Autoservis, pneuservis - Sokolov

Správná a pravidelná péče o vozidlo zaručuje jeho spolehlivost a také bezpečný provoz. K tomu, aby bylo vozidlo v dokonalém stavu, je důležitý výběr kvalitního a spolehlivého autoservisu a pneuservisu.

Autoservis na Sokolovskuoprava auta

Každý vlastník automobilu určitě ví, že aby jeho plechový miláček šlapal bez problému a dalo se na něj kdykoliv spolehnout je nutná jeho pravidelná údržba a servis. Díky kvalitnímu autoservisu si můžete být jisti, že Vaše vozidlo dostává opravdu to, co potřebuje. Autoservis je zákazníkovi k dispozici nejen při opravě nějaké závady, ale například také na pravidelné servisní prohlídky, výměnu skel, apod. Součástí autoservisů bývá často také pneuservis, kde se Vám postarají o to správné „obutí“ vozidla. Vzhledem k tomu, že se na našem území nachází poměrně hustá sít autoservisů, je důležité vybrat si ten správný, který bude nabízet kvalitní služby s profesionálním přístupem. Jestliže budete se servisem spokojeni, zcela jistě se stanete jeho stálými zákazníky i do budoucna. Mezi základní opravy vozidel bez kterých se neobejdete patří zejména opravy brzd, tlumičů, řízení, a další.

Autoservis, pneuservis - Sokolov

Opravdu kvalitní prací i spokojenými referencemi se může pochlubit firma Auto3000. V jejich nabídce najdete:

 • mechanické,
 • klempířské
 • lakýrnické práce
 • elektroinstalace - audio a video technika, monitorovací a zabezpečovací zařízení
 • pneuservis – prodej a montáž pneumatik a disků
 • rychloservis – výměna provozních kapalin a filtrů
 • přípravu a zajištění STK a emisí osobních a nákladních automobilů
 • prodej originálních i neoriginálních náhradních dílů
 • měření geometrie náprav

Nabídka je opravdu široká a pan Jan Kříž se snaží svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Pro jeho odpovědný přístup k jakékoli objednávce, tedy malé i velké, ho můžeme jen doporučit.

 • Nabízené služby lze objednat u pana Jana Kříže na
 • e-mailové adrese: servis@auto3000.cz
 • nebo je možné jej kontaktovat telefonicky na čísle : +420 777 275 714Autoservis

Autoservis, pneuservis - Sokolov zde.www.auto3000.cz

Diagnostika motorů vozidel Sokolov

Většina autoservisů nabízí tzv. diagnostiku všech druhů motorů, ať již se jedná o motory benzínové, spalovací, naftové či vznětové. Díky diagnostice se zjistí případné závady motoru a jeho funkčnost. K takovému měření se používá různých technik a diagnostických systémů, které mohou být i ruční. Díky takovému diagnostickému měření je možné zavčas odhalit i různé skryté závady na motoru vozidla, které se mohou projevit až za nějakou dobu. Díky takto odhaleným závadám můžete předejít spoustě nepříjemnostem, které by Vás mohly stát nejen spoustu peněz, ale v extrémním případě i zdraví.

Oprava karoserií vozidel Sokolov

Každý kdo vlastní a často používá automobil ví, že čas od času dojde k menšímu či většímu poškození nějaké části karoserie. Jedná se zejména o různé drobné promáčkliny, oděrky a vrypy vzniklé někde na parkovišti, ale také o rozsáhlejší poškození z důvodu nějaké srážky, nehody, živelné pohromy, apod. Některé servisy nabízí moderní efektivní způsoby opravy karoserií, po kterých není nutné vozidlo přelakovat. Jedná se o metodu PDR, jež spočívá v ručním narovnání poškozených částí z vnitřní strany plechu vytlačováním a vytahováním. Tato metoda je ideální při menších opravách karoserií, zejména po poškození krupobitím, vandalstvím, atd. Při rozsáhlejších poškození je nutné vyměnit celý díl karoserie nebo jej mechanicky opravit a následně celý díl přelakovat. Opravy karoserií patří mezi služby, které nabízí většina kvalitních autoservisů.

Servis klimatizací vozů na Sokolovsku

Dnešní moderní automobil si asi již nelze představit bez fungující klimatizace. Klimatizace nám činí pobyt ve vozidle snesitelným i v horkých letních měsících nebo při cestě na dovolenou k moři. Pokud se Vám však zdá, že klimatizace nefunguje jak má, zdá se Vám méně účinná než dříve, je nejlepší se obrátit na autoservis, kde nabízejí opravy klimatizací. Klimatizaci je dobré si nechat prohlédnout i před vypuknutím veder nebo před plánovanou cestou na dovolenou. Klimatizace vyžaduje i pravidelnou údržbu a péči, díky které bude bez problému sloužit mnoho let. Při údržbě ve specializovaném servisu Vám vyškolený pracovník odsaje staré chladivo a celý systém pročistí, dále provede vakuování systému, aby byla odstraněna veškerá vlhkost. Při tomto se zkontroluje i těsnost systému, doplní se do něj olej, detekční barvy, naplní se novým chladivem a následně se provede test provozních tlaků a kontrola výkonu. Jednou ročně je vhodné vyměnit i kabinový filtr a provést desinfekci výparníku i větracího systému.

Výměna čelního skla u auta Sokolov

Výměna čelních skel se dělí dle toho, zda je sklo zasazeno do gumy nebo zda je lepené. Vzhledem k tomu, že** prasklé čelní sklo** je poměrně častá závada, není od věci mít na takovou událost sjednané pojištění. Při výměně čelního skla zasazeného do gumy, je nutné uvolnit část těsnící gumy a většinu práce odvést z interiéru vozidla. Jedná se o poměrně komplikovanou a odbornou práci, která však šikovnému mechanikovi nezabere příliš času, přibližně dvě hodiny. Naproti tomu výměna lepeného čelního skla je o něco komplikovanější a trvá asi čtyři hodiny. Existuje i možnost tzv. zcelování autoskel, díky které lze zabránit rozšiřování prasklin na čelním skle. Díky této technologii nemusíte za určitých okolností nutně vyměňovat celé čelní sklo. Není však možné touto technologií opravit místa na čelním skle, která slouží řidiči k výhledu, protože opravované místo vykazuje odlišné optické vlastnosti než zbytek skla. Pokud se s výměnou skla obrátíte na kvalitní autoservis, můžete si být jisti, že sklo bude opraveno v co nejkratší možné době.technická prohlídka

Technická prohlídka vozidel Sokolovsko

Technická prohlídka vozidel je upravena příslušnými zákony a vyhláškami. Existuje několik druhů technických prohlídek, kdy záleží především na jejich účelu. Ke každé technické prohlídce jsou nutné příslušné dokumenty, jako je technický průkaz, technické osvědčení a protokol o měření emisí. Jedná se o pravidelnou technickou kontrolu vozidla, která se provádí pravidelně a povinně, přičemž podmínky kontroly jsou dány zákonem o provozu na pozemních komunikacích. Dalším druhem je technická kontrola před schválením technického stavu automobilu, která je nutná vždy, než je vozidlo zaregistrováno jako dopravní prostředek se způsobilostí k provozu na pozemních komunikacích. Provedenou poctivou technickou prohlídkou by mělo být zaručeno, že kontrolované vozidlo je bezpečné a způsobilé provozu. Takové technické prohlídky mohou provádět pouze specializované profesionální autoservisy a stanice technické kontroly.

Pneuservis Sokolov

Většina autoservisů nabízí jako jednu ze služeb i kompletní pneuservis. Péče o pneumatiky a jejich výměna je velice důležitou a nedílnou součástí komplexní údržby vozidla. Pneumatiky se mění dvakrát do roka, a to z letních na zimní a naopak. Mimo to je třeba kontrolovat dezén pneumatik, aby nebyly příliš sjeté a neměly sníženou přilnavost k povrchu. Díky kvalitním pneumatikám a dobře vyváženým kolům je jízda mnohem příjemnější a především bezpečnější. V pneuservisu Vám kola nejen vymění, ale i vyváží, případně opraví defekt. V pneuservisu je samozřejmostí i prodej nových pneumatik.

pneu

.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17409 (novesluzby.cz#23482)


Přidat komentář