Dovolená last minute

Procházíte už od Vánoc katalogy s nabídkou dovolené, ale vše se Vám zdá vzhledem k Vašim finančním možnostem příliš drahé? Pak se zaměřte na zájezdy last minute neboli na poslední chvíli.

Dovolená last minute, dovolená na poslední chvíli

Dovolená last minute znamená, že na dovolenou sice odletíte na poslední chvíli, ale za výhodnější cenu, než kdybyste si dovolenou objednali hned při jejím prvním vyvěšení v nabídkách cestovních kanceláří. Dovolená last minute má svá pro i proti. Největší výhodou dovolené last minute je její nízká cena. Díky nabídce last minute si můžete dovolenou zakoupit až o poloviční cenu, než kdybyste ji zakoupili před několika měsíci. Nevýhodou je, že nemáte příliš mnoho času na rozmýšlení, zda dovolenou vzít nebo ne. Nabídka na last minute může vyskočit jeden den s tím, že druhý den už je odlet. Last minute se ale objevují i s jedno týdenním nebo více týdenním předstihem. Tento způsob cestování je ideální pro ty, kteří nejsou nijak časově vázaní a opravdu jim nedělá problém se večer sbalit a druhý den ráno vyrazit na letiště. Hůře jsou na tom pracující lidé, kteří musí týdenní nebo dvoutýdenní dovolenou hlásit měsíc nebo dva předem. To znamená, že na internetu sice objeví nabídku na lukrativní a levnou dovolenou, ale zkrátka nedostanou tak narychlo volno v práci. Ovšem, i tento zádrhel se dá vyřešit. Někteří to udělají tak, že si jednoduše nahlásí na léto dovolenou, a v době, kdy se začne blížit jejich termín volna, prohledávají nabídky cestovních kanceláří na zájezdy last minute. Tyto zájezdy v letním období vyskakují opravdu co chvíli, takže se nemusíte bát, že byste zrovna ve Vašem termínu nic nesehnali. Je třeba se ale zajímat a například zavolat do cestovní kanceláře s tím, že kdyby něco ve Vámi určeném termínu a cenové relaci vyskočilo, ať Vás neprodleně telefonicky kontaktují. Toto je běžná služba, které cestovní kanceláře nabízejí. Do hledání se ale pusťte zároveň i sami.

Dovolená u moře levně

Levná dovolená neznamená dovolenou sice u moře, ale ve stanech a bez jídla. Levnou dovolenou, dovolenou last minute, můžete prožít i ve tří a více hvězdičkovém hotelu spolu s polopenzí, nebo dokonce all inclusive. Last minute dovolená vzniká ve chvíli, kdy je termín odletu doslova za rohem, ale ještě zbývají volná místa v letadle i v hotelu, které je třeba zaplnit. Při hledání last minute je proto třeba rychle reagovat, protože volná místa mohou být například jen čtyři, nebo dokonce dvě, a může se stát, že Vás někdo předběhne.

Dovolená first minute

Dovolená na first minute je opakem last minute. Jedná se dovolenou na první chvíli. Nabídky na first minute se většinou objevují už v zimě, to znamená hned po prvotním přidání dovolené do nabídky cestovní kanceláře. To znamená, že čím dříve si dovolenou objednáte, tím levnější pro Vás bude. Čím více se blíží letní termíny, kdy většina lidí vyráží k moři, tím je dovolená dražší.

Kam na dovolenou last minute?

Dovolená last minute je nabízena snad ve všech dovolenkových destinacích. Destinace, které jsou samy o sobě levnější i při klasické nabídce, tak můžete koupit opravdu za pakatel. Destinace luxusnější a dražší můžete zakoupit za cenu běžné dovolené. Na dovolenou last minute lze vyrazit do Egypta, Turecka, Bulharska, Tuniska, do Španělska, na Kanárské ostrovy, do Řecka, Itálie, Portugalska a dalších zemí.

Dovolená last minute Egypt

Na last minute až do Afriky, konkrétně do Egypta. Egypt je proslulý svým průzračným mořem a krásnými bílými plážemi.** Dovolená v Egyptě** bývá nabízena jako all inclusive nebo jako polopenze. Hotelové resorty v Egyptě jsou rozsáhlé a poskytují svým návštěvníkům plné služby. Při all inclusive je v nabídce několik druhů jídla a také jeho bohaté množství. Je pravděpodobné, že z Egypta přijedete o nějaké to kilo těžší, protože kuchyně ve zdejších hotelových rezortech je vyhlášená. Mezi nejznámější egyptské destinace, které jsou nabízeny také jako last minute zájezdy s all inclusive patří Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. I zdánlivě luxusní dovolená, kde se o Vás budou maximálně starat a zajišťovat Vám kompletní servis se může stát díky last minute cenově velice příjemnou. Vyjde-li Vás dovolená v Egyptě na last minute mnohem levněji, než jste očekávali, proč nevyužít zbývající prostředky, které jste měli původně připraveny na zaplacení zájezdu, například k výletu za pyramidami?

Dovolená last minute Bulharsko

Bulharsko je v současnosti oblíbeným turistickým cílem Čechů. V Bulharsku se nachází několik krásných a zajímavých destinací, které stojí za to navštívit. Některé jsou vhodné pro rodinné dovolené s dětmi a jsou klidnější, některé naopak nabízejí bujarý noční život a jsou často vyhledávány mladými lidmi, kteří chtějí dovolenou strávit nejen poleháváním na pláži a relaxací, ale také návštěvou barů a diskoték.** Oblíbené bulharské destinace**, kam jsou nabízeny zájezdy také na last minute, jsou Kiten, Slunečné pobřeží, Primorsko, Nesebr, Svatý Vlas, Obzor, Lozenec, Sozopol, Obzor, Varna a Zlaté písky. Na dovolenou v Bulharsku se vyplatí jen buď pouze se zajištěnou snídaní v hotelu, na polopenzi nebo zcela bez stravy. Bulharsko je totiž značka levné a kvalitní dovolené. V Bulharsku se levně najíte, levně zde nakoupíte potraviny a také oblečení. Jak jídlo, tak oblečení jsou zde až o polovinu levnější než v České republice. Češi zde proto vyráží nejen za mořem, ale i za nákupem textilu. Spojí tak příjemné s užitečným. Při objednávání dovolené se informujte o tom, ve kterých částech je moře klidnější a kde naopak můžete očekávat vlny. Bulharsko totiž nabízí obojí. Rodiny s dětmi volí spíše místa s klidným mořem a dlouhým pozvolným vstupem do něj a naopak mladé páry či skupinky vyhledávají divočejší moře.

Dovolená last minute Španělsko

Španělsko je vůbec jedním z nejkrásnějších míst, které můžete v létě navštívit. Lidé Španělsko vyhledávají nejen kvůli moři a plážím, ale také kvůli jeho historii a pamětihodnostem. Španělsko je tak ideální jak pro odpočinkovou, tak pro poznávací dovolenou. Španělsko patří samo o sobě k dražším dovoleným. Díky last minute se dá Španělsko pořídit za běžnou dovolenkovou cenu. A kam se do Španělska vydat za odpočinkem i poznáním? V nabídce jsou** Almería, Andalusie, Costa de la Luz, Formentera, Fuerteventura, Gran Canaria, Ibiza, Mallorca, La Palma, Lanzarote, Menorca a Tenerife**. Pro skutečné milovníky historie, kultury a poznávání jsou zde pak španělská města, jako Barcelona nebo Madrid.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id17180 (novesluzby.cz#24380)


Přidat komentář