Profesionální finanční poradce - Mělník a okolí

Hledáte radu, pokud jste se ocitli v nepříznivé finanční situaci? Oslovte finančního poradce. Nejde o investici navíc a zbytečnou. Jedině odborník zná nabídku více finančních ústavů, proto vám poradí ideální postup, jak se z bezradné situace dostat.

Ač se snažíme namlouvat si, že peníze nejsou vše, k živobytí nezbytné jsou. A nezáleží na tom, zda máte existenční potíže nebo jste si vydělali hodně peněz. Každý má totiž jiný životní standard a k tomu přizpůsobené výdaje. I když nevyděláváte velké částky peněz, můžete i tak získat zajímavé zajištění. Musíte, ale vědět jak na to. Je spousta příležitostí jak peníze získat. Nabízí se nejen vhodné finance. S tím souvisí i pohled do budoucna. Ne každý myslí na ona pomyslná zadní kolečka, která vás ochrání před problémy nejen s financemi. Pro příklad uvedeme pojištění. Pokud budete mít ta správná, vyhnete se placení za případnou nehodu, ztrátu či se bude jednat o jinou ztrátu. Stejně tak je dobré umět se orientovat v oblasti půjček nebo úvěrů, abyste zbytečně neplatili příliš mnoho peněz. Ekonomické myšlení vás dostane do finanční jistoty. Znáte ve svém okolí někoho, kdo dokáže kombinovat různé slevy, zná nabídky finančních ústavů a jiné cestičky, kdy ušetří? Pokud takto neuvažujete vy, oslovte finančního poradce.

Nabídka finančního poradce

Finanční poradce vám nabízí spoustu služeb, které určitě využijete. Jeho výhodou je skutečnost, že se nespecializuje pouze na jednu oblast, ale může vám pomoci ve více sférách. Přiblížíme vám oblasti a situace, ve kterých se lidé na finanční poradce obracejí nejčastěji.

Finanční poradce - výhody

Finanční poradce je profesionál, který zná ekonomické kroky, které vedou k zajištění finanční optimalizace každého. Tento odborník vám navrhne tu nejlepší cestu, která vám je v aktuální době k dispozici. Jeho práce je totiž sledovat vývoj peněz. Budete tedy mít jistotu, že se o vás postará odborník, který danému oboru rozumí. Vy se pak nemusíte starat o to, která banka má jakou nabídku. Nemusíte shánět ty nejlepší kombinace nabídek, které banky mnohdy ani nezveřejňují. Vy si tak ušetříte spoustu času, než kdybyste vše vyhledávali sami a věnovali byste této činnosti příliš mnoho energie.

Jak nakládat s penězi?

Zásadní otázka, kterou si pokládá každý. Jsou různé sociální skupiny. Lidé, tzv. žijí od výplaty k výplatě, důchodci, kteří šetří každou korunu, stejně tak spořiví milionáři, nebo ti, kteří peníze příliš neřeší a nepřemýšlí nad tím, co bude v budoucnu. Každý může přemýšlet nad tím, jak si udržet co nejvíce peněz. Z ekonomického hlediska se podívejme na ty, kteří tak akorát měsíčně vyjdou s výplatou. Zde je něco špatně. Buď je na čase zhodnotit, zda opravdu jednáme ekonomicky anebo si najít jiné zaměstnání. Máte našetřené peníze, které někde leží ladem? Pak je dobré zvažovat investici. Je ale nutné najít to nejlepší. Prvek, který se zhodnotí a kde neproděláte. Musíte se poradit s odborníkem, co máte při takovém kroku podniknout. Optimální je, když budete investovat a ona investice bude vydělávat za vás. Musíte vědět, do čeho jít a rozumět trhu, abyste minimalizovali potenciální ztráty. S tím vám poradí odborník, který má zkušenosti. Vaše spokojenost je totiž jeho cílem, proto se u skutečného profesionála nemusíte obávat, že by vám poradil špatně.

Nejde ovšem jen o ty, kteří vydělávají. Zejména ti, kteří se blíží k důchodu, zvažují, jak své peníze zhodnotit, aby měli spokojenost právě v seniorském věku. I zde vám poradí finanční odborník. Pokud jste již v důchodu, jistě se vám nechce vydávat peníze navíc, než musíte. Pokud si ale budete přivydělávat k důchodu, můžete tuto částku zhodnocovat. A pokud se v důchodu počítá každá koruna, i měsíční přivýdělek, který vám přinese pár stovek navíc, se počítá. Pokud jste v důchodu a máte nějaké peníze, můžete se také věnovat investicím.

Úvěry

Jedná se o různé typy úvěrů. Půjčky, hypotéky, kreditní karty, leasing. Každý z těchto produktů má své opodstatnění. Myslíte si, že kreditní karty jsou pro ty, kteří nemají peníze a potřebují kartu tzv. na dluh? Nikoli. Kreditní karty dnes využívají i ti, kteří mají peněz dostatek. Tento typ platebního prostředku může totiž nabízet spousty výhod. Různé slevy z nákupů, akce s partnery a podobně. Musíte ovšem sledovat, v jakém případě máte výhodu. Musíte se ale hodně informovat. Spousta lidí se ostýchá, a pak mají potíže, protože si spoustu věcí nevyjasnili.

K čemu je dobrý úvěr?

Jak jsme nadnesli, existuje jich celá řada. V podstatě jde o půjčku na určitou věc. Můžete mít půjčku hmotnou i nehmotnou záležitost. Jak si vybrat to nejlepší? Předně zvažte, jaké máte možnosti. Úvěry se dnes vydávají za různých podmínek, v podstatě ale vždy platí, že čím snazší je jej získat, tím více posléze zaplatíte. Při poskytnutí úvěru po vás daný finanční ústav bude chtít přehled vašich příjmů, vaše jiné půjčky, stav konta. Všeobecně platí, že čím méně údajů bude chtít ten, kdo vám půjčuje, tím bude půjčka nejvýhodnější. Jak je to možné? Půjčili byste výhodně někomu, o kom nevíte, kolik bere nebo jaké má dluhy? Spousta firem totiž využívá** tíživé situace svých potenciálních klientů**. Pokud je dostane do další půjčky, kterou nemůže splácet, vymáhá peníze nekompromisně. I proto je dobré oslovit profesionála, který se v dané oblasti vyzná.

Úvěry – na co si dát pozor?

Už jsme nadnesli, že byste se neměli nechat zlákat líbivou nabídkou půjček. Mějte na paměti, že pokud nemáte peníze, nikdo vám nepomůže nezištně. Jen vy musíte zvážit, jaké máte možnosti následného splacení. A také přemýšlejte, jestli vaše půjčka je opravdu nezbytně nutná. Někdy je lepší si něco na čas odepřít a jistou financi věnovat na to, co skutečně potřebujete, než poté žít i několik let ve strachu, zda půjčku splatíte. Navíc je tu i ta skutečnost, že** zaplatíte více, než jste si půjčili**. Proto je třeba umět se orientovat v dané sféře tak, abyste si našli nejen to nejlepší, ale abyste za danou službu nedali více peněz, než je nezbytně nutné. Mějte na paměti, že vzít si úvěr není nic negativního. Jen musíte vědět, jak s ním nakládat.

Ačkoli si můžete myslet, že služby finančního poradce nepotřebujete a jeho služby jsou jen zbytečnou investicí, jste na omylu. Finanční poradce se dokonale vyzná v produktech bank či jiných finančních ústavů a pomůže vám najít a nakombinovat ty nejlepší služby na míru vašim požadavkům. Finanční poradce má navíc možnost zajistit výhodné slevy, které vám poskytne a vy tak v důsledku těchto výhod ještě ušetříte. Proto je snadné rozhodnout se, jak postupovat v případě zřizování různých finančních produktů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id32830 (ck#658)


Přidat komentář