Autoservis, pneuservis - Frýdek-Místek a okolí

K tomu, aby váš automobil správně fungoval a vypadal k světu, je zapotřebí pravidelná servisní údržba a kvalitní autoservis, který nabízí opravdu profesionální služby na špičkové úrovni.

Pokud máte na vašem automobilu poškozenou karoserii, blíží se povinná servisní prohlídka nebo na palubní desce svítí kontrolka,která by neměla, je nutné navštívit kvalitní autoservis, kde vám auto během několika dnů opraví. Samozřejmě že můžete jezdit dál i s poškozenou karoserií, ale takové auto není příliš hezké a při běžné silniční kontrole bude policii velmi zajímat. Ani drobná porucha motoru, kterou váš vůz signalizuje, nemusí být závažná, ale diagnostika motoru odhalí příčinu a zabrání možnému odstavení vozu, až to budete nejméně potřebovat.

Kompletní služby autoservisu Frýdek-Místek a okolí

Ne každý autoservis vám dokáže nabídnout komplexní péči o váš automobil jakékoliv značky. Některé autoservisy se specializují na určitého výrobce, jiné vám nepomohou z výměnou pneumatik, jinde nenabízí kontrolu geometrie a musí váš automobil dopravit do jiného servisu, kde sbíhavost kol seřídí. Tak proč nezajet rovnou tam, kde umí všechno? Veškeré opravy automobilů zde budou provedeny rychleji, protože auto není třeba nikam převážet a také samozřejmě mnohem levněji. Profesionální autoservis opraví všechny běžné značky vozidel bez ohledu na značku nebo stáří vozidla, opravuje také dodávkové automobily, postará se o autoklempířské práce, servisní prohlídky vozidel a provozuje i pneuservis. Součástí prohlídky vozidla je provedena také autodiagnostika, která ukáže možné problémy. Opraví vám zde i promáčklý blatník či kapotu, vyvaří prahy nebo vymění rozbité zrcátko.

Karosářské práce Frýdek-Místek a okolí

Pokud máte problém s karoserií vašeho automobilu, nečekejte až vás na to upozorní také hlídka policie a svěřte se včas do rukou odborníků. Autoklempířské práce představují celou řadu služeb pro osobní i dodávkové automobily. Díky svým zkušenostem a použití moderních technologií vám může profesionální autoservis zaručit, že váš poškozený automobil bude po opravě zcela srovnatelný s původním stavem a že nepoznáte, kde byl vlastně poškozen. Autoservis provádí karosářské práce jako rovnání kabin a opravy karoserií osobních a dodávkových automobilů, rovnání a opravy hliníkových karoserií, ale také výměny blatníků,nárazníků, dveří a dalších částí vozidla. Karosáři zvládají opravy karoserie bez poškození laku, opravy karoserií po kroupách případně opravy karoserií a jejich doplňků. Zkušený autoservis provádí opravy karosérií všech typů automobilů, včetně lakování karosérií. Karosářské práce zajistí, aby byl váš automobil komplexně opraven také po větších haváriích, které se bohužel na našich silnicích stávají.

Opravy drobných poškození karoserie Frýdek-Místek

V dnešní době je na silnicích a parkovištích natolik hustý provoz, že je bohužel velice časté, že při běžném provozu, například při parkování před domem, utrpí karoserie automobilu drobná poškození. Ta jsou pak patrná v podobně různých promáčklin nebo důlků. Výměna  poškozeného dílu není v takovém případě nutná. Autoservis, který nabízí opravy karoserií, tyto opravy provádí ve vysoké kvalitě a opravy těchto poškození karoserií lze úspěšně provést i v případě poškození od krup. Karoserie je opravována bez poškození laku, kdy se provádí rovnání plechů za studena. Tato metoda se jmenuje PDR (Paintless Dent Repair) a je mnohem šetrnější a levnější. Poškozený díl totiž není nutné kytovat a lakovat.

Lakýrnické práce Frýdek-Místek a okolí

Pokud máte starší auto nebo je lak na automobilu poškozený a chtěli byste jej nově nalakovat, pak je třeba se obrátit na zkušený autoservis, který nabízí také lakýrnické práce. Důležité je vybrat si takový autoservis, který používá moderní technologie a správné postupy. Pak bude vaše staré auto vypadat jakoby právě sjelo s výrobní linky. V lakovně si můžete objednat také nalakování pouze určité části karoserie, která to zrovna potřebuje. Lakování jednotlivých dílů karoserie se musí provést tak, aby bylo barevné ladění identické s původním zestárlým lakem. Je tedy nutné barvu namíchat a automobil stříkat na ploše od hrany ke hraně. Pouze tak je přechod mezi staršími a nově nalakovanými díly nepostřehnutelný.

Seřízení geometrie kol, seřízení geometrie na počkání Frýdek-Místek a okolí

Každý z nás jistě usiluje o bezpečnou jízdu a s tím úzce souvisí nejen péče o pneumatiky, ale také kontrola geometrie kol. Geometrie je velmi důležitá proto, protože se její stav zásadně promítá do jízdních vlastností našeho automobilu. Někdy stačí jen malá nepozornost, trefíme hlubší kanál nebo sjedeme špatně z obrubníku a geometrie kol je rozhozená, což může mít za následek nedozírné důsledky. Špatné na tom je to, že si takovéhoto poškození vozu ani nevšimneme a poznáme jej až na divně sjetých pneumatikách. Při tom nám může hrozit poměrně velké nebezpečí v podobě naprosté ztráty kontroly nad vozem, zejména při vysokých rychlostech a v zatáčkách. Cena za opravu se pohybuje v řádech několika set korun a odborný autoservis nebo pneuservis vám geometrii seřídí na počkání.

Diagnostika motorů, servisní prohlídka vozů Frýdek-Místek a okolí

Autoservisy provádí většinou diagnostiku všech druhů motorů bez ohledu na jejich výrobce a obvykle je prováděna současně během roční servisní prohlídky vozidla. Autodiagnostika slouží ke zjišťování závad a funkčnosti elektronických systémů vozidla a k tomu jsou používány různé techniky a diagnostické systémy, případně detailní diagnostika jednotlivých čidel. Roční prohlídky automobilů jsou výrobcem předepsané a neměli by jste je odkládat či zanedbávat nejen kvůli výměně oleje, ale právě pro kontrolu diagnostiky. Pravidelné prohlídky automobilů se vám vyplatí ve formě spolehlivosti automobilu a vy získáte jistotu, že je váš automobil v pořádku. V paměti vozidla jsou totiž uloženy veškeré údaje, které je třeba načíst a posléze vymazat. Obraťte se proto na profesionály, kteří váš vůz zkontrolují a vyřeší všechny případné problémy či nedostatky.

Pneuservis a prodej pneumatik Frýdek-Místek

Pokud navštívíte opravdu dobrý autoservis zjistíte, že součástí jeho služeb je také pneuservis a prodej pneumatik. Dobře zásobený pneuservis vám dokáže nabídnout celou řadu pneumatik, alu kol, plechových disků a příslušenství. V pneuservisu vám nové pneu nebo kola nejen prodají, ale také přezují, vyváží a samozřejmě namontují na vaše auto. Jako další služby vám může pneuservis dále nabídnout například uskladnění pneumatik, plnění pneumatik plynem nebo autoservisní práce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17450 (novesluzby.cz#23535)


Diskuze a zkušenosti

Hynek | 09.06.2014 12:03
Re: Autoservis, pneuservis - Frýdek-Místek a okolí Super domluva, dobrá cena. Doporučuji!


Přidat komentář