Autoskloservis, autobazar - Karlovy Vary a okolí

Velké procento řidičů se již někdy setkalo s tím, že od odlétlého kamínku došlo k poškození nebo přímo prasknutí čelního skla na jejich vozidle. Naštěstí se dnes dají najít autoservisy, kde vám na počkání autosklo kvalitně vymění.

Autoskloservis, autobazar - Karlovy Vary a okolí

Pokud jste majitelem nebo uživatelem motorového vozidla, jistě víte, že péče o takové auto spočívá mimo jiné i v pravidelném servisu vozidla, navíc pokud vozidlo potřebujete ke svému zaměstnání nebo každodenní činnosti. Naprosto solidním, spolehlivým a kvalitním autoservisem je i autoservis pana Radka Hrnčíře. Tento se nachází na adrese: Jáchymovská 27/144, 360 04 Karlovy VaryBohatice a vedle servisních služeb nabízí i služby autobazaru.

Autoservis pana Radka Hrnčíře provádí;

  • výměnu autoskel jak osobních a nákladních vozů, tak i kamionů,
  • **servis klimatizací,
  • přípravu a samotné provedení STK,
  • dále dováží a prodává automobily a mnoho dalších služeb.

Zaměstnanci této profesionální firmy jsou vedeni k osobnímu a individuálními přístupu ke každému zákazníkovu. Nabízí Vám své dlouholeté zkušenosti s výměnou autoskel a prodejem vozidel. Cílem jejich snažení vždycky byl a bude spokojený zákazník.

Pokud jste z Karlových Varů a okolí, můžete se do autoservisu a autobazaru zajít podívat osobně a v případě zájmu se rovnou domluvit na vámi požadovaných službách na výše uvedenou adresu. Pokud nemáte cestu kolem, využijte telefonního spojení a zavolejte na telefonní číslo: +420 602 157 898 nebo pošlete zprávu cestou emailu na adresu: radekhrncir@seznam.cz. Veškeré důležité informace získáte na internetových stránkách: http://autoskla-zdarma.cz/

Výměny autoskel Karlovy Vary a okolí

Výměna čelních skel vozidla se dělí na dvě kategorie a to na skla, která jsou zasazená do gumy a na skla, která jsou lepená. Oby dva druhy montáže čelního skla jsou po technologické stránce naprosto rozdílné.

Autoskla zasazená do gumy

Jako první činnost při zasazení autoskla do gumy se provádí odstrojení automobilu, aby byl umožněn přístup do rozteče mezi autosklo a přiléhající karoserii po celém obvodu skla. Následuje demontáž skla. Pokud zvolíte technologii zasazení skla do gumy, je nutné uvolnit část těsnící gumy, která přesahuje přes zapertlovaný okraj, který je určený k fixaci skla. Tuto fázi je vždy nutné provést z vnitřku, tedy interiéru, vozidla. Zároveň s tím je nutné vyvíjet i celoplošný tlak na sklo, které se mění. I tuto činnost je nutné provádět z interiéru vozidla. V okamžiku, kdy odstraníte poškozené sklo, dochází k očištění zapertlované části od špíny a nečistot, aby rozteče mezi sklem, které bylo nově namontované a perglem, byly všude, po celém obvodu skla stejné. Následuje instalace gumy po celém obvodu skla, poté se nainstaluje provaz za pomoci přípravku do drážky v gumě. Připravené autosklo automechanik namaže spolu s gumou a provazem v místě, kde se bude guma přetahovat s pomocí provazu za okraj pertlu olejem. Na závěr se takto připravené autosklo přiloží na karoserii a mírným tlakem na autosklo z venkovní strany dochází k vytahování provazu do vnitřku vozidla, aby byla guma přetahována přes pertl.

Lepení autoskel Karlovy Vary

Opět se u tohoto druhu výměny autoskel provádí odstrojení vozidla a to i včetně začišťovacích lišt. Poté, co je vozidlo odstrojeno, přiloží se čtyřhranné ocelové struny, a to do míst mezi karoserií a sklem, aby se struna vždycky opírala o fixátor skla a nikoliv o karoserii vozidla. Poté se nanese fixátor za použití vytlačovací pistole na některou z ošetřených ploch. Je možné nanášet na ošetřenou plochu skla anebo karoserie. Jak ta či ona možnost, obě mají své pro i proti. Pak už se jen přiloží sklo na karoserii, aby fixátor v celém svém obvodu dosedal na obě ošetřené plochy současně. Výměna lepeného autoskla je o něco delší než u výměny autoskla do gumy. U lepení byste měli počítat cca s 4 hodinovou prací, u výměny autoskla do gumy bude práce trvat asi 2 hodiny.

Zcelování autoskel Karlovy Vary

Tato technologie dokáže zabránit rozšiřování prasklin na čelním skle. Díky ní není nutné určitých okolností podstupovat výměnu čelního autoskla. Nevýhodou zcelování autoskel je, že místo, které bylo opravované, vykazuje viditelně odlišné optické vlastnosti než samotné sklo. Pokud prší nebo na sklo dopadá přímé světlo, je v okolním tmavém prostředí lom světla ve skle jiný než v opravovaném místě. Proto tato oprava není možná v místech, které slouží řidičům k výhledu.

Výměna autoskel Karlovy Vary

V případě, že se obrátíte na profesionální autoservis, bude vaše autosklo vyměněno v co možné nejkratší době, bez toho, abyste zbytečně čekali a ztráceli tak svůj drahocenný čas. Je nutné, aby autoservis při výměně skla používal pouze osvědčené speciální chemické prostředky včetně lepidla, stejně jako se s tímto můžete setkat i autoservisu v Karlových Varech. Profesionální autoservis si jistě poradí s výměnou autoskla u osobních automobilů, nákladních automobilů a kamionů, ale také s výměnou autoskla autobusů.

Prodej automobilů Karlovy Vary a okolí

Výhodou je, pokud narazíte na autoservis, kde se o vás a váš nově zakoupený vůz postarají se vším všudy. Tím se rozumí financování koupě vozu, pojištění vozu, zabezpečení vozu před krádeží nebo výhodné asistenční služby. Všechny tyto služby vám poskytne i autoservis a autobazar pana Radka Hrnčíře. Hledejte pouze autobazar, kde vám poskytnou profesionální klientské služby, kde nabízí pouze kvalitní vozy všech tříd, abyste byli se svým novým vozem maximálně spokojení a abyste s ním najeli mnoho šťastných kilometrů.

Servis klimatizací Karlovy Vary

Jestliže máte pocit, že se účinnost vaší klimatizace podstatně snížila a že už nefunguje tak, jak fungovala na začátku, když jste si vozidlo pořídili a začali jej užívat, obraťte se na autoservis, který nabízí i servis klimatizací. Autoservis můžete také navštívit v případě, kdy odjíždíte na dalekou cestu, např. na dovolenou do zahraničí a je víc než žádoucí, vzhledem k parnému počasí, aby klimatizace stoprocentně fungovala.

Dnes se běžně setkáváme s vozidly, které jsou vybaveny klimatizací a spíše vozy, které touto funkcí nedisponují, jsou raritou. K tomu, aby vám klimatizace co nejdéle a nejúčinněji sloužila, je nutné s ní správně zacházet a správně se o klimatizaci starat. Proto dbejte na tolik důležitou péči a údržbu.

Jak se klimatizace v autě udržuje?

V případě návštěvy autoservisu by měl automechanik odsát staré chladivo ze systému a systém pročistit, dále provést vakuování systému klimatizace, aby byla dokonale odstraněna vlhkost. Samozřejmostí pro kvalitní autoservisy bývá i vakuový test těsnosti, aby byly dočista odhaleny větší netěsnosti, pak už se jen doplní olej do systému, stejně tak i detekční barvy, systém se naplní novým chladivem a provede se test provozních tlaků a kontrola výkonu chlazení. Alespoň jedenkrát za rok byste měli hledět na to, aby byl vyměněn kabinový filtr a aby byla provedena desinfekce výparníku včetně větracího systému.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17242 (novesluzby.cz#23176)


Přidat komentář