Autoservis - Praha 8

S novým vozem získáme také pravidelný servis v autorizovaném autoservisu. Co však s vozem starším? Jak najít ten správný autoservis, kde budou ochotní, příjemní, poradí a opravu vyřídí v co nejkratším termínu?

Kde najít v Praze kvalitní autoservis

Výběr autoservisu není jednoduchý. Autoservisů je totiž jako máku, ale rozdíly jsou mezi nimi opravdu velké. Rozdíly najdete ve vybavení, v nabízených službách, v cenách, v tom, zda jde o autoservis autorizovaný nebo nezávislý. Rozdílný je i přístup zaměstnanců. Ze všeho nejdříve je dobré ptát se známých a kamarádů, kam jezdí se svými vozy a jak jsou spokojeni.** Reference** jsou totiž nejlepším hodnocením každého servisu. Pokud však nedostanete uspokojivý tip, pak je nejlépe podívat se na okolí svého domu. Často také pomůže internet. Zde se můžete podívat na stránky blízkých i vzdálenějších autoservisů a pak můžete navštívit ty, jež vás osloví. První čeho si všímejte, je vstřícnost personálu. Způsob jak vás přivítají, jak se zajímají o vaše auto, jak s vámi sepisují smlouvu, jak vám auto předají i to zda mají zájem o vás jako stálého zákazníka.

Autoservis v Praze 8

Skvělé reference a skutečně bohatou nabídku služeb pro automobily všech značek hned ve dvou provozovnách autoservisu nabízí** pan Petr Bartoš**.

SLUŽBY** **

 • náhradní díly originální i z druhovýroby,
 • mechanické a karosářské opravy,
 • služby pneuservisu,
 • diagnostika,
 • lakovna,
 • pravidelná údržba; výměna oleje, filtrů, tlumičů,
 • opravy i údržba klimatizací,
 • příprava a zajištění emisí a STK,
 • výměny a opravy výfuků a katalyzátorů,
 • drobné autoelektro opravy,
 • montáže mechanického zabezpečení i tažného zařízení,
 • autodoplňky.

Veškerý výčet služeb naleznete na internetových stránkách firmy www.autobartos.cz

Mimo jiné zde najdete i nabídku zámečnických, nástrojářských prací a kovovýroby a také kompletní služby autodopravy.

Zaměstnanci pana Petra Bartoše vás rádi přivítají na adresách Praha 8, K Ládví 5, 181 00, sem se můžete objednat na opravu, kontrolu či údržbu pomocí e-mailu** bartos.auto@seznam.cz** nebo telefonního čísla +420 602 340 232, a Praha 4 – Michle, Michelská 4/11, zde pro objednávku využijte telefonní číslo 602 622 785 nebo 606 629 602. A ještě jedna věc, která ukazuje na kvalitu autoservisu pana Petra Bartoše. Pokud budete mít problém a vaše auto prostě do servisu nedojede, tak není problém, aby vám ho odtáhli přímo zaměstnanci autoservisu.

**Autoservis - Praha 8
**

Nezávislý autoservis Praha 8

Asi největší výhodou autoservisu je, když opravuje všechny značky aut. Má to výhodu i v tom, že pokud jste spokojeni a časem změníte značku auta, můžete zůstat u autoservisu, na který jste zvyklí, a kde vás znají. Nebo máte doma více aut, různých značek a přesto opravujete v jednom autoservisu. Dnes již není výjimka, že v rodině je více aut, vždyť je to často jediné řešení jak se dostat do práce. Pak je zde výhoda i volby náhradních dílů. Ne vždy je nutné kupovat drahý originální díl. Některé díly lze vyměnit za neznačkové, ale stejně kvalitní a za méně peněz. K dalším výhodám nezávislého autoservisu patří diagnostika vozů všech značek. Zde se totiž projeví i skryté závady. Tam, kde tato diagnostika chybí, vám nemohou s jistotou říci, že určité funkce vozu jsou v pořádku.

Mechanické opravy vozů Praha 8

Patří mezi nejčastěji se vyskytující opravy vůbec. K jejich vzniku pomáhá celá řada faktorů od známých nekvalitních silnic až po parkování venku a počet najetých kilometrů, tedy opotřebování auta. K** nejčastějším mechanickým pracím** patří opravy podvozku, čepů a silenbloků náprav, tlumičů, výměny různých částí výfuku i katalyzátoru, opravy řízení a pak výměny filtrů, oleje i svíček. Některé mechanické opravy jsou součástí pravidelných prohlídek. Nejčastěji se doporučuje udělat prohlídku na podzim a na jaře. V obou případech tak budete mít automobil připravený na jiné klimatické podmínky a nic vás nepřekvapí. Kromě toho je dobré dělat pravidelné kontroly podle najetých kilometrů. Právě sem patří výměna olejů a filtrů.

Kontrola klimatizace v autech Praha 8

Dnes si auto bez klimatizace již nikdo nekoupí. Klimatizace se stala naprostou samozřejmostí. Ale pozor, tak jako je nutné měnit olejové a vzduchové filtry v motoru, tak je nutné měnit filtry klimatizace. V opačném případě si zaděláváte na problémy s alergiemi. Kromě toho je nutná i pravidelná kontrola a doplnění náplně klimatizací.

Pneuservis - Praha 8

Karosářské opravy a lakování Praha 8

Kdo si myslí, že nejčastějším problémem karoserií je nehoda, tak se mýlí. Mnohem častější je poškození vandaly. Ti dokáží jen tak z legrace poškodit lak na automobilu. Naštěstí šikovný karosář dokáže opravit promáčknutý plech i v lakovně docílit stejného odstínu barvy. Mezi další opravy patří nepozornost, například při parkování nebo právě nehoda. A nejméně časté jsou opravy prokvetlých karoserií. Méně často se mění kompletní barva auta. Spíše se každý snaží docílit i u vyměněných dílů stejné barvy jako před poškozením. To lze dosáhnout buď koupí originální barvy anebo namícháním. Někdy, například při poškození nárazníku, který lze opravit svařením, je možné nastříkání v kontrastní nebo ladící barvě.

Autoelektrické práce na vozech Praha 8

Patří asi mezi nejzáludnější. Naštěstí ve zjištění závad velmi účinně pomáhá diagnostika vozidel**. Softwarová podpora** dokáže přesně zjistit stav elektronických a elektrických systémů vozů všech značek a tak mechanici dokáží opravit snad každou závadu.

Pneuservis v Praze 8

Tak to je služba, bez které se prostě neobejdete. Minimálně dvakrát do roka. A pokud vám nabízí pneuservis rozšíření svých služeb o očištění a uskladnění sezónních pneumatik, tak to je prostě výhra. V takovém autoservisu se nepodivují nad tím, že potřebujete jen zkontrolovat správný tlak pneumatik a dotáhnout kola momentovým klíčem na předepsanou hodnotu! Naopak považují to za samozřejmost. Navíc vám zde kvalitně vymění i vyváží pneumatiky, opraví a očistí disky a také očistí a konzervují dosedací plochy nábojů kol speciálním konzervačním přípravkem. Prostě pneuservis se vším, co k němu patří.

Pravidelná STK Praha 8

Tak tato kontrola je pro řadu lidí noční můrou. Pokud i vy neradi jezdíte na technickou kontrolu vašeho vozu, pak vše přenechte na autoservisu. Autoservis vaše auto připraví a pak se postará o technickou kontrolu a měření emisí. A nejen to, většinou pokud se rozhodnete pro přestavbu svého automobilu nebo namontování dalších zařízení, tak i zde za vás autoservis zajistí technickou kontrolu.

Pravidelná STK, Praha 8

Rodinný autoservis

Pokud si vyberete autoservis, ve kterém budete naprosto spokojeni, doporučujeme, zůstaňte mu věrní. A nejen to, doporučte ho i ostatním. Získáte totiž mnohé. Tedy především jistotu, že váš vůz bude vždy v pořádku a vždy dojedete tam, kam potřebujete a včas. Navíc vás budou tamní servisní technici znát, a stejně tak i vaše vozidlo a jeho servisní historii a právě toto je záruka oboustranné spokojenosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17360 (novesluzby.cz#23409)


Přidat komentář