Nejvýhodnější životní pojištění

Pojďme se společně podívat jaké pomoci se nám dostane ve službách finančních poradců. Kdy se jejich rady jeví jako neocenitelné a co nás čeká při jejich návštěvě. Vybírejte poradce od renovovaných firem, které mají dobré jméno.

Nejvýhodnější životní pojištění

Právě jste se rozhodl, že nenecháte nic náhodě a uzavřete správné – to nejvýhodnější životní pojištění? Ale máte jeden problém, nevyznáte se ve finančních kruzích, bankách, pojišťovnách a jejich produktech a když čtete různé příručky, připadáte si, jako listováním v tazmínském nebo španělském slovníku? Pro tyto případy se zcela bez obav obraťte na finančního poradce.

Jistě jste v televizi již shlédly některý z dílů pořadu Krotitelé dluhů, nebo podobný pořad na zahraniční satelitní televizi. Zde je skvěle vidět, že zkušený finanční poradce vidí cesty, kterými se má jeho klient ubírat, cesty – po kterých by samotného klienta nikdy ani nenapadlo se ubírat.

Prvotní rozhodnutí

Je zodpovědné k sobě samému rozhodnout se pro tento krok. Připravte se na otázky, které Vám odborník, jehož si pozvete domů nebo si s ním sjednáte schůzku v kanceláři, bude pokládat.

 1. Hlavním důvod - pro který chceme konkrétní pojištění uzavřít. Je třeba zvážit, zda jej potřebujeme na zajištění leasingu, krátkodobého úvěru, hypotéky či pro finanční zajištění rodiny, Kdyby došlo například k našemu náhlému úmrtí nebo invaliditě a následně k významnému propadu příjmů, ze kterých se splácí naše závazky a rodina hradí své běžné výdaje. Nebo zda chceme také společně s pojistnou ochranou finanční prostředky také zhodnocovat.
 2. Pojistná ochrana - v případech, kdy životní pojištění potřebujeme pouze krátkodobě například k zajištění leasingu nebo menšího úvěru, není volba konkrétní pojistky tolik důležitá. Naopak v případě, že se rozhodneme uzavřít životní pojištění s vysokou pojistnou ochranou a na celý život, musíme pečlivě vybírat.

Finanční plán

Poradce s Vámi připraví tzv. Finanční plán. Co si pod tím máte představit? Je to vlastně vytyčení určitých kroků, které Vám pomohou být finančně nezávislý. Pro jízdu vozem používáte navigaci, pro cestu životem budete mít finanční plán.

Těšíte se na důchod?

Pryč jsou doby, kdy jsme se s notnou dávkou dívali přes hranice do vyspělých západních států a kývali hlavou jak si tam žijí důchodci nad naše poměry. Nic nebrání faktu, že i Vy se jednou až přijde čas odchodu z pracovního procesu, můžete mít stejně. Zařiďte si rentu, postarejte se sami o sebe, protože na stát se pravděpodobně spolehnout nemůžete.

Co tím získáte?

 • Pravidelný měsíční příjem nad rámec státního důchodu, bez závislosti na příjmu na podnikání nebo zaměstnání.
 • Investice dnes uzavřená a vložená do rukou profesionála zaručí trvalý výnos z vložených rezerv.
 • Stanete se jednoduše rentiérem

Vaší prioritou je zabezpečení dětí?

Máte-li jedno dítě je zabezpečení jeho potřeb jednodušší, přesto skoro každý zodpovědný rodič platí dítěti pojistku na úraz nebo mu spoří. Co potom rodiče, kteří mají dvě nebo tři děti? Tam je to ještě složitější. Odborný poradce vyřeší i tuto situaci tak, aby Vaše děti měli možnost v dospělosti studovat nebo se sami postavit na vlastní nohy.

Bezpečí pro rodinu do budoucna

Máte krásný nový dům nebo se Vám alespoň podařilo korunu po koruně ušetřit na opravu staršího domku. Máte obavy z uplacení pojistky, která by ochránila tuto investici? Ale co by jste dělali, pokud nepojistíte a stane se neštěstí – dům zaplaví voda, vyhoříte, spadne Vám na něj strom...Budete následně litovat, že jste se rozhodli mylně. Platíte za nemovitost hypotéku a skoro celý Váš příjem pokryje splátku hypotéky, a další nutné měsíční poplatky?

Rodinu tedy živí manželka nebo přispívají na chod domácnosti další členové rodiny? Co se stane v případě, že se stanete účastníkem dopravní nehody? Co se stane až budete, nedej bože rok dva upoután na lůžko, než se dostanete ze zdravotních potíží? Kdo uplatí poplatky, které dnes jdou na Vaše bedra? Zde je viditelně také pojištění na místě.

Dluhová past

Na začátku to vypadá nevinně jednu kreditní kartu má muž, druhou vlastní žena, společně se rozhodnou pro hypotéku a následně zjistí, že měsíčně jim ještě několik tisíc vždy chybí – proto si ještě otevřou kontokorent, na Vánoce nakoupí na splátky a rázem jsou v začarovaném kruhu. Pak si pozvou finančního poradce a ten vypočítá, že celkem dluží neuvěřitelných 3 a půl milionu korun.

Jak z toho ven, aby se dluh ještě více neprohluboval? Sami by nejspíš postupem času přišli o střechu nad hlavou, ale zkušený odborník zkoriguje vše k jejich záchraně. Předně se pokusí o konsolidaci všech stávajících půjček v jednu měsíční splátku a pak navrhne další řešení.

Nemáte vlastní bydlení?

Jak zvolit financování vlastního bydlení, aby nenarušilo rodinný rozpočet, jaký produkt na trhu nabitém nabídkami si zvolit, jak pořádat o hypotéku a koho? To jsou otázky, které finanční poradce hravě zvládne. Ať se rozhodnete pro bydlení zcela nové, pro rekonstrukci staršího domu nebo pořízení bytu, finanční poradce nakombinuje možnosti financování k Vaší spokojenosti.

Kde vzít peníze a nepůjčovat si?

Dnes Vám půjčí peníze doslova každý, nevadí mu ani že jste po uši v dluzích, on myslí na své zisky. Vy musíte naopak myslet na své zítřky. Toužíte-li po dobrodružné cestě na Aljašku, máte-li přání obletět svět balonem nebo si užít skvostnou dovolenou na luxusním zaoceánském parníku, vyřešte tuto situaci za pomoci finančního poradce – plánujte! Mnoho lidí má obrovské možnosti jak financovat své sny, ale z neznalosti je prostě nevidí.

Jak tedy může odborník pomoci?

 • Finanční plán sestavíte na základě výpočtů
 • Pomůže Vám najít řešení vlastního bydlení
 • Zabezpečíte společnými silami Vaší
 • Můžete se těšit na spokojené stáří
 • Nemusíte se obávat stát se investorem
 • Splníte si i dlouhodobé sny a cíle
 • Peníze pro děti do budoucna nebudou problémem
 • Zaplatíte méně na daních
 • Ochráníte vybudované hodnoty

Finanční poradenství pro podnikatele

Nevadí zda jste malý nebo velký podnikatel, aby jste se vyhnuli překážkám a zbytečným výdajům, také Vy využijte služeb finančního poradce. V čem může pomoci?

 • zajištění podnikatelského záměru
 • zajištění majetku a odpovědnosti Vašeho podnikání
 • správu a aktualizaci portfolia
 • daňové odpočty
 • zaměstnanecká konta
 • Finanční poradenství
 • Investice
 • Investiční životní pojištění
 • Penzijní pojištění
 • Pojištění odpovědnosti

Dotace a podnikatelské půjčky

Zkušený odborník Vám fundovaně poradí také s investicemi do Vašeho podnikání, poradí kde zažádat o dotace, zajistí nebo alespoň vybere vhodný podnikatelský úvěr. Vysvětlí Vám pojmy jako jsou

 • Financování pohledávek
 • Předexportní financování
 • Odběratelsky úvěr
 • Financováni skladových zásob
 • Financováni zahraničních investic
 • Bankovní záruky...

Drtivá většina klientů je natolik spokojená se službami finančního experta, že se na něho obrací opakovaně, stává se jejich osobním poradcem a spolupracují na stálo. Máte i Vy zkušenosti s finančním poradcem? Podělte se s námi o Vaše zkušenosti v diskuzi.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16760 (novesluzby.cz#22102)


Přidat komentář