Pojišťovací poradce - okres Mělník a okolí

Uzavření pojistné smlouvy je často záležitostí desítek let, a proto je víc než nutné dbát zvýšené pozornosti při jejím uzavírání a zvolit takovou pojistku, která je pro vás skutečně výhodná. Pokud se v nabídce pojišťoven nevyznáte, oslovte poradce.

Zcela jistě se vám dosud za celý váš život nestalo, že byste přišli do pojišťovny, že chcete uzavřít pojistnou smlouvu a tam by vás poslala ke konkurenční pojišťovně s tím, že tam mají lepší a výhodnější podmínky. Od toho jsou tady pojišťovací poradci, odborníci v oblasti pojištění, kteří vám dokážou jednotlivé pojišťovací produkty přiblížit, vysvětlit, doporučit a pomoci vám uzavřít smlouvu, která bude opravdu čistě pro vás ta nejvýhodnější. Pojišťovací poradce vám sestaví optimální pojistný plán a k jednotlivým produktům pro vás přiřadí ty nevhodnější nabídky pojišťoven. Vy díky jeho práci budete moci ušetřit hodně peněz a až desítky procent ze současným pojistných nákladů. Pokud jste již nějaké nevýhodné smlouvy uzavřeli, a rádi byste přešli k jiné pojišťovně nebo k jinému produktu, který by splňoval to, co požadujete, obraťte se na pojišťovacího poradce, protože i v tomto případě vám pomůže vypovědět nevýhodnou smlouvu a případně s vámi sepíše smlouvu novou.

Pojišťovací poradce - František Hromas

Hledáte-li nezávislého pojišťovacího poradce, který se orientuje v kompletní nabídce pojišťovacích produktů a který vám dokáže skutečně poradit na vysoké úrovni a doporučit nejvýhodnější nabídky dnešních pojišťoven, můžete se obrátit na pojišťovacího poradce pana Františka Hromase. Pan František Hromas poskytuje poradenství v oblasti pojištění v okrese Mělník a okolí. Obrátit se na něj můžete v souvislosti se životním a neživotním pojištěním, s penzijním připojištěním, dále máte-li zájem o získání podrobných informací ohledně spoření, investování a dalších služeb týkajících se pojištění a financí.

Ke každému klientovi přistupuje pan František Hromas individuálně a jednotlivé návrhy vám nabídne po důkladném zjištění vašich potřeb, přání a záměrů do budoucna. Pokud hledáte příjemné jednání, spolehlivost a profesionální přístup, můžete se na pana Františka Hromase obrátit. Telefonní spojení na pana Hromase je: +420 603 111 172 a emailová adresa je: hromas.f@seznam.cz. Pojišťovací poradenství

Kontakt:

František Hromas

tel: +420 603111172**
**

email: hromas.f@seznam.cz**
**

Pojištění osob a majetku okres Mělník

Prioritou snad každého člověka je ochrana jeho rodiny a ochrana finančního zajištění. Na tyto oblasti se samozřejmě pojišťovací poradce zaměřuje. Život a zdraví je nejdůležitější. Samozřejmě že pojišťovací poradce nezabrání, aby se vám nebo vašemu blízkému nic nestalo, aby nedošlo ke zranění, ale dokáže zajistit, aby takto nepříjemná a nepředvídatelná událost, na kterou člověk není nikdy připraven, neměla velký a významný vliv na chod vaší domácnost, tzv. na váš rozpočet.  A stejně tak dokáže pojišťovací poradce ochránit i váš majetek před poškozením nebo odcizením. Nezávislý pojišťovací poradce vám sestaví optimální pojistný plán a opět vám přiřadí k jednotlivým produktům nabídky pojišťoven, které jsou skutečně nejvýhodnější.

Životní pojištění okres Mělník

Životní pojištění samozřejmě přináší pojistnou ochranu. Ale nemusí splňovat pouze tento účel. Životní pojištění může mít také formu investice. Je nutné si uvědomit, že žádné pojištění není vhodné pro každého a že podmínky pojištění jsou výhodné pro všechny bez rozdílu. Než se rozhodnete uzavřít nějaký typ životního pojištění, vždy byste se měli seznámit se všemi klady a zápory takového pojištění. S těmi vás podrobně seznámí pojišťovací poradce, který disponuje nejnovějšími trendy v oblasti pojištění.

Jak vybrat správné životní pojištění?

Důvody, proč chcete uzavřít životní pojištění, můžou být různé. Možná chcete mít jistotu, že bude vaše rodina zabezpečena v případě, že by se stala nějaká tragická událost, nebo potřebujete životní pojištění uzavřít proto, že je to jedna z podmínek poskytnutí hypotéky nebo vás prostě nadchla určitá nabídka, která se vám dostala pod ruky. Zájem o životní pojištění je velký. Ovšem bohužel informovat lidí o podmínkách, výhodách a nevýhodách tohoto produktu je malá.

Životní a neživotní pojištění okres Mělník

Pojišťovnictví

Pojištění můžeme rozdělit na dvě velké skupiny a to na pojištění životní a neživotní. Do neživotního pojištění spadá především pojištění odpovědnosti, úrazu, majetku, nemoci nebo dalších druhů pojištění. Do životního pojištění lze zahrnout především pojištění rizika smrti, dále se toto pojištění týká dožití, nebo jejich vzájemné kombinace.

Jak si vybrat správné pojištění?

Vždy vybírejte podle toho, co přesně od pojištění očekáváte. Každá pojišťovna nabízí něco jiného a každému také vyhovuje něco jiného. Jestliže chcete uzavřít životní pojištění pro zabezpečení rodiny v případě smrti živitele, jistě se informujte o rizikovém životním pojištění nebo o kapitálovém životním pojištění s minimální spořící složkou. Pokud potřebujete uzavřít pojištění kvůli hypotéce nebo jinému úvěru a hledáte tak nejlevnější variantu, poté můžete zvolit rizikové pojištění s pojistnou částku klesající v návaznosti na splácení úvěru. Chcete-li se pojistit a současně i šetřit na důchod, ale nechce nijak riskovat, může pro vás být zajímavé kapitálové životní pojištění. Pokud hledáte možnost, jak se pojistit a zároveň i investovat peníze v rámci svého pojištění a ovlivňovat tak přímo výši výnosů, ale i rizika, zeptejte se svého pojišťovacího poradce na investiční životní pojištění. Variant se nabízí skutečně mnoho a vy sami musíte vědět, co od pojištění očekáváte. Jednotlivé nabídky vám vysvětlení, přiblíží a doporučí pojišťovací poradce.

Jak vybrat správnou pojišťovnu?

Vybrat si správnou pojišťovnu je velmi jednoduché, i když pro vás, pokud nemáte podrobné informaci z oblasti pojištění, to zas tak jednoduché není. Vyberte si tu, která vám nabídne pojištění přesně podle vašich představ. Nevybírejte podle reklamy, podle poutačů, nebo na základě nabídky jedné pojišťovny. Měli byste se hlavně zorientovat v nabídce jednotlivých pojišťoven, dále byste si měli upřesnit vaše základní podmínky, kterými jsou např. co chci pojistit, na jakou dobu chci uzavřít pojištění, jakou částku jsem ochoten přispívat, případně další podmínky, které se vztahují k jednotlivým druhům pojištění a které pokládáte za důležité. Všechny tyto informace sdělte pojišťovacímu poradci, které vám poskytne nabídku jednotlivých pojišťoven podle vašich podmínek. Nakonec porovnáte nabídky a můžete si vybrat.

Pojišťovací poradce - okres Mělník

Uzavření životního pojištění, ale také jiných druhů pojištění je důležitým krokem, který vás zavazuje na několik mnoho let, a proto je vždy velmi vhodné přivítat osobní návštěvu v podobě pojišťovacího poradce, který vám vše osobně vysvětlí. Je velmi pravděpodobné, že pokud byste sami obcházeli jednotlivé pojišťovny a zajímali se o způsob uzavření pojistky a podmínky, budou vás navštěvovat doma jednotliví pojišťovací poradci jednotlivých pojišťoven a ujišťovat vás o bezvadnosti a výhodnosti jednotlivých produktů právě jejich institucí. Tomuto se můžete vyhnout zvolením si nezávislého pojišťovacího poradce, který vám především poskytne objektivní a nestranné informace, který vás nebude do ničeho nutit a který vám poskytne cenné informace z celého trhu pojišťoven. Pojistná smlouva je uzavírána na dlouhou dobu a vy tak zaplatíte i nemalé peníze následným placením pojistek. Proto vybírejte pečlivě. Pojistnou smlouvu můžete i předčasně vypovědět, ale často tomu bývá za cenu velké finanční ztráty.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16796 (novesluzby.cz#23491)


Přidat komentář