Pojištění, hypotéky, spoření - Třebíč a okolí

Životní pojištění je důležité pro zajištění finančních potřeb rodiny v situaci výpadku příjmu. Kde si ho uzavřít a v jaké výši? To a další informace o neživotním pojištění, hypotečních úvěrech a spoření se dozvíte v následujícím článku.

Pojištění osob - pojištění života a zdraví

To nejcennější, co člověk vlastní, je bezesporu život a zdraví. Pokud má navíc odpovědnost i za jiné, nejčastěji za rodinu, své děti, manželku či manžela, měl by se postarat o sebe i o ně. Proto se uzavírá** životní pojištění** a další typy pojištění osob. Abyste sebe i své blízké zajistili co nejlépe, kontaktujte pojišťovacího makléře, který pro vás najde vhodné pojištění a bude řešit veškeré změny a pojistné události.Pojištění Třebíč a okolí

Životní pojištění je zvláště důležité pro ty, jejichž příjmy jsou podstatně důležité pro rodinný rozpočet. Dokud má člověk zaměstnání, bez obtíží zaplatí veškeré složenky za nájem, telefony, úvěry, školné, může si dovolit rodinnou dovolenou nebo i více atd. Co se ale stane v případě, když přijdete o svůj příjem? Ať už krátkodobě, či dlouhodobě? Například léčení po úrazu může trvat měsíce, bohužel může člověk skončit s trvalými následky. Ztráta zaměstnání bohužel může potkat kohokoli, avšak lidé ve vyšším věku si těžko shání nové zaměstnání, protože na trhu nejsou tak žádaní, jako mladí. Proto by každý měl myslet na chvíle, kdy bude muset hradit neplánované výdaje na léčení a současně zajištění základních životních potřeb rodiny. Jaké tedy existují druhy pojištění osob?

 

Životní pojištění - v případě smrti, spoření

U životního pojištění je důležité, aby pojistná částka pro případ smrti živitele rodiny byla natolik vysoká, aby dokázala bez problémů pokrýt veškeré závazky, které rodina má. Například splátky hypotéky, spoření na budoucnost dětí atd. Životní pojištění má však i jinou funkci, kterou je spoření. Díky životnímu pojištění si můžete vytvořit finanční rezervu na cokoli budete chtít. Navíc, příspěvky jsou na základě splnění daných podmínek daňově zvýhodňované. U kterého ústavu si založit to správné životní pojištění? Poraďte se se svým pojišťovacím makléřem.

Úrazové pojištění

Nepříjemné úrazy se běžně stávají a to lidem v jakékoli věkové skupině. Úraz se může přihodit při autonehodě nebo jízdě na kole či bruslích, často při oblíbeném sportování, ale i při běžném životě v domácnosti. V koupelně či kuchyni, na schodech, doma i v zaměstnání. Následky mohou být i trvalé. Proto je důležité mít uzavřeno kvalitní úrazové pojištění. Základním typem je pojištění pro případ smrti úrazem a dále se pojišťuje pro případ trvalých následků úrazu. Toto pojištění se v současné době uzavírá s progresivním plněním. Znamená to, že pojišťovna vyplatí vyšší pojistné plnění v případě vyššího stupně trvalých následků způsobených úrazem. Denní odškodné či doba léčení řeší problém výpadku příjmu po dobu léčení následků po úrazu.

Zdravotní pojištění

Zdraví je to hlavní, na čem každému záleží. Léčba nemoci však může být nákladná a vaše veřejné zdravotní pojištění některé léčby nedokáže hradit. Zdravotní pojištění pomáhá dostat se přes náročné období léčby a díky vyplacenému pojistnému značně zlepšit kvalitu léčby i rehabilitace, která potom následuje.

Zdravotní pojištění Třebíč a okolíPojištění je určeno pro případ diagnózy závažného onemocnění, jakým je rakovina, infarkt aj. Díky tomuto pojištění můžete hradit poplatky v nemocnici, zaplatit se nadstandardní pokoj nebo také cestovné příbuzných, kteří dojíždějí na návštěvu. Existuje také pojištění zdravotní asistence, které vám zabezpečí, že se přednostně dostanete k určitým specialistům, ale i prevenční programy.

Nemocenské pojištění

Lidé dnes často podceňují potřebu léčit se v klidu doma či v ústavu. Je to dáno i tím, že náhrada mzdy za dobu pracovní neschopnosti je výrazně nižší, než tomu bylo dříve, a lidé nechtějí obětovat svůj příjem. Proto nemoci často přecházejí, avšak v budoucnu za to platí daň. Nemoc se projeví s mnohem těžšími následky. Pro tyto případy se uzavírá nemocenské pojištění, které pokryje výpadek příjmu při léčení. Zajímavé je toto pojištění zvláště pro osoby samostatně výdělečně činné, kdy si mohou pojistit vysokou denní dávku při pracovní neschopnosti.

Pojištění automobilu, havarijní pojištění, asistenční služby

Vedle pojištění osob si lidé pojišťují svůj majetek. Klasickým požadavkem je pojistit si pořízený automobil. Z názvu povinné ručení je pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla opravdu povinné, jeho význam proto nepodceňujte. Doporučuje se i připojištění čelního skla, které bývá při dopravní nehodě značně ohrožované. Dále si můžete uzavřít havarijní pojištění, asistenční služby, právní ochranu a jiné. Informujte se u svého pojišťovacího poradce, který vám doporučí potřebné pojištění, výši i vhodný pojistný ústav.

Jak financovat bydlení

Každý potřebuje mít střechu nad hlavou. Ideální navíc je, když ona střecha patří vám. Jakým způsobem si pořídit bydlení, když nemáte našetřeno, nezdědili jste významný majetek a vaše příjmy jsou spíše průměrné? Řešení se vždy najde, ale musíte se obrátit na profesionálního** finančního poradce**, který pro vás a vaše nové bydlení udělá maximum. Nejprve provede analýzu vaší finanční situace a najde způsob, který vám zajistí cestu k vlastnímu bydlení. Tato je vždy individuální. Vždy záleží na věku žadatele či spolužadatelů, stálosti zaměstnání, počtu vyživovaných osob v domácnosti a povinných výdajů a jiných podmínek. Bydlení si potom můžete pořídit buď s použitím hypotečního úvěru, nebo stavebního spoření.

Hypotéky, úvěry, stavební spoření

Stavební spoření

Stavební spoření je finanční produkt, který snad každý zná. Je výhodný pro pořízení bydlení, rekonstrukci domu či bytu, nebo zkrátka jen pro účely spoření, pokud ještě nevíte, co si v budoucnu budete chtít pořídit. Na trhu působí několik stavebních spořitelen a všechny nabízejí v podstatě totéž, ale za jiných podmínek. Finanční poradce probere veškeré nabídky a předloží vám tu nejvýhodnější. Může se jednat o zvýhodněnou úrokovou sazbu při splácení úvěru, nebo naopak vyšší úročení ve spořicí fázi. Vše záleží na vašich cílech, které budete chtít v budoucnu nebo okamžitě financovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16795 (novesluzby.cz#23487)


Přidat komentář