Autoservis - Mariánské Lázně, Cheb a okolí

Žádný motorista se neobejde bez autoservisu. Profesionální autoservisy nabízí mimo klasický servis aut také pneuservis, opravy výfuků a převodovek, výměny autoskel nebo různé asistenční služby.

Ať už se jedná třeba o starší auto, každý majitel jakéhokoliv automobilu ve svém životě alespoň jednou využil služeb autoservisu. Jsou opravy, které nezvládne žádný domácí kutil a nemusí se jednat o přezutí pneumatik, ale o opravy vozidla, které jsou třeba v případě nehody. Majitelé moderních automobilů využívají služby jako diagnostika motorů nebo výměny autoskel. Pokud chcete mít jistotu, že jste ve výběru autoservisu nešlápli vedle a že se vás ujmou opravdoví profesionálové, podívejte se, jaké služby vám dokáží nabídnout.

Autoservis - Mariánské Lázně, Cheb a okolí

Autoservis vám nabízí:

 • kompletní opravy osobních** automobilů a dodávek** do 3,5 tuny,
 • mechanické práce,
 • drobné elektro práce,
 • seřízení geometrie,
 • opravy výfuků,
 • opravy převodovek,
 • příprava na STK,
 • měření emisí,
 • výměna autoskel,
 • montáž tažného zařízení,
 • pneuservis, přezouvání,** lepení** drobných defektů

a řadu dalších služeb.

Jak poznat kvalitní autoservis?

Pokud máte možnost výběru z několika autoservisů, které se nacházejí ve vašem okolí a nevíte, zda je vámi dostupný autoservis zrovna ten pravý, zajímejte se, jaká je kvalita provedených prací. Výhodou a první měřítkem kvality autoservisu je, že pokud narazíte na autoservis, který nabízí komplexní služby, jedná se o zkušený autoservis. Málokterý z nich totiž dokáže nabízet například opravy převodovek. Profesionální autoservis se nebude vymlouvat, že nemá čas a nepřizná, že se mu do této složité opravy moc nechce. Vybírat si kvalitní autoservis je důležité zejména po autonehodě, protože často přesně nevíte, co se s vaším autem stalo a v takovém případě bude jistě vykonat opravu karoserie, mechanické práce, ale může dojít také k poškození rozvodů elektrických rozvodů a pak bude třeba udělat také drobné elektro práce.

Servisní prohlídky vozu a diagnostika Mariánské Lázně

Možná už se poměrně dlouho divíte, proč na palubní desce vašeho automobilu svítí ta či ona kontrolka a návštěvu autoservisu odkládáte. Tady ale pozor - jedna indikovaná vada na vozidle může být následkem závady jiné. Proto byste měli vaše auto urychleně svěřit týmu odborníků, kteří mají k dispozici diagnostiku vozidla a kteří jsou schopni vykonat všechny servisní práce a odhalit tak i příčiny různých poruch. Automobil bude napojen na diagnostické zařízení, které načte z jeho paměti všechny hlášené závady čidel a elektroniky. Poté servisní technik určí, zda se nejedná o sporadickou závadu, případně indikovanou poruchu odstraní. Stejná situace platí pro pravidelné roční prohlídky vozidel. Ceny za tyto nabízené služby jsou velmi nízké, na některých je možné se dokonce dohodnout a proto není důvod návštěvu autoservisu odkládat.

Servis osobních automobilů a dodávek do 3,5 tuny Mariánské Lázně

Dobře vybavená dílna autoservisu provádí servis osobních vozů téměř všech značek a také dodávek do 3,5 tuny. Veškeré servisní práce jsou prováděny vyučenými a proškolenými automechaniky s mnohaletou praxí. Mezi nabízené služby patří měření emisí, diagnostika vozidel diagnostickým zařízením, zabezpečení STK, seřízení geometrie, seřizování světel, testy motorů a samozřejmě běžné servisní práce jako výměny olejů, brzdových destiček, kotoučů, čelistí, brzdových válečků, výměny výfukového systému a těsnění, nebo podvozkových součástí jako jsou čepy, lanka ruční brzdy, brzdové trubičky a hadice apod. Vítanou službou je také výměna autoskel (při vyřízení pojistných událostí výměna skla zdarma), montáž tažného zařízení, pneuservis, přezouvání a lepení drobných defektů.

Opravy motorů a mechanické práce Mariánské Lázně, Cheb

Profesionální autoservis se nesnaží pouze vyměňovat díly, ale zaměřuje se zejména na jejich opravy. Mnohdy to ale není možné protože v automobilu existují díly, které se zkrátka měnit musí. Mezi ně patří například výměna rozvodových řemenů, ale také běžné řemeny, kladky či vačky, čerpadla chlazení a paliva, ložiska nebo těsnění. Autoservis vám může nabídnout také montáž bezpečnostních prvků a zámků, případně bezpečnostní pískování oken a montáže tažných zařízení, které jsou samozřejmě atestované. Zkušený autoservis používá při opravách automobilů náhradní díly renomovaných značek, kdy se nejedná o originální díly, ale o díly, které jsou stejně kvalitní, ale mnohem levnější, přičemž na přání zákazníka je samozřejmě možné dodat originální díly dané značky automobilu. Mezi mechanické práce patří také opravy vozidel po nehodách nebo běžných karosářských poškození a lze zabezpečit další karosářské a lakýrnické práce.

Opravy karosérií Chebsko

Potřebnou a nutnou oblastí v péči o váš automobil jsou také autoklempířské práce. Zkušený autoservis provádí opravy karosérií všech typů vozů, včetně zajištění lakování karosérií. To se týká nejen po vyvaření zrezivělé části karoserie, ale dokáže nabídnout i komplexní opravy po autonehodách, kdy se jedná například o výměnu blatníku, dveří apod. Během doby opravy vašeho vozidla obvykle můžete využít možnost půjčení náhradního vozidla nebo možnost vyzvednutí a přistavení vozidla na opravu s přistavením náhradního vozidla. Autoservis, pro nějž je kvalita a spokojenost zákazníků na prvním místě používá pouze kvalitní materiály a osvědčené postupy a snaží se vám vyjít všemožně vstříc.

Příprava a provedení STK Chebsko

Pravidelná technická kontrola vozidla se provádí na základě zákona č. 56/2001 Sb. Tuto kontrolu je nutné provádět ve stanovených lhůtách a provádí se na základě žadatele o provedení technické kontroly. Je nutné, aby každý majitel vozidla zajistil provedení této technické kontroly nejpozději v den, kdy technická způsobilost vozidla končí. Technickou prohlídku je možné provést na kterémkoliv místě v České republice, kde technickou prohlídku provádí. Můžete se ale také obrátit na autoservis, který provede** přípravu na STK a zajištění STK**. V takovém případě bude celý průběh naprosto bezstarostný.

Pneuservis Mariánské Lázně, Cheb a okolí

Obvykle čekají motoristy problémy na jaře a na podzim, kdy se pneuservisech tvoří dlouhé fronty. Mnoho řidičů pak nebaví čekání v pneuservisech i když důvod je jasný - spousty řidičů přezouvá své vozidlo každoročně na poslední chvíli. Ale tuto situaci lze obejít. Také autoservis vám dokáže nabídnout stejně kvalitní služby. Stačí se v autoservisu objednat na den a hodinu, která vám bude vyhovovat a ušetříte tak svůj drahocenný čas a nervy. Samozřejmě můžete využít výhod při zakoupení nových pneumatik apod. Služby pneuservisu spočívají v nabídce:** prodej** nových značkových pneumatik, plechových disků i alu kol, přezouvání pneumatik, výměny ventilků, vyvažování kol nebo plnění pneumatik plynem. Pneuservis také zajišťuje opravy pneumatik a lepení drobných defektů, pokud to druh závady umožňuje. Obvykle se můžete domluvit také na uskladnění pneumatik a můžete využít další služby doplňkové služby a prodej.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17469 (novesluzby.cz#23566)


Přidat komentář