Osobní přeprava Ostrava

Osobní přeprava je nová služba, která připomíná taxi službu na zavolání, ale je mnohem lepší. Nabízí opravdu nadstandardní služby, které však rozhodně nemají nadstandardní ceny. Opravdu stojí za vyzkoušení.

Co je osobní přeprava?

Jde o službu, která připomíná taxi službu, ale je mnohem příjemnější, kvalitnější a navíc má také daleko širší nabídku služeb. Osobní přeprava nepřepravuje pouze osoby, ale také poskytuje kurýrní služby, zrychlené převozy,** rozvoz** na společenských akcích soukromých i firemních,** rychlou přepravu** na nádraží či letiště a také naprosto vynikající službu** drink servis**. Pravidlem je, že osobní přeprava disponuje velmi** kvalitními** a také čistými vozy.

Osobní přeprava Ostrava

Ostravě poskytuje velmi kvalitní služby Osobní přeprava Ostrava. Firma si prošla vývojem, který ji dnes vynesl na vrchol v poskytování přepravních služeb, v přístupu ke klientovi i ve velmi příjemných cenách. Na prvním místě je vždy klient a služby poskytují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Svátky nevyjímaje.

Své klienty přepravují v krásných vozech, které jsou perfektně udržovány.

Navíc kromě klasických vozů se 4+1 místy, mají i vůz s** 6+1** místy. To oceníte zejména při různých akcích, jako jsou svatby, promoce nebo větší oslavy.

 

e-mailové adresa **osobni-preprava-ostrava@orbi.cz
** nebo

telefonním čísle

** +420 777929 778

**

A nezapomeňte, Osobní přeprava Ostrava poskytuje také vynikající službu** drink servis**. To znamená, že jejich služeb můžete využít vždy, když to potřebujete, nebo lépe řečeno, když se zapomenete na schůzce s přáteli a potřebujete odvést sebe i svůj vůz domů. Více o Osobní přepravě Ostrava se dozvíte

 

na internetových stránkách www.osobni-preprava-ostrava.cz

**
**

Osobní přeprava Ostrava - drink servis

Již se vám někdy stalo, že potkáte přítele nebo přítelkyni a posedíte v příjemném prostředí restaurace, zapovídáte se, dáte si nějaký ten drink, aniž si uvědomíte, že jste vlastně přijeli autem? Ona tato situace není až tak výjimečná jak by se zdálo. Většinou vás pak čeká cesta domů, městskou dopravou a následně druhý den pro auto. Nebo se rozhodnete riskovat a pojedete vozem domů. To však může mít nepříjemný dopad v podobě nehody či kontroly policejní hlídky. V Ostravě se nabízí mnohem** efektivnější řešení!** Prostě vytočíte** telefonní číslo a objednáte si službu drink servis**. Přijedou pro vás, odvezou vás domů a s vámi odvezou i váš vůz. Přitom vás to vyjde na pár korun.

Osobní přeprava Ostrava - profesionální řidiči

Využít služeb osobní přepravy se opravdu vyplatí. Jste v bezpečí profesionálních řidičů, kteří vás dovezou vždy** včas**, tam kam potřebujete a za příjemnou cenu. Rozhodně nebudete nadávat na drahotu a neochotu jako při přepravě taxi službou. Na tu od teď můžete prostě zapomenout. První volbou i pro vás se jistě stane Osobní přeprava Ostrava.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17171 (novesluzby.cz#23317)


Přidat komentář