Autoservis, autodoprava - Liberec a okolí

Zajištění vnitrostátní i mezinárodní dopravy, rozvoz potravin či balíků, technický servis a pneuservis, to jsou služby, bez kterých se neobejde žádné odvětví průmyslu, výroby či obchodu.

Ať už podnikáte v oblasti výroby, prodáváte nebo obchodujete s jakýmkoliv zbožím, bez kvalitní a spolehlivé autodopravy se neobejdete. Se vstupem naší země do EU se navíc rozvíjí mezinárodní obchod a pokud se nebudete chovat tržně, nemáte na zahraničních trzích šanci. V jakémkoli oboru podnikání tedy potřebujete rychlého a spolehlivého dopravce, který disponuje vlastní nákladní a kamionovou dopravu a na nějž se můžete spolehnout. Dnešní moderní nákladní automobily nejsou tak poruchové jako tomu bylo dřív, ale i tak se něco může stát. V takovém případě dokáže dispečer vše rychle vyřešit a zabezpečit tak včasné doručení zásilky. Co by to bylo za autodopravce, kdyby si neuměl zajistit opravu vlastních aut. A profesionální autodopravce Liberec je tak zkušený, že nabízí veškeré opravy vozidel i ostatním řidičům a majitelům aut.

Autoservis, autodoprava - Liberec a okolí

Hledáte spolehlivého dopravce? Potřebujete opravit automobil? Hledáte dobrý pneuservis? Poptáváte levné náhradní díly? Na všechny tyto otázky naleznete společnou odpověď: Autodoprava a pneuservis Zdeněk Pajkrt. Tato společnost vznikla již v roce 1992 a od té doby posbírala v oborech autodoprava a pneuservis značné zkušenosti, díky kterým Vám může poskytnout maximum služeb: vnitrostátní doprava (nákladní i dodávkové vozy do 7,5 tuny) např. rozvoz potravin či balíků, mezinárodní kamionová doprava po celé Evropě, veškeré opravy motorových vozidel, kompletní technický servis, pneuservis, diagnostika, vysokotlaká myčka, diagnostika závad na vozidlech, prodej kvalitních a levných náhradních dílů z Německa a další služby, vždy spolehlivě, včas a za příjemné ceny.

Více informací na webových stránkách: http://www.autopneudoprava.cz

Kontakt: Zdeněk Pajkrt, Rochlická 1107, 463 11 Liberec-Vratislavice nad Nisou

e-mail: info@autopneudoprava.cz, telefon: +420 724 236 328.

Mezinárodní autodoprava: +420 602 415 612,

Vnitrostátní autodoprava: +420 725 739 032

Auto-pneu servis: +420 602 415 579

Autopneudoprava - Liberec

Autodoprava Liberec, doprava zboží a výrobků

Spolehlivý dopravce nabízí dopravu zboží a výrobků nejen po celé ČR, ale v rozsahu celé Evropské unie. Nabízíme vám např. rozvoz potravin, balíků či větších poštovních zásilek. Pro rozvoz zboží používá převážně spolehlivé vozy značky Mercedes, které jsou vybaveny moderním GPS navigačním systémem. Tímto způsobem j dopravce schopen převézt vaši zásilku co možná nejkratší a nejrychlejší cestou k cíli a dispečer má neustálý přehled o pohybu zboží. Dispečink autodopravy je denně dostupný na telefonní lince a internetu a kdykoliv může kontrolovat, zda doprava postupuje podle předpokladů. Profesionální dopravce nabízí rychlou a spolehlivou vnitrostátní dopravu, ale také mezinárodní kamionovou dopravu v rámci EU ke spokojenosti zákazníků. Všichni řidiči jsou samozřejmě vyškoleni v nákladní přepravě, zacházení s nákladem při jeho nakládání do vozu, skládání a jeho správné zajištění během přepravy.

Autoservis Liberec, oprava vozidel

Potkala vás nepříjemnost v podobě potlučené plechařiny vašeho automobilu? Stalo se vám, že se váš automobil nechtěl pohnout z místa? To se prostě stává. Dnešní moderní automobily vydrží dost a jsou velmi spolehlivé a o to víc vás jejich porucha dokáže zaskočit. V každém případě je potřeba automobil dopravit do autoservisu a nechat jej prohlédnout a opravit.

Servis motorových vozidel Liberecko

Profesionální autoservis vám dokáže nabídnout komplexní péči o váš automobil a opraví všechny běžné značky vozidel bez ohledu na značku nebo stáří vozidla. Takový autoservis se postará o autoklempířské práce, pravidelné prohlídky vozidel, opravy motorů a pneuservis. Ať už jste běžný uživatel vozidla, podnikatel nebo velká firma, mechanická dílna autoservisu poskytuje veškeré opravy motorových vozidel. Technický servis provádí u osobních vozidel, dodávek a nákladních vozidel do hmotnosti 7,5 tuny. V dílně autoservisu provádí opravy motorů, převodovek, podvozků či brzd a zajistí vám přípravu automobilu na technickou kontrolu. Aby vám automobil sloužil co nejdéle a byl maximálně spolehlivý, je třeba dbát také na preventivní prohlídky a opravy. V takovém případě se u vozidel provádí např. výměna oleje, filtrů, kontrola diagnostiky či nástřik spodků a dutin vozidel kvalitními nástřikovými hmotami

Diagnostika vozidel Liberec

Někteří řidiči podceňují význam preventivních prohlídek a to je chyba. Automobil totiž ukládá veškeré provozní chyby do paměti a čeká, až je pracovníci autoservisu načtou, vyhodnotí a smažou. A pokud se tak nestane, automobil se může jednoho dne nečekaně zastavit. Profesionálně vybavený autoservis umožňuje provést diagnostiku vozidel špičkovou počítačovou metodou – přístrojem KTS s programy, které jsou každé tři měsíce aktualizovány firmou Bosch. Závady na vozidle jsou diagnostikovány během několika málo minut, takže může být okamžitě konzultován další průběh opravy. V případě nutné** opravy** vozidla vám pak autoservis zajistí pronájem náhradního vozu. Autoservis provádí diagnostiku všech druhů motorů bez ohledu na jejich výrobce. Ať už se jedná o motory benzínové nebo naftové, při zjišťování závad a funkčnosti bývají používány různé techniky a speciální diagnostické systémy, případně detailní diagnostika jednotlivých čidel. Roční prohlídka vozidla a jeho diagnostika je výrobcem předepsaná a neměli by jste ji odkládat.

Ruční mytí vozidel v Liberci

Ruční mytí vozidel Liberec a okolí

Autoservis se dokáže o vašeho plechového miláčka či dodávkový automobil postarat i zvenčí. Kromě servisu nabízí také možnost využití vysokotlaké myčky, která se využívá pro ruční mytí vozidel. Svůj vůz si tak můžete umývat sami v krytém boxu účinnou vysokotlakou pistolí a nemusíte se bát poškození laku, které způsobují běžné myčky.

Pneuservis, prodej a montáž pneumatik Liberec

Dobrý autoservis, který nabízí komplexní služby, provozuje také pneuservis. Nabízí prodej a montáž celé řady pneumatik pro osobní a dodávková vozidla a nemusíte se bát, že budete dlouho čekat. Přezouvání pneumatik vozidel probíhá průběžně během každého pracovního dne a v případě potřeby zvýšeného zájmu o služby pneuservisu, tedy na podzim nebo na jaře, je dílna posílena o další mechaniky. Kvalitní pneuservis, který má zájem o spokojenost svých zákazníků umí vyřešit bezproblémově zajištěné plynulého odbavování, což všude není zvykem. Máte také možnost využít telefonické objednání do pneuservisu. V takovém případě je možná výměna pneumatik na počkání. Pneuservis nabízí nejen výměnu, ale také možnost zakoupení pneumatik různých výrobců v mnoha cenových kategoriích a pokud by některé pneumatiky nebyly skladem, dostanete je do 24 hodin od jejich objednání.

Náhradní autodíly - LibereckoProdej levných náhradních dílů Liberecko

Dobrý autoservis nabízí v rámci svých služeb také prodej náhradních dílů. Veškeré autodíly  získáte jednoduše, rychle a levně. Ve značkových autoservisech se setkáváme běžně s díly, nad jejíž cenami zůstává mnohdy rozum stát. Náhradní díly pro vaše vozidlo lze ale nakoupit mnohem levněji. Pokud se totiž obrátíte na dovozce náhradních dílů, zjistíte že jejich ceny jsou řádově mnohem nižší a stejně kvalitní. Vzhledem k blízkosti s hranicemi Německa je možné zajistit kvalitní náhradní díly přímo od distributora a pokud by některý díl ve skladu chyběl, pro potřebný díl do opravy dojede zásobování následující den. Díky nákupu náhradních dílů z Německa se pak dostáváte až na poloviční cenu, než jaká by byla při odběru dílů z České republiky. Po dohodě je možné použít originální díly, popř. díly od náhradního výrobce, který poskytuje výrazné slevy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17430 (novesluzby.cz#23512)


Přidat komentář