Životní pojištění Kopřivnice

Máte své pojištění? A víte, jaké druhy existují a jaký je mezi nimi rozdíl? Pokud nejste odborník, patrně se zde nevyznáte. Od toho tu je ale pojišťovací agent, který vám fundovaně a nejlépe poradí.

Spoléhat se na stát ve smyslu, že se o vás postará v situacích, kdy si nebudete moci pomoci, je bohužel přímo naivní. Lidé už přemýšlí jak zúročit své peníze, aby si přilepšili k důchodu. Pokud se vám stane úraz, který vás omezí v pracovním výkonu, nemůžete bohužel spoléhat na stát, že se o vás postará. Naopak dnes a denně můžete vidět případy, kdy se lidé dostanou do svízelné životní situace a hlavně s financemi nevystačí. Zde se proto vyplatí myslet dopředu a pojistit si budoucnost. Pojištění myslíme doslova.** Pojištění** může mít mnoho podob. Může se to týkat právě onoho pojištění, kdy vám budou vyplaceny finance v případě, kdy se vám něco stane. Může se to ale týkat i situace, kdy někomu způsobíte škodu. A pokud se jedná o velkou částku, tak to může být velký problém. Pokud si ale platíte například jen pár sto korun za rok, může za vás pojišťovna uhradit i škodu mnohonásobně vyšší (může se jednat i v řádech miliónů, dle podmínek smlouvy). Takové pojištění může leccos vyřešit. Co si ale vybrat a jak peníze vhodně investovat? S tím vám pomůže** pojišťovací agent Kopřivnice**.

Životní pojištění - Kopřivnice

Potřebujete se obrátit na odborníka ohledně pojištění? Oslovte pana Jiřího Knapíka, který nabízí služby pojišťovacího agenta. Pan Knapík vám poradí s životním i neživotním pojištěním, investicemi a jinými finančními záležitostmi týkajícími se této sféry. Pan Knapík vám nabízí profesionální služby, kdy ke každému klientovi přistupuje individuálně a samozřejmě ve vší diskrétnosti. Poradí vám a pomůže se zařízením všeho potřebného. Zárukou vám jsou spolehlivost a kvalita služeb. Pan Knapík má bohaté zkušenosti a spokojené klienty, nyní se vám nabízí šance být mezi nimi. Pan Jiří Knapík je k dispozici na e-mailu jiri.knapik@iallianz.cz, či telefonním čísle 606 479 754.

Jiří Knapík

Tel.: 606 479 754

E-mail: jiri.knapik@iallianz.cz

Sjednání pojištění, zkontaktování s pojišťovacím agentem Kopřivnice

FinanceMáte zařízené pojištění? Pokud ano, jak jste jej vybírali? Někdo vám ho doporučil, byla to nutnost nebo vás někdo sám oslovil? Někdy se může stát, že pojištění je součástí nějaké smlouvy. Může to být v případě, kdy některé realitní kanceláře chtějí pojištění, aby se pro případ nehody pokrylo poškození pronajímaného majetku, jedná se o odpovědnost za škodu. Nebo se to může týkat pojištění ohledně motorového vozidla, což je velmi příhodné vzhledem k četnosti nehod na silnicích. Lidé mají různá životní nebo neživotní pojištění. Jaký je ale mezi nimi rozdíl a k čemu jsou vhodná? Zjistěte si, co je pro vás nejvýhodnější a co pojištění obnáší. Můžete mít zbytečné pojištění nebo jsou v něm nastavena rizika, která například neodpovídají vaší aktuální životní situaci. Nebo jsou pro vás pojištění prostě nevýhodné. Proto se kontaktujte s někým nezávislým, kdo tomu nerozumí.

Životní pojištění Kopřivnice - pomoc v nečekané životní situaci

Co je míněno životním pojištěním? Tento typ pojištění je nastaven na ta rizika, která jsou pro vás nezbytná. Může se jednat o pojištění pro případ úmrtí, které volí živitelé rodin nebo například někdo, kdo má hypotéku. Je to vhodné hlavně proto, aby byli zajištěni pozůstalí. Máte rizikové povolání, které ohrožuje vaše zdraví? Dejte si pojistit riziko pracovního úrazu. Pojištění se týká i různých onemocnění, kdy je dobré mít pojistku delší než na 15 dní, protože v případě nemoci máte pak nárok na více peněz, které vám leckdy mohou pomoci.

Neživotní pojištění Kopřivnice

Zde se jedná o ty oblasti, které se týkají například hmotných statků. Může se jednat o pojištění bytů, domů nebo domácností. Dále to je pojištění vozidel, pojištění odpovědnosti zaměstnance, odpovědnost z běžného občanského života nebo cestovní pojištění. Toto se týká soukromých osob. Podnikatelé by měli využít pojištění živelního, případy odcizení, odpovědnost profesní nebo odpovědnost vyplývající z činnosti podnikání. V dalších případech to může být pojištění nákladu, vlastního nebo cizího (odpovědnost dopravce), pojištění strojů, pojištění stavebních a montážních prací nebo v případě přerušení provozu.

Speciální pojištění - pojištění pohledávek, pojištění nájmu

Toto jsou různé formy pojištění, které nejsou obvyklé, ale pro někoho mohou být výhodné. Jedná se například o pojištění pohledávek. Zde si klient pojistí své Životní pojištěnípohledávky vůči svým odběratelům, což jej může ochránit před zkrachováním. Můžete dokonce nechat pojistit nájem. K čemu je to dobré? Majitel nemovitosti se pojistí vůči svým potencionálním neplatičům, což se velmi vyplatí, protože v dnešní době nejen, že je problém s neplatiči, které sice můžete vystěhovat, ale menší ztrátu mít budete. V některých případech neplatiče nemůžete snadno vystěhovat, například jim musíte sehnat adekvátní bydlení. Takové pojištění nájmu je výhodné, protože pokryje až šesti násobek měsíčního nájmu. V případě, že majitel splácí i hypotéku, je to opět pro něho také důležité, protože se jistí jeho finance.

Jaké si vybrat pojištění?

Nezapomínejte na výběr kvalitního pojištění. Vezměme si jednoduchý případ, který většinou lidé nepodceňují. Jedná se o cestovní pojištění. Pokud jej nebudete mít a v zahraničí budete muset do nemocnice, tak placení za služby může být například i v řádech miliónů. Velké částky můžete ale platit i u nás. Například, pokud nebudete mít pojištěný dům a něco se stane, nemusíte mít na nákladné opravy. A ty se pohybují minimálně ve statisících. Stačí vyhořet a pokud nebudete mít pojištění, budete muset dům například i prodat. V oblasti pojištění myslete i na sebe. Například penzijní připojištění se spoustě lidem zdá v mladším věku zbytečné, ale stačí se podívat, jak žijí dnešní důchodci. Je lepší si nejen šetřit, ale ještě tyto peníze vhodně zúročit. Proto myslete na budoucnost, protože pokud ještě nejste dnes v důchodu, je pravděpodobné, že později to bude horší.

Možnosti investování

Uvažovali jste o investicích? Pojištění je v podstatě také forma investice. Investujete do budoucnosti, když si ukládáte peníze stranou a ještě je zúročujete. Uvažujte i jinde o investicích. Nemusíte mít na kontě miliony, dokonce ani sta tisíce. Přesto můžete investovat. Stačí od malých částek a postupně se dostanete k větším výnosům. Nechte si poradit, jak efektivně investovat a kam. To jsou dva důležité faktory. Potřebujete znát taktiku a cíl. Musíte znát nejen chování investora, ale i potenciál investic. Poté se sami dostanete do světa** investic** a budete se snáze orientovat.

Zvažujte, jak naložíte s budoucností. Investujte své finance výhodně. Máte spousty možností, může se jednat o pojištění, vklady nebo jiné peněžní machinace. Poraďte se ale s odborníkem, který vás zavede do světa financí a poradí vám, abyste se co nejlépe orientovali. Díky tomu výhodně investujete a navíc nebudete tratit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16819 (novesluzby.cz#24158)


Přidat komentář