Autoservis - okres Jeseník

Zdají se vám ceny autorizovaných servisů příliš vysoké a vy máte raději osobní přístup malých autodílen, které stejně tak vynikají kvalitou služeb a dobrou komplexní péčí o váš vůz? V tom případě máme pro vás několik doporučení.

Autoservis - okres Jeseník

Porouchalo se vám auto a hledáte dobrý autoservis, kde by vám vaše auto spolehlivě opravili? Nebo potřebujete STK či jiné práce související s vaším autem? Pokud jste z okresu Jeseník, velmi rádi vám doporučujeme autoservis, kde vám dají vaše auto spolehlivě do pořádku a za přijatelné ceny. K opravám a úpravám auta používají pracovníci autoservisu pouze kvalitní materiál a osvědčené postupy, a proto bude vaše auto v těch nejlepších rukách. Autoservis nabízí montáž denního svícení, couvací kamery, senzory, mechanické opravy vozidel, opravy plastových nárazníků, montáž a opravy centrálního zamykání, přípravu na STK, provedení STK, diagnostiku vozidel a mnoho dalších služeb.

Světla pro denní svícení, instalace a výběr

K tomu, aby světla správně fungovala, je nutná správná instalace a také jejich správný výběr. Na základě evropské homologační známky a zákona o provozu na pozemních komunikacích je možné těmito světly dodatečně vybavit každé dvoustopé vozidlo. Používání těchto světel je upraveno zákonem č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích, a to konkrétně v § 32/1 zákona, ve kterém je stanoveno, že motorové vozidlo musí mít za jízdy rozsvícená obrysová a potkávací světla nebo obrysová světla pro denní svícení, jestliže je těmito světly vybaveno dle zvláštního právního předpisu. Světla pro denní svícení nemusí svítit s žádným jiným osvětlením na vozidle a svítí pouze při vypnutém hlavním osvětlení vozidla a při zapnutém zapalování. Máte-li zájem o montáž světel pro denní svícení, obraťte se na autoservis, kde se touto montáží zabývají.

Montáž centrálního zamykání okres Jeseník

Centrálním zamykáním se rozumí kompletní sada motorků, kdy tato sada je jednotlivě nainstalovaná do zámku dveří. Centrální zamykání slouží uživateli vozidla k celkovému ovládání jednotlivých zámků dveří dohromady. Centrální zamykání si můžete nechat namontovat do jakéhokoliv osobního nebo dodávkového auta bez ohledu na značku, typ a rok výroby. Pracovníci autoservisu vám dokážou sehnat a namontovat jak originální, tak i univerzální komplety centrálního zamykání. A jaký že je rozdíl mezi univerzálním a originálním kompletem centrálního zamykání? Originální komplet obsahuje kompletní sadu motorků pro všechny dveře na vozidle a také originální držáky a úchyty. Díky tomuto není potřeba při montáži vrtat do auta. K centrálnímu zámku vám můžou pracovníci autoservisu dodat dálkové ovládání.

Couvací kamery a jejich instalace Jeseník

Couvací kamery vám velmi dobře poslouží např. v případě, kdy již máte plné zuby odřených nárazníků, nebo neustálého otáčení hlavy při couvání. Všechny vaše problémy a obtížnosti vyřeší jednoduše couvací kamera. Existuje velké množství typů couvacích kamer, které se hodí pro většinu typu osobních automobilů. Pokud oslovíte odborníky, kteří mají s montážemi couvacích kamer zkušenosti, nejen že vám obstarají couvací kameru, která bude ideální přímo pro vaše vozidlo, ale navíc nebude nutné hloubit díry do nárazníku nebo do víka kufru a plně postačí přilepení nebo přištucování k držáku SPZ nebo k plastové liště kufru.

Navíc si můžete pořídit i speciálně navrženou couvací kameru, která se může zašroubovat místo jedné lampičky osvětlení SPZ, a proto není potřeba vůbec žádného zásahu do vozidla. Tato couvací kamera má v sobě navíc zabudované LED diody, které výrazně svítí a tímto veškeré osvětlení maximálně nahradí. Couvací kamery se vyrábějí jako vodotěsné a může si opatřit takové, které budou navíc disponovat nočním viděním, díky čemuž budete mít podstatně usnadněno parkování za tmy, ať už ve večerních a nočních hodinách nebo v místech, kde není osvětlení, třeba v podzemních garážích.

Alarmy do automobilů okres Jeseník

Alarmem je malé zařízení, jehož montáž není nijak zvlášť náročná, ale přece jen vyžaduje ruku odborníka, aby alarm spolehlivě sloužit. Alarm, který necháte namontovat na vaše auto, jej bude chránit před zloději, kteří mají své finty, jak vozidlo odcizit. Nechejte si namontovat alarm a budete mít klid, že je vaše auto v bezpečí před neoprávněným zásahem zlodějů. Jen tak budete mít svůj automobil vždy pod kontrolou.

Diagnostika vozidel okres Jeseník

Diagnostikou se rozumí moderní počítačová technika pro práci s řídícími jednotkami. Pracovníci autoservisu, kteří diagnostiku provádějí, jsou proškolení na nejnovější přístroje, díky čemuž jsou schopni vyhledat a odstranit i velmi složité závady a opravit díly auta, které by jinak musely být vyměněny za díly nové. Postup diagnostiky je možné rozdělit do těchto základních skupin: OBD diagnostika a osciloskop.

OBD diagnostika okres Jeseník

Představuje základní nastavení a měření řídící jednotky. Tato diagnostika nabízí základní měření a umožňuje provádět zásahy přímo do řídící jednotky a zjišťovat její závady. Prvním krokem ke zjištění příčiny elektronického problému na vozidle je právě připojení diagnostického přístrojeřídící jednotce. OBD diagnostika např. vypíše veškeré chyby v paměti závad řídící jednotky, zobrazí veškeré veličiny, které byly naměřené řídící jednotkou, otestuje i funkci motorku čerpadla ABS, smaže servisní intervaly a další nastavení konfigurace vozidla a mnoho dalších funkcí. Pokud by došlo k situaci, kdy by při zjišťování závady nepomohl tento typ diagnostiky, je nutné, aby dohledávání a potvrzování poruchy pokračovalo dalším ověřením získaných údajů, např. za pomoci osciloskopu.

Použití osciloskopu, autoservis okres Jeseník

Rozumí se jím paralelní diagnostika, tedy přesné výstupy a konkrétní hledání závad. Tento druh diagnostiky poskytuje mnohem přesnější hodnoty v reálném čase oproti klasické diagnostice a na základě tohoto zjištění dokáže vyvodit přesné závěry o příčině poruchy. Zpravidla se právě díky osciloskopu rozliší přesná příčina závady od důsledku a tento přístroj je v moderní diagnostické praxi nenahraditelný. Je možné jím vyřešit závady, se kterými vám nedokáže nikdo pomoct, nebo takové závady, které se objevují sporadicky. Osciloskop umožňuje naměřit opravdové hodnoty napětí a proudů, které jsou nezkreslené závadou. Osciloskop monitoruje průběh hoření ve válci, dále monitoruje ovládací proud vstřikovače PD, dokáže účinně kontrolovat nastavení rozvodů motoru a poskytovat hodnoty, které není možné získat klasickou komunikací s řídící jednotkou.

Ať už máte jakékoliv problémy se svým autem a nevíte si s nimi rady, vždy je nejlepším způsobem obrátit se s nimi na odborníky, kteří vám rádi pomůžou a poradí a vy tak můžete díky jejich radám efektivně předejít dalším potížím na vašem vozidle.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17218 (novesluzby.cz#23093)


Přidat komentář