Autoservis - Moravská Třebová, Svitavy a okolí

Kvalitní autoservis je obrovskou pomocí pro každého řidiče. Zejména, pokud se na něho může obrátit v každé situaci a s každým problémem. Do takového autoservisu se nejeden řidič rád vrací.

Kvalitní autoservis na Svitavsku

Chcete-li najít kvalitní autoservis, je dobré podívat se po svém okolí a nechat se vést referencemi. Právě spokojenost zákazníků vypovídá o kvalitě odvedené práce jednotlivých firem. Těm autoservisům, které mají více nespokojených zákazníků než těch spokojených je lépe se vyhnout. A to i v případě, že k dalšímu autoservisu to máte daleko. Delší cesta se vám v tomto případě určitě vyplatí. A pokud je autoservis opravdu kvalitní, často jeho pracovníkům nedělá problém přijet za vámi nebo nepojízdné vozidlo odtáhnout do své dílny. Při výběru autoservisu byste měli zohlednit i nabízené služby. A pak také to, jaké značky automobilů opravují. Autorizované servisy se úzce specializují jen na jednu značku. Kdežto nezávislé servisy vám opraví vše, co lze udělat bez smlouvy s výrobcem, ale na složitější opravy musíte jinam. Existují také autoservisy se širokým záběrem služeb i značek. Kde vám opraví téměř vše a také vám provedou preventivní kontroly, STK a další služby.

Autoservis - Moravská Třebová, Svitavy a okolí

K autoservisům se širokým záběrem patří autoservis pana Rostislava Válka. Nejen, že má pan Rostislav Válek na práci svého autoservisu jen samé dobré reference, ale nabízí i velmi širokou nabídku služeb.

Nabídka služeb autoservisu pana Rostislava Válka:

  • ** kompletní **autoservis pro osobní vozidla a dodávky** do 3,5 tuny,**
  • klempířské práce,
  • zajištění** lakýrnických prací,**
  • mechanické práce,
  • opravy** autoelektriky,**
  • diagnostika,
  • příprava i provedení** STK,**
  • kompletní** služby pneuservisu**
  • a také odtahová služba.

Autoservis - Moravská Třebová, Svitavy a okolí

Autoservis pana** Rostislava Válka** najdete na adrese Městečko Trnávka 62, 569 41. Na nabízené služby se můžete samozřejmě i objednat. Využít můžete e-mailové adresy autocentrumvalek@seznam.cz nebo telefonního čísla +420 603 862 363. Telefonní číslo můžete využít také v nouzi, když máte poruchu vozu, a potřebujete odtáhnout.

Co s nepojízdným automobilem?

Stává se to často právě, když nejvíce spěcháte. Prostě** automobil** ne a ne nastartovat. A zrovna není nikdo, kdo by vám pomohl. Nejlépe uděláte, pokud se nebudete zbytečně nervovat a zavoláte do servisu a požádáte je o** odtažení a opravení vozu**. Někdy se automechanik pokusí závadu opravit na místě, jindy je opravdu nutné vůz odtáhnout a opravit v dílně.

Diagnostika vozidel Moravská Třebová, Svitavy

Někdy vůz zlobí, ale není zjevná příčina jeho poruchy. Zde se pak musí provést jeho diagnostika na měřících přístrojích. Ty odhalí, co je v nepořádku nebo vykazuje nějaké nestandardní chování. Nejčastěji se diagnostika provádí u elektrikářských oprav a u otrav motoru.

Elektrikářské práce na vozidle Moravská Třebová, Svitavy

Tak ty se právě bez diagnostiky neobejdou. Moderní vozy jsou celé vybaveny elektronickým ovládáním. Zásluhou toho můžete ovládat tlačítkem zrcátka, vyhřívání skel, zrcátek, sedaček, klimatizaci, topení, okna. Automobil může mít elektronický parkovací systém, autoalarm, navigaci, audio systém. Mimo to jde i o světla, ostřikovače, zámky, autobaterii a dobíjení a také elektronické části motoru. Ve specifikaci závady pomáhá automechanikům právě výše zmíněná diagnostika vozidel. Ta zkracuje hledání závady a umožňuje daleko rychlejší opravu.

Mechanické práce na vozidle - podvozek, řízení

Určitě patří mezi nejčastěji objednávané. Pro velký výskyt těchto oprav nahrává i stav našich silnic a zejména dálnic. Otřesy a spousty kilometrů na nevyhovujících silnicích a dálnicích vyžadují častější kontroly i častější seřízení jednotlivých částí vozidel. A právě proto mechanické práce, které se zaměřují na podvozek, řízení, ale i diagnostiku vozidel patří mezi nejčastější. U těchto prací je výborným tahem předcházení vzniku závad. Stačí, když dvakrát za rok navštívíte autoservis a necháte si udělat servisní prohlídku. Právě při těchto prohlídkách se zjistí většina současných, ale i budoucích závad, které by později mohly způsobit rozsáhlejší poruchu a dlouhodobou nepojízdnost vozu.

Lakýrnické práce v Moravské Třebové

Klempířské práce na vozidle Svitavsko

Patří hned na druhou příčku, co se týká četnosti oprav. Neopatrnost, špatný odhad, vandalizmus a pak také vliv klimatických podmínek, stejně jako v létě horký asfalt a v zimě sůl, dokáží karoserii vážně i lehce poškodit. U těchto oprav je paradox, že oprava malého poškození laku může být pracnější než výměna a nastříkání blatníku. Zručný mechanik však dokáže vše opravit tak, že nepoznáte, kde závada byla. U velkých oprav je náročné zejména dodržení všech** bezpečnostních podmínek.** Právě ty jsou zárukou bezpečné, ale i komfortní jízdy. I u práce na karoserii je možné využívat prevence. Jde zejména o nástřik dutin a podvozku ochrannými materiály, které zamezují korozi a předčasné stárnutí karoserie. Existuje i ochrana v podobě různých pásů a nástřiků před odlétajícími kamínky a stříkajícím horkým asfaltem.

Lakýrnické práce na vozidle Moravská Třebová

Následují hned po karosářských pracích. Správný lak, i jeho odstín dodává automobilu krásný vzhled, i když před pár dny vypadal celkem opotřebovaně. Možnosti míchání barev, moderních nástřiků i šikovnost lakýrníků dokáží zázraky. Lakovat lze jednotlivé části vozů, stejně jako celou karoserii. Například nárazníky nebo tuningové doplňky se často lakují kontrastními barvami. Někteří řidiči si na výrazný lak hned v několika odstínech potrpí. Nezapomeňte však, že nová barva vozu se musí nechat** zapsat do technického průkazu** na dopravním inspektorátu. Někdy vám tuto službu zajistí i autoservis. K lakýrnickým pracím patří také leštění zašlého laku. To dokáže udělat s lakem staršího vozu opravdové zázraky.

Pneuservis Moravská Třebová, Svitavy a okolí

Patří mezi služby, které každý řidič využije minimálně dvakrát ročně. Samozřejmě při přezutí pneumatik z letních na zimní a naopak. Pneuservis vám však také opraví píchnuté kolo, vyváží vám kola, seřídí geometrii kol, a nabídne nové pneumatiky. Samozřejmostí je, že ty staré znehodnotí. A v případě, že nemáte zrovna mnoho peněz a potřebujete nové** pneumatiky**, tak vám může nabídnout protektorované, které jsou dnes kvalitní, ale levnější. V nabídce pneuservisu najdete i pneumatiky pro větší nákladní auta. Ty jsou většinou dodávány jako celoroční. Pokud se ve značkách a vlastnostech pneumatik příliš neorientujete, pak vám v pneuservisu rádi poradí, které pneumatiky jsou ty pravé pro váš vůz. A nejen to. Nabídnou vám i ráfky. Nabídka ráfků je vždy široká. Od těch nejjednodušších až po okrasné.

Pneuservis - Moravská Třebová, Svitavy

Příprava a provedení STK Moravská Třebová, Svitavy

STK je pro řadu řidičů noční můrou. Dlouhé čekání, pak kontrola, která dnes podle nových pravidel trvá opravdu dlouho, je okrádá o čas, který musí takzvaně ukradnout jinde. Pokud i vy máte tento problém, pak neváhejte a svěřte přípravu i provedení STK do rukou autoservisu. Získáte klid a vše proběhne podle pravidel a bez vás. Stačí pouze ráno vůz přistavit do autoservisu a odpoledne si ho již můžete zase odvést. Služby autoservisu nezahrnují pouze pravidelnou STK, ale i kontrolu při koupi automobilu, při jeho přestavbě, novém lakování, při montáži přídavných zařízení. Prostě STK je nutné provést při jakékoli změně vozu, která musí být zapsána v technickém průkazu. A i tuto STK vám autoservis zajistí.

Autoservis pro vás na Svitavsku

Nejlepší autoservis je ten, kde vás znají a stejně tak znají vaše auto. Vždy vám vyjdou vstříc, a když si koupíte nový vůz, tak není třeba autoservis měnit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17468 (novesluzby.cz#23564)


Přidat komentář