Rodinní poradci, Znojmo a okolí

Zvažujete koupi bytu, domu nebo stavbu domu? Máte uspořené peníze a rádi byste je výhodně zhodnotili? Potřebujete poradit a mít aktuální přehled v oblastech bankovních, pojišťovacích produktech? Obraťte se na rodinného finančního poradce.

Každý z nás stojí čas od času před důležitým rozhodnutím, ať už se jedná o volbu pojištění (životní pojištění; penzijní připojištění; úrazové pojištění aj.); stavebního spoření; financování rekonstrukce bytu, domu; výhodné zhodnocení naspořených financí atd. Co si budeme povídat, jedná se o naše peníze, a ty na ulici nenajdeme.

Zvažte využití** služeb rodinného poradce**, který díky svému vzdělání, zkušenostem, neustálému aktivnímu sledování bankovního a pojišťovacího trhu, je tím pravým, kdo Vám může pomoci nejen zhodnotit Vaše peníze, ale také kvalitně poradit, jaké právě Vy máte možnosti v oblasti financování koupi bytu, domu, rekonstrukci bytu, domu apod.

Služby rodinného poradce Znojmo

Rodinný finanční poradce Vám může pomoci v mnoha oblastech, proto se pojďme podívat, proč bychom se na** rodinné poradce** mohli obrátit.

Nabídka poradenských služeb - spoření, finance

Výše jsme již naznačili, v jakých oblastech Vám poradce dokáže poradit a vhodně nasměrovat Vaše další kroky, v krátkosti tedy – můžete se na něj obrátit s veškerými dotazy co se týká stavebního spoření, úvěrů (překlenovací; hypotéční); půjčky; finanční poradenství; oddlužení; insolvence; exekuce apod. Také Vám rodinný poradce pomůže v ochraně a zastupování před nevýhodnými finančními produkty, smlouvami o půjčkách atd.

Rady a informace o financích určené přímo Vám na míru

Na internetu, v časopisech, ale i v televizi se můžete dočíst, dozvědět nejrůznější informace, jak je možné financovat koupi bytu/domu, rekonstrukci bytu/domu, proč se vyplatí stavební spoření, jak si zažádat o úvěr, překlenovací úvěr, apod. Ovšem je třeba poznamenat, že každý z nás má odlišné finanční zázemí, má jiné možnosti, odlišně vysoký plat atd. Rodinný poradce Vám dokáže objektivně poradit a doporučit takový postup, který právě pro Vás bude ten nejvýhodnější a nejlepší. I když jsou ve výše zmíněných médií jistě dobré rady, tak jsou obecné, a pro někoho mohou být přínosné, ovšem třeba zrovna pro Vás by jiné řešení bylo lepší.

Kvalitní rodinný poradce Znojmo

V současné době, především díky moderní technologii, se při hledání odpovědí na naše otázky, povětšinou obracíme na internet. Ano, internet je vskutku studnicí informací. Ovšem je třeba říci, že ne všechny informace jsou a) aktuální, b) přesné, c) určené všem na míru.

Proč chodíme do práce? Ruku na srdce, většina z nás z důvodu, abychom si vydělali peníze. A málokdo z nás si také vydělá peníze snadno a lehce. Naopak, díky rostoucí nezaměstnanosti jsou zaměstnavatelem kladeny čím dál větší nároky na zaměstnance, ať už z důvodu, stále zvyšující se konkurenci na trhu, nebo že chce mít jen tolik zaměstnanců, kolik skutečně potřebuje atd. Vydělané peníze je poté škoda jen tak vyhodit oknem, či udělat špatný krok, tj. nevhodnou investici. Rodinný poradce, kvalitní rodinný poradce, Vám díky svým zkušenostem, neustále si doplňujícím informacím a vzděláváním, dokáže sdělit aktuální informace a co hlavně, informace, které budou ušité přímo Vám na míru a Vaší finanční situaci.

Flexibilita při řešení finanční situace

Potřebujete poradit co nejdříve, „ihned“? Pak máte možnost se s rodinným poradcem setkat osobně, ale také zkonzultovat s ním své záležitosti po telefonu, e-mailem, nebo prostřednictvím interaktivního elektronického formuláře.

Jak vypadá spolupráce s rodinným poradcem Znojmo?

První, a pro Vás dobrý krok, jste již učinili. Rozhodli jste využít širokých nabídek služeb rodinného poradce. Nyní si vyberte rodinného poradce, který tu bude pro Vás, pro dotazy, poskytování fundovaných informací a rad.

První schůzka s rodinným poradcem

Při první informativní schůzce se Vás s největší pravděpodobností poradce zeptá, v jaké stěžejní oblasti potřebuje poradit, pomoci. Bude ho také zajímat Vaše současná finanční situace, jaké již máte uzavřené finanční produkty (pro jejich případnou úpravu) apod.

Při další schůzce pro Vás bude mít již připravený nástin/návrhy řešení Vaší finanční situace, a to ne jen v jedné, ale více variantách, nad kterými budete diskutovat, a které Vám dopodrobna vysvětlí a sdělí, jak by bylo vhodné, abyste postupovali dál, ať už v otázce stavebního spoření, financování bydlení, pojištění aj.

Odsouhlasíte si s poradcem vybrané řešení. Ovšem tímto spolupráce rozhodně nekončí.

Rodinný poradce, díky tomu, že se aktuálně zajímá o finanční trhu, je tu pro Vás, aby Vám radil s vhodným naložení Vašich financí, ale také výdaji a příjmy. Co víc, vyřídí za Vás také například administraci pro hypotéku, leasing, úvěr, půjčku, Vám odpadne veškeré lítání a papírování, které nemusíte dělat. Prostě za Vás vyřídí nudnou, ovšem nezbytnou administrativu.

Rodinný poradce také s Vámi bude pravidelně probírat další vhodná řešení, týkající se Vaší finanční situace, vždy Vám doporučí ta nejvhodnější řešení, nasměruje další Vaše kroky, doporučí vhodné finanční produkty, a to dle měnících se Vašich finančních podmínek, ale také s ohledem na progresivně se měnící trh.

Rodinný poradce není pojišťovák

I když se rodinný poradce zabývá nejrůznějšími finančními produkty, rozhodně není žádným pojišťovacím poradcem, tzv. pojišťovákem, který Vám zazvoní na dveře a mermomocí s Vámi chce uzavřít určitý produkt. Rodinný poradce Vám neprodává jednotlivé finanční produkty, naopak Vám nabídne a doporučí komplexní finanční řešení pro Vás a Vaši rodinu.

Co můžete očekávat od rodinného poradce?

 • Podrobné vypracování analýzy Vaší finanční situace, a to s ohledem nejen na příjmy, ale také výdaje. Může zohlednit pouze Vás, nebo celou rodinu.
 • Sestavení finančního plánu do budoucna.
 • Flexibilní úpravy ve finančním plánu, a to s ohledem na měnící se finanční trh i Vaši finanční situaci.
 • Vyřízení veškeré nutné administrativy, ať už spojené s hypotékou, stavebním spořením, pojištěním apod.
 • Pravidelné informování o nových produktech, změnách na finančním trhu, a to flexibilně, tj. včas po proběhnuté změně, aby se mohl následně upravit, doplnit finanční plán.

Jak poznáte kvalitního rodinného poradce?

 • Reference – není lepší reklama, než doporučení od druhých. Zeptejte se rodiny, známých, kolegů v práci na příslušného rodinného poradce, či Vámi vybranou firmu. Zapátrejte na internetu.
 • Zkušenosti – samozřejmě, každý začíná, tzn. i rodinný poradce jako takový musí nejprve nabrat zkušenosti a praxi. Vy si však můžete vybírat, tak proč si nezvolit již zkušeného, otřelého poradce, který má široký přehled nejen o finančním trhu, ale také produktech apod.
 • Flexibilita – nestačí jen, aby poradce vystačil s určitým školením, informacemi, jenž nabyl před x měsíci, nebo dokonce lety. Je důležité, aby si neustále zvyšoval svoji odbornou úroveň. To, že tomu tak je, poznáte snadno, když Vám bude schopen sdělit aktuální situaci na finančním trhu, ať už se bude týkat hypoték, pojištění, stavebního spoření.
 • Certifikace – při první, informativní schůzce si všimněte jeho kanceláře, zda nemá na zdech vystavené certifikáty, školení, kterými prošel. Ovšem podívejte se také na datum, kdy poslední školení bylo. V současné době je možné vystudovat specializovaný obor rodinného poradce.
 • Ochrana osobních údajů – to by rozhodně mělo být samozřejmostí, přesto to zmiňujeme, u každého rodinného poradce, neboť mu poskytujete údaje a data, jenž by se dál dostat neměla.

S rodinným poradcem budete moci nejen ušetřit Váš drahocenný čas, kterého je poslední dobou, zdá se čím dál méně, ale hlavně peníze. Využijte služeb rodinného poradce, který Vám díky svým zkušenostem, znalostem, připraví osobní finanční plán, jenž bude poté průběžně doplňovat a přizpůsobovat, a to s ohledem na měnící se finanční trh a Vaší finanční situaci.

Rodinný poradce vám může také pomoci v oblasti životního i neživotního pojištění. Poradí Vám s výběrem nejvýhodnějšího pojištění, které bude šité na míru právě Vám.

Životní pojištění

Životní pojištění může finančně zajistit Vás i Vaše blízké (manželku, děti, apod.) před následky neočekávaného úmrtí pojištěné osoby. Měl by být součástí osobního pojištění každého ekonomicky činného člověka a je vhodné zejména pro živitele rodin, kdy vaší smrtí příjde zbytek rodiny o podstatnou část příjmů. Životní pojištění pomůže tak částečně tuto ztrátu. Zároveň může také působit jako spořící a investiční nástroj podle podílu spořící, rizikové či investiční složby nebo podle typu produktu. V dnešní době si můžete vybrat z širké nabídky typů životních pojištění, které vycházejí vstříc vašim požadavkům na krytí každodenních rizik.

Typy životních pojištění

Na trhu se v současnosti objevuje celá řada pojistek, poskytujících různou pojistnou ochranu. Životní pojistky by měly být konstruovány tak, aby vyhovovaly individuálním požadavkům a potřebám klienta. Vždy tedy záleží na primárním účelu, za kterým chcete produkt uzavřít.

 • Kapitálové životní pojištění - kombinuje pojistnou ochranu pro případ smrti a dožití se investováním. Zahrnuje tedy jak spoření, tak pojištění pro případ smrti. Část z placeného pojistného je pojišťovnou připisována jako kapitálová hodnota ve prospěch klienta a část je určena na pokrytí rizika smrti.
 • Rizikové životní pojištění - slouží ke krytí rizik jako smrt, úraz, onemocnění apod. Úkolem je především omezit ekonomické dopady smrti pojištěnce na jeho okolí (rodina, úvěrující banka atd.)
 • Investiční životní pojištění - nabízí pojistnou ochranu s možností investic do fondů, kdy si sami rozhodnete, kam své finanční prostředky chcete investovat.
 • Důchodové životního pojištění – je typem kapitálového životního pojištění, kde na krytí rizika smrti je směrována pouze minimální částka pojistného. Je to speciální typ životního pojištění určený pro kumulaci finanční částky pro výplatu důchodu.
 • Pojištění dětí
 • Vkladové pojištění

Neživotní pojištění

Neživotní pojištění je souhrnné označení pro všechna pojištění, která nespadají pod životní pojištění. Patří sem například pojištění majetku, úrazová pojištění osob, havarijní pojištění, povinně ručení či pojištění odpovědnosti za škodu.

Pojištění majetku

Cílem** pojištění majetku** je snížit finanční výdaje za znovupořízení majetku v důsledku nepředvídatelných událostí jako je krádež, živelní událost, loupež, požár, vyplavení, výbuch a další neočekávané události. Rozlišujeme pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti. Pojištění nemovitosti se vztahuje na pojištěnou stavbu, nikoliv na věci, které se vyskytují uvnitř této stavby. Naproti tomu** pojištění domácnosti** se vztahuje pouze na věci, které domácnosti náleží, např. cennosti, elektronika, nábytek, audiovizuální technika apod.

Pojištění automobilů

Každý majitel motorového vozidla musí být ze zákona pojištěn. Uzavření povinného ručení a pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla je zákonnou povinností každého majitele motorového vozidla. Na rozdíl od těchto pojištění je rozhodnutní o uzavření havarijního pojištění plně na vůli majitele vozidla.

Pojištění odpovědnosti za škodu

Toto pojištění slouží ke krytí škod, které vznikly třetí osobě činností pojištěného. Ochrání Vás jak při škodě způsobené v povolání, zaměstnání tak v běžném životě.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16773 (novesluzby.cz#22542)


Přidat komentář