Pojišťovací poradce - okres Valašské Meziříčí a okolí

Hledáte nejvýhodnější pojištění pro vás, vaši rodinu či nemovitost? Chcete eliminovat podnikatelská rizika? Snažíte se nabízené produkty porovnávat a stále nevíte, které pojištění by pro vás bylo nejlepší? Oslovte pojišťovacího poradce.

Často se hovoří o výhodnosti nebo nevýhodnosti různých druhů pojistek, životního či neživotního pojištění. Laik nemá v této oblasti potřebný přehled a často ani čas jednotlivé produkty nastudovat a porovnat. Podívejme se tedy na problematiku pojištění a ukažme si, jaké služby nám může nabídnout profesionální pojišťovací poradce.

Finanční poradenství okres Valašské Meziříčí

Pokud se nechcete protloukat od výplaty k výplatě, snažíte si alespoň našetřit pár korun. Často ale stejně nikdy nedosáhnete na své sny. A právě v tomto okamžiku je výhodné využít služeb finančního poradenství. Stačí se obrátit na profesionálního finančního poradce, který vaši současnou situaci vyhodnotí a představí vám váš osobní komplexní finanční plán. Správně sestavený finanční plán je možné sestavit pro celou rodinu, kdy se stává nástrojem k dosažení vytoužených finančních cílů.

Jak vám finanční poradenství pomůže?

Finanční poradenství nabízí řešení v oblasti financování v mnoha životních situací. Podívejme se na nejčastěji využívané služby.

Peníze na vzdělání - zajištění studia dětem

Každý rodič si jistě přeje zajistit svým dětem nejlepší možnou budoucnost a ta je možná dosažením kvalitního vzdělání. Ovšem školy a osamostatnění se potomka něco stojí. Studenti si sami trochu přivydělávají na brigádách, aby si usnadnili pokrytí výdajů ve startu do nového života. Obvykle je studium spojeno s nemalými finančními náklady a tady je třeba nalézt** řešení**, které může nabídnout právě zkušený finanční poradce.

Zajištění financí pro důchod - bezstarostné stáří

Bezstarostné stáří znamená postarat se o sebe již v aktivním věku. Není možné se spoléhat na malý důchod od státu, na zasloužený odpočinek je nutné se připravit dřív a aktivně. Je třeba si uvědomit, že výše státní penze je poměrně nízká a hranice odchodu do důchodu se nestále posunuje. Vhodné řešení této situace existuje a poradenství v této oblasti nabízí finanční poradce ve finančním plánu, který pro vás vypracuje.

Poradenství v oblasti dluhů, finanční poradce Valašské Meziříčí

Dnes je poměrně běžné využívat různých lákavých úvěrů. Získat úvěr je snadné, horší je obvykle jeho splácení. Často lidé platí po mnoho let a dlužná částka jako by neubývala. Může se jednat o různé úvěry, úvěrové karty, hypotéky apod. Možná jste vy předpokládali jiný průběh splácení nebo se změnila vaše finanční situace a je třeba ji nějak vyřešit. I zde vám finanční poradce pomůže. Poradí vám, jak se zbavit špatných dluhů a vysokých úroků a s finančním plánem vám ukáže cestu, jak neúměrné zadlužení vyřešit.

Pojištění a poradenství okres Valašské Meziříčí

Pokud jste zcela závislí na vašich měsíčních příjmech, pak vás možná někdy napadlo, co by se asi stalo, kdyby někoho z rodiny postihl úraz, dlouhodobá nemoc, popřípadě úmrtí. Zabezpečení rodiny by mělo být vaší první starostí a pro takovéto situace je určeno pojištění. Vybrat ten správný produkt nemusí být snadné a proto je ideálním řešením obrátit se na pojišťovacího poradce, který tuto problematiku ovládá a sleduje aktuální situaci na trhu pojišťovnictví. Pojišťovací poradce vám proto může nabídnout ten nejlepší produkt, který je v dané chvíli na trhu k dispozici. Může se jednat o úrazové pojištění, životní pojištění, neživotní pojištění, cestovní pojištění, pojištění podnikatelských rizik, pojištění pro dopravce a zasílatele nebo o pojištění obecné odpovědnosti podnikatele a průmyslu. Podívejme se na několik zajímavých příkladů možného pojištění.

Neživotní pojištění Valašské Meziříčí

Neživotního pojištění se sjednává zejména při pojištění osob, majetku nebo odpovědnosti. Od životního pojištění se liší tím, že pracuje s absolutně náhodnými jevy, je tedy uzavíráno za účelem krytí rizika. Rozsah pojišťovaných rizik je u neživotního pojištění velmi obsáhlý a pojišťovací poradce vám může nechat pojistit v podstatě cokoliv.

Životní pojištění Valašské Meziříčí

Obliba životního pojištění u nás neustále stoupá a důvod je zřejmý – životní pojištění totiž dokáže velmi zajímavě zhodnotit úspory nebo lze takto získat výrazné úspory na dani z příjmů fyzických osob. Životním pojištěním lze finančně zabezpečit svou rodinu v případě úmrtí. Na rozdíl od neživotního pojištění se tedy v tomto případě pracuje s relativně náhodnými jevy jako například úmrtí. Například víme jistě, že nastane, jen nevíme kdy se to stane.

Cestovní pojištění Valašské Meziříčí

Pojišťovny nabízejí nepřeberné množství cestovních pojištění, které se liší v mnoha kriteriích. Můžete vybírat z různých rozsahů pojištění, z různých limitů pojistného plnění, které ovlivňují jeho cenu. Vybrat si to správné pojištění, které by vám nejvíce vyhovovalo, není jednoduché. Asi málokdo před cestou do zahraničí porovnává jednotlivé nabídky a vybírá tu nejvýhodnější. Mnoho lidí se také pojišťuje před cestou na poslední chvíli nebo dokonce v den odjezdu. Pak se může snadno stát, že je uzavřeno cestovní pojištění, které není pro danou cestu příliš vhodné. Mnohem lépe by bylo obrátit se včas na pojišťovacího poradce, který má zkušenosti a vybere pro daný účel cesty cestovní pojištění na míru.

Pojištění drobných podnikatelů a živnostníků Valašské Meziříčí

Pojištění drobných podnikatelů a živnostníků je určeno například pro provozovatele obchodů, restaurací, živnostníků či drobných podnikatelů, kterým nabízí** ideální** kombinaci širokého krytí rizik za příznivé ceny. Je určeno také pro malé a střední podnikatele a jeho sjednání je snadné a rychlé. Pojišťovací poradce vám vysvětlí veškeré možnosti a výhody pojištění movitých věcí, pojištění vlastních i pronajatých nemovitostí, pojištění odpovědnosti nebo pojištění přerušení provozu.

Pojištění pracovní neschopnosti Valašské Meziříčí

Pro podnikatele je určen zajímavý produkt pojištění pracovní neschopnosti. Krytí tohoto rizika je zajímavé zejména pro klienty se středním příjmem nebo pro osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ).

Pojištění nemovitostí a domácnosti Valašské Meziříčí

Toto důležité pojištění slouží k zajištění nemovitostí, které jsou určené k bydlení, jako jsou rodinné domy, byty a bytové domy, včetně příslušenství - garáže, ploty atd. Další skupinou jsou rekreační objekty, tedy chaty a chalupy, ale pojistit lze také objekty, jež jsou teprve ve výstavbě. Pojištění nemovitostí slouží k zajištění proti živelným pohromám i dalšími riziky jako je krádež, vloupání či vandalismus. Živelní pojištění se sjednává proti požáru, výbuchu, pádu letadla či úderu blesku. Je možní se připojistit také proti povodni, záplavám, pádu stromu, vichřici, poškození různých spotřebičů, prasklým rozvodům vody atd. Pokud se obrátíte na odborného pojišťovacího poradce, zjistíte, že pojistit je možné skutečně leccos.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16784 (novesluzby.cz#23353)


Přidat komentář