Životní pojištění Praha

Patříte k těm, kteří se stále nerozhodli, zda a jaké životní pojištění uzavřít, přesto že si uvědomují hrozící rizika, která do našich životů přicházejí nečekaně a nezvaně? Pak se obraťte na specialistu v této kategorii, který Vám vhodně poradí.

Člověk neuzavírá** životní pojištění** každý den. Některý ho neuzavře ani jednou za život. Je to dáno tím, že uzavření životního pojištění je velmi důležitým a podstatným krokem, který je potřeba důsledně zvážit. Odborníci na uzavírání životního pojištění Vám poradí, jaké životní pojištění z nabídky vybrat, aby pokrývalo Vaše životní rizika v dostatečné výši, aby pro Vás jeho uzavření mělo smysl. Lidé, kteří se v životních pojištěních neorientují, jen se rozhodli nějaké uzavřít proto, aby ho zkrátka měli, nejenže vyhodí zbytečně své peníze, ale pojištění ani nebude plnit svoji funkci a v případě, že by k pojistné události došlo, nemusí dostat vůbec nic. Vždy se obraťte na specialistu, který Vám poradí a doporučí, který produkt je pro Vás výhodný a hlavně užitečný.

Investiční životní pojištění Praha

Investiční životní pojištění kombinuje pojistku života s možností investovat část vložených prostředků. Investiční životní pojištění se tedy skládá z pojistky i se spořící složky. Pojištěnému poskytuje ochranu v případě úmrtí nebo úrazu s trvalými následky.

Kdo by měl investiční životní pojištění uzavřít?

Tento druh životního pojištění je určený pro všechny ty, kteří chtějí mít jistotu, že jsou chráněni pro případ, že by došlo k nečekaným životním událostem a zároveň ještě chtějí mít možnost nějakou finanční částku naspořit, aby si zajistili lepší život ve stáří, nebo aby zkrátka měli v budoucnu nějakou finanční rezervu, např. pro své děti či vnoučky. Vybírat můžete z celé řady investiční fondů a strategií. Investiční životní pojištění si zkrátka můžete nastavit tak, jak Vám vyhovuje. Jestliže nemáte dostatek informací o této problematice, zřejmě pro Vás nebude snadné nastavovat si pojištění dle svých přání. Proto je vhodné využít služeb pojišťovacího agenta, který je tu proto, aby Vám vše vysvětlil, porovnal a vyvodil nějaké závěry s ohledem na Vaši aktuální životní situaci.

Rizikové životní pojištění Praha

Rizikové životní pojištění je právem považováno za základní produkt životního pojištění. Je zde proto, aby zajišťovalo pojistnou ochranu pro případ, že dojde k úmrtí pojištěné osoby. Rizikové životní pojištění se nemusí vztahovat pouze na smrt, ale také na úraz, na úraz s trvalými následky, dále je možné se připojistit pro případ invalidity nebo pro případ závažných onemocnění.

Kdo by měl uzavřít rizikové životní pojištění?

Tento druh životního pojištění je určen především těm, kteří chtějí finančně zabezpečit své blízké, avšak nemají zájem na tom investovat své finance prostřednictvím pojišťovny. Tito zájemci buď investovat vůbec nechtějí, nebo chtějí, ale do produktů, které si zvolili naprosto sami. Úrazové životní pojištění je důležité pro osoby, které jsou živiteli rodiny a na jejichž příjmech je rodina závislá. Nejen co se týká zajišťování chodu domácnosti, ale také, a to především, splácení úvěru, hypotéky či leasingu.

Co zajišťuje rizikové životní pojištění?

Při rizikovém životním pojištění si Vy sami můžete nastavit pojistnou částku, kterou budete nárokovat v případě, že by nastala pojistná událost. Můžete si nastavit pevnou pojistnou částku, která bude určena k zabezpečení Vašich blízkých a která jim bude vyplacena v případě, že zemřete, nebo můžete uzavřít pojištění s klesající pojistnou částkou, která je určena především pro ty, kteří pojištění vnímají jako finanční ochranu pro případ neschopnosti splácet** úvěr, hypotéku, leasing nebo jiný závazek.** Znakem rizikového životního pojištění je i výše pojistného, která se odvíjí od vstupního věku a pohlaví pojištěné osoby, dále závisí na pojistné částce, na době pojištění a na dalších okolnostech. Pojistné, vyplacené z rizikového životního pojištění, je v celé výši použito pouze a jedině na pojistnou ochranu a na poplatky určené pojišťovně. A posledním znakem tohoto druhu pojištění je, že je plnění vyplaceno pouze v případě, že nastane pojistná událost.

Jak správně investovat peníze?

Máte na účtu nějaké finance a rádi byste je zúročili? Chcete je financovat, ale potřebujete poradit, jak a kam? Ano, pak Vám musíme gratulovat, že jste se nerozhodli bezhlavě někam vkládat své peníze, ale hledáte odbornou pomoc a radu, abyste o své peníze nepřišli, ba naopak, abyste je rozmnožili. Pojišťovací agent je tu od toho, aby Vám dal několik cenných rad, které Vám pomůžou se rozhodnout, kam a jak své peníze investovat.

Proč investovat peníze?

Každý by měl vědět, že peníze, které mu leží doma schované ve skříni, postupně ztrácí svou hodnotu. Proč je neinvestovat a jejich hodnotu nezvýšit? Není to sice jednoduché, ale jde to. S pomocí specialistů se i Vy můžete naučit své peníze investovat do těch správných produktů a Vaše peníze Vám tak budou dělat pouze radost. Neexistuje přesný návod, jak své peníze rozmnožovat. To by pak každý z nás byl milionář. Avšak boháčem se může stát každý, kdo se o své finance zajímá, kdo se o ně stará, kdo je nenechává ležet ladem a kdo hledá pomoc v oblasti investování.

Příklady investování financí

Existuje velké množství možností, kam své** finance investovat**. Záleží na každém z Vás, jak razantně chcete své peníze zhodnotit, a jaké jste kvůli tomu ochotni podstoupit riziko. Mezi nejčastěji volené investování financí patří krátkosvodé uložení peněz na spořicí účty a dlouhodobé zhodnocování peněz za pomoci cenných papírů. Krátkodobé uložení peněz na spořící účty je vhodné pro ty, kteří chtějí peníze na nějakou kratší dobu opět používat, ovšem než se rozhodnout po nich sáhnout, by je rádi zhodnotili. Sem patří spořící účty nebo termínované vklady, u nichž je garantováno zhodnocení. K dlouhodobému zhodnocování peněz slouží cenné papíry. Ty jsou velmi dobrým prostředkem k tomu, pokud jste se rozhodli investovat peníze na delší časový horizont. Cenné papíry dokážou peníze velmi dobře zhodnotit, ale také za vyššího rizika. Patříte-li k nezkušeným investorů, obraťte se na specialistu, který Vám doporučí a pomůže začít s méně rizikovými investicemi.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16826 (novesluzby.cz#24181)


Přidat komentář