Autoservis, pneuservis - Plzeň a okolí

Moderní automobily vyžadují kvalitní servis v řadě oblastí. Pokud hledáte autoservis, který vám dokáže nabídnout levné komplexní služby, přečtěte si informace, které vám pomohou se v nabízených službách a možnostech zorientovat.

V dnešní době očekáváme od automobilu bezproblémové užívání. Současné moderní automobily jsou sice konstruovány tak, aby jeho uživateli přinášely bezporuchový provoz, komfort a pohodlí po mnoho let, ale i tak je třeba udělat alespoň minimum. Je zapotřebí zajistit pravidelné roční prohlídky, výměnu olejů a náplní, výměnu běžných spotřebních dílů a zabezpečit diagnostiku. A pokud se přesto auto porouchá, je nutné zajistit jeho odbornou opravu v dobře vybavené dílně.

Komplexní servisní služby Plzeňsko

Pokud se na vašem automobilu objeví porucha nebo ji indikuje kontrolka na palubní desce, rozhodně se vyplatí obrátit na autoservis, který nabízí v oblasti opravy automobilů komplexní servisní služby. Říká se, že člověk nikdy neví a jistě by bylo nepříjemné, kdyby byl řidič nucený navštívit ještě další autoservis. Profesionální autoservis je výborně technicky vybaven a jeho zaměstnanci jsou dobře vyškoleni. To dovoluje odstranit v podstatě jakékoliv závady a nabídnout vám kompletní opravy osobních automobilů všech značek.

Pokud ale máte problém také s dodávkovým autem nebo užitkovým automobilem typu pick-up, určitě vás také neodmítne. Kvalitně vybavený autoservis nabízí kompletní servis vozidel na vysoké úrovni, za příjemně nízké ceny a se zárukou. Příkladem služeb je diagnostika motorových vozidel, pneuservis, výměna výfuků, rozvodů, oleje, opravy brzd, tlumičů a náprav, včetně seřízení geometrie, prodej náhradních dílů a mnoho dalších služeb. Tyto služby nabízí také autorizované servisy, které jsou umístěny ve velkých městech, ale jak všichni víme, v autorizovaných servisech bývají ceny služeb nebo náhradních dílů velmi vysoké. Proto se čím dál víc motoristů raději obrací na moderní nezávislé autoservisy, které jim dokáží poskytnout stejně kvalitní služby, ale za mnohem nižší ceny.

Sezónní prohlídky automobilů Plzeň

Vítanou nabídkou autoservisu jsou pravidelné sezónní akce, jenž pomáhají motoristům s přípravou vozu pro letní i zimní období. Právě na jaře a na podzim je totiž vhodné objednat se na pravidelné kontroly automobilů, které vám autoservis nabídne za symbolickou cenu. Tyto vizuální kontroly přináší jistotu, že je váš automobil v pořádku a že můžete bez obav vyrazit na cesty. A pokud autoservis náhodou na nějakou závadu narazí, doporučí vám jejich včasnou opravu. Podchycené závady je totiž dobré opravit ještě dříve, než se závada projeví naplno a vůz se zastaví někde na silnici. Levné celkové vizuální kontroly automobilů jsou tradičně vítanou službou profesionálních autoservisů a pomáhají předejít nepříjemnostem při větší provozní zátěži vašeho vozidla. Sezónní prohlídku automobilu je výhodné spojit se servisní prohlídkou automobilu, kterou předepisuje výrobce vozidla.

Sezónní prohlídka vozidla - Plzeň

Diagnostika automobilů Plzeň a okolí

Sezónní prohlídka automobilu představuje zejména vizuální kontrolu automobilu. Tato služba je velmi levná a stejně levná je i diagnostika vozu, která také dokáže předejít možné závadě. Proto je vhodné požádat autoservis o spojení obou těchto služeb. Autoservis pak provede během prohlídky vozu načtení závad z paměti vozidla. Diagnostika vozidel a jejich elektronických systémů je velkým pomocníkem a dokáže s jistotou odhalit, které čidlo je vadné. Během diagnostiky vozidel se nejprve provede načtení paměti, kdy dostanete výpis kontroly diagnostiky. Pokud je vše v pořádku, po její kontrole dojde k vymazání paměti.

Mechanické opravy vozů Plzeň

Do kategorie mechanické opravy je možné zahrnout pravidelné servisní prohlídky automobilů, které představují výměny olejů, seřízení geometrie, pneuservis, příprava a zajištění STK + ME (měření emisí), a opravy nebo výměny dílů a komponentů, které podléhají opotřebení. Sem patří zejména výměna výfuků, rozvodů, opravy brzd a výměna obložení, tlumičů nebo náprav, výměna baterií, výměna svíček a filtrů. Skutečně profesionální autoservis zároveň provádí opravy motorů, převodovek (dle typu) a kompletního hnacího ústrojí vozidla.

Autoklempírna a lakování Plzeňsko

Autoklempírna provádí drobné karosářské opravy. Zde se jedná zejména o opravy poškození blatníků, které jsou často „ťuknuté“ během parkování. Dle předchozí domluvy je vám ale autoservis schopen pomoci i v případě větších oprav karosérií, například v případě autonehod za spolupráce s externí společností a autoservis vám pomůže vyřešit vše s pojišťovnou. Zkušený autoservis provádí opravy karoserií podle nejnovějších technologií a dokáže opravit i karoserii, která je poškozena od krupobití. Lakování autodílů je pak zajištěno u externích společností.

Prodej náhradních dílů do vozů v Plzni

Motorista si samozřejmě přeje náhradní díly za co nejnižší ceny. Zkušenosti dobrého autoservisu dovolují podle přání každého zákazníka nabídnout originální náhradní díly nebo levné díly od lokálních dodavatelů. Kvalitní náhradní díly jsou zárukou kvalitního a spolehlivého provozu vašeho vozu a proto vám autoservis dodá náhradní díly, které jsou testovány a homologovány pro provoz ve státech evropské unie. Pokud tedy potřebujete skutečně docílit co nejnižší ceny opravy vašeho vozu, obraťte se na autoservis, který nabízí alternativní díly (díly od alternativních výrobců) nebo již použité náhradní díly.

Náhradní autodíly Plzeň a okolí

Jízda na Bioethanol E85 Plzeň

Ceny paliv neustále rostou a proto se mnoho motoristů porozhlíží po alternativních palivech za nižší ceny. Jednou z řešení jak snížit náklady je použití Bioethanolu. Bioethanol (nebo také bioetanol, etanol, ethanol) je v současné době stále oblíbenějším typem paliva. Bioethanol se vyrábí z biomasy, nejčastěji z rostlin nebo zbytků obsahujících větší množství škrobu a sacharidů a lze jej přímo používat ve spalovacích motorech jako pohonné hmoty. V praxi se však čistý ethanol nepoužívá, častěji se přimíchává do běžných paliv v menším množství.

Pokud jezdíte na benzín a chcete jezdit na ekologický pohon a i když váš motor nelze upravit k pohonu na čistý rostlinný olej jako vozidla s motorem naftovým, není vše ztraceno. Europecon v kooperaci vyvinul, vyrábí a dodává přídavné jednotky, umožňující benzínovému motoru** provoz na E85** (vyjma přímovstřikových benzínových motorů). V současné době jsou tyto jednotky především exportovány do zemí, kde je již k dispozici potřebná legislativa a palivo E85 je k dispozici na čerpacích stanicích. Pokud však často jezdíte do západní Evropy, můžete po namontování tohoto kitu i vy své vozidlo natankovat ekologickým palivem E85, které je často až o 10Kč levnější než běžný benzín.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17471 (novesluzby.cz#23570)


Přidat komentář