i zásluhou stáří. Pak někdy stačí výměna zteřelého vodiče a vše je opět v pořádku.

Karosářské práce a lakování automobilů Ostrava

Karosářské práce můžete potřebovat, aniž byste například havarovali. Stačí, když vám někdo lak poškodí na parkovišti před supermarketem. V autoservise jsou na tyto malé opravy vždy připraveni a dokáží vám lak opravit ve stejném odstínu, tak že to téměř není poznat. A pokud je poškození větší, tak i tady si vědí rady. Karosáře můžete potřebovat i v případě nehody. Zde je výhodné, že autoopravna si vaše havarované auto odveze a kromě opravy za vás vyřídí i pojistnou událost. Tedy všechny náležitosti s vaší pojišťovnou.

Mechanické práce na vozidlech Ostrava

Ty potřebujeme nejčastěji. Patří sem zřejmě nejčastěji výměny skel, montáže střešních oken, tažných zařízení, defendlocku, autoalarmů, autorádií, přehrávačů, handsfree a bluetooth sad, stejně jako údržba klimatizací a výměna jejich náplní. Časté jsou i opravy zámků, stěračů nebo kontroly airbagu. Kromě toho sem patří například výměna oleje nebo pravidelná sezónní kontrola vozu. Výčet všech mechanických prací by byl na dlouho. Mechanické práce zkrátka dávají vozu nové možnosti, stejně jako ho udržují.

Výměna autoskel Ostrava

Tak tato oprava je velmi častá. A neprohloupí, kdo má zejména přední sklo připojištěné již v rámci povinného pojištění. Autoopravna vám tak poškozené sklo vymění a zároveň vyřídí s pojišťovnou i jeho úhradu. Vy se jen musíte bez automobilu obejít asi dva dny. Jeden den se sklo vymění a do druhého dne zasychá spoj. Pak můžete opět automobil používat.

Telefon za volantem - handsfree sada

To vás může stát pár bodů navíc. Zákon nedovoluje telefonovat za jízdy, ale pokud máte** handsfree či bluetooth sadu**, pak můžete i za jízdy mluvit s kýmkoli. Jde o to, že s tímto zařízením nemusíte držet telefon v ruce a tak neohrožujete sebe ani nikoho jiného. Pokud tedy často cestujete, pak se vám vyplatí nechat si nainstalovat toto zařízení.

Zabezpečení vozidla, montáž autoalarmu Ostrava

Obyvatelé sídlišť jistě vědí, jak je nepříjemné, když ráno přijdou k autu a ono je vykradené. A to i přesto, že stojí na parkovišti přímo pod vaším oknem. Často se takto ztrácí autorádia, přehrávače a jiná zařízení, včetně vybavení auta. Nejlepší ochranou je nechat si namontovat v autoopravně autoalarm a bezpečnostní zařízení, které neumožňuje tak jednoduché otevření nebo dokonce odjetí auta. On i jen autoalarm dokáže zloděje svým hlukem tak vyděsit, že raději uteče.

Kontrola klimatizace ve vozidle Ostrava

Ale pokud se o ni správně nestaráte, tak vám může spíše uškodit. K pravidelné péči patří nejen doplnění či výměna chladící náplně, ale i výměna filtrů, ve kterých se shromažďují alergeny a nečistoty. Filtry by se měly měnit jedenkrát ročně, nejlépe před letní sezónou. Výhodné je svěřit kontrolu** klimatizace** autoopravně zároveň s výměnou pneumatik a sezónní kontrolou. Tak ušetříte čas i peníze.

Výměna pneumatik Ostrava

Na zimu zimní, na léto letní. Někdo má rád z finančního hlediska celoroční, ale z hlediska bezpečnosti, je lépe mít pneumatiky dvoje, podle ročního období. Nikdy se vám tak nepřihodí nepříjemné prokluzování nebo nemožnost vyjetí ze závěje. A také** životnost** pneumatik bude delší. V autoopravně vám dnes doporučí nejvhodnější pneumatiky podle využití vašeho vozu a také vám je vymění. Jen je lépe nečekat s výměnou na poslední chvíli. Mohlo by se stát, že budete na volný termín chvíli čekat.

Nejlepší autoopravna v Ostravě

Tou je ta, do které pravidelně jezdíte, již vás znají a vždy vám vyjdou vstříc. Taková autoopravna má vaše auto v evidenci, má zapsané již provedené opravy a ví, co je nutné opravit hned, kde je možné ještě počkat. Pravidelně vás zve na sezónní kontroly, zajistí vám STK nebo například připraví vůz na cestu do zahraničí na dovolenou. Zkrátka je to parťák pro bezpečnou jízdu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17312 (novesluzby.cz#23318)


Přidat komentář