Nebankovní půjčky - Písek a okolí

Potřebujete zaplatit nečekané výlohy, ale nemáte dostatek peněz? Nebo jste se dostali do svízelné situace, kde vám hrozí exekutor a vy nevíte jak dál? Rodina ani kamarádi vám nemohou pomoci?

Jdete do banky a vaše veškerá snaha o jakoukoliv půjčku je zamítnutá? Pokud jste si někdy odpověděli na tyto otázky kladně, potom zajisté hledáte často nějaké řešení. Jedním z mnoha řešení je nebankovní půjčka, která vám dokáže pomoci v jakékoliv situaci. Tato půjčka má také mnoho výhod.

Nebankovní půjčky - Písek a okolí

Jste-li z okolí Písku a potřebujete nebankovní úvěr, ale nevíte o žádném odborníkovi, který by byl spolehlivý a svou práci odvedl skutečně kvalitně, nezoufejte. Máme pro Vás tip, a to na pana Zdeňka Žoltáka. Pan Žolták nabízí poradenskou činnost v oblasti nebankovních úvěrů. Zhotovuje nabídky a uzavírá smlouvy. Nabídka služeb je skutečně široká. Všechny práce navíc odvádí profesionálně. Máte-li dotazy k nabízeným službám, kontaktujte se na telefonním čísle +420 722 138 572. Osobně lze pana Žoltáka navštívit na adrese Tkalcovská 1529, Jirkov, 43111.

Více informací o Nebankovní půjčky - Písek a okolí se dozvíte na http://jimifamily.mstranky.cz/

Co je nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka je půjčka, která je schválená bez nahlížení do registrů, bez dokládání příjmu, nebo bez toho aniž by se muselo dokládat, na co půjčku potřebujete. Jsou velmi rychle vyřízené a u některých nebankovních půjček nemusíte ručit žádným majetkem, ani nepotřebujete ručitele. Nebankovní půjčka má také tu velikou výhodu, že nemusíte čekat dlouhé fronty, jste osvobozeni od nekonečného papírování a vyptávání. Některé půjčky vám dávají tu příležitost, že jsou peníze poslány na účet nebo přímo dovezeny do 24 hodin. Samozřejmě, že každý nebankovní sektor nabízí půjčky za určitých pravidel.

Kdo poskytuje nebankovní půjčky Písek a okolí

Často se zamýšlíme také nad tím, kde se vlastně berou ty nebankovní půjčky? Kolikrát máme mylné představy o tom, že jsou to špatné peníze. Ale není tomu tak. Nebankovní půjčky jsou od soukromých firem a společností, ale také od soukromých investorů. Jejich jednání je lidské, tak také velice vstřícné. Snaží se vám vyjít často vstříc, nežli v bankovních sektorech, kde se musí řídit přísnými pravidly.

Možnosti nebankovních půjček Písek a okolí

Možností je celá škála a proto bychom si měli v klidu vše zjistit o společnosti, od které žádáme o půjčku, na internetu. Vždy si zjistěte reference a také jak dlouho tato společnost působí na našem trhu. Tak předejdete nechtěným situacím, které nás mohou v dnešní době lehce potkat.

Ručení při nebankovních půjčkách Písek a okolí

U mnoha nebankovních sektorů se můžete setkat s ručením. Většinou do 100.000,- Kč některým sektorům postačí, ručení pomocí směnky. Při vyšší částce se ručí majetkem, jako jsou třeba automobily a podobně, ale nejvíce se ručí nemovitostí. Je to z důvodu, že se nenahlíží do registrů dlužníků, nezjišťuje se vaše bonita a proto je nutnost ručení majetkem.

Výhody nebankovní půjčky Písek a okolí

Hlavními a důležitými faktory výhod nebankovních půjček jsou:

 • Nenahlíží se do registru dlužníků.
 • Je vhodná pro všechny osoby starší 20 let.
 • O této půjčce nemusí vědět nikdo jiný z rodiny, než vy sami.
 • Mohou ji získat, nezaměstnaní, důchodci, maminky na MD, pracující na dobu určitou a mnoho dalších lidí, kteří nemají žádnou šanci získat půjčku v bance.
 • Musíte být občan České republiky.
 • Pokud máte, alespoň nějaký finanční příjem je to velikou výhodou.
 • Vaše trvalé bydliště musí být na území České republiky.
 • Můžete být i cizinec, ale vaše trvalé bydliště musí být na území ČR.

Jaké jsou nutné doklady u některých nebankovních půjček Písek a okolí

U nebankovních půjček v některých případech po vás mohou vyžadovat tyto důležité doklady, které jsou potřeba doložit.

 • Podnikatel – potvrzení účtu z finančního úřadu, OSSZ nebo zdravotní pojišťovny.
 • Právnická osoba – musí doložit výpis z obchodního rejstříku.
 • Soukromá osoba – vždy alespoň dva doklady potvrzující vaší identitu a alespoň nějaký doklad o potvrzení o příjmu.
 • Pokud musíte ručit – je nutné doložit list vlastnictví z katastrálního úřadu, pojistnou smlouvu a také že jste nabyvatelem k nemovitosti/ kopie musí být vždy ověřená.

Úroková míra u nebankovní půjčky

Vždy by se mělo počítat s tím, že úroky u nebankovní půjčky jsou mnohem vyšší, nežli u bankovního sektoru. Důvodem je mnohem snadnější dostupnost a také ta skutečnost, že se nenahlíží do registrů a nemusí se dokládat vaše příjmy. Proto vždy záleží pouze na vás, jak se rozhodnete. Jaké jsou možné druhy nebankovních půjček?

Půjčka bez registru a poplatku Písek a okolí

Tato půjčka je velice výhodná pro ty, kteří měli kdysi problémy s placením. Tento typ nebankovní půjčky je dobrý v tom, že se nenahlíží do registru dlužníků. Pokud jste byl už někdy v budoucnosti dlužníkem, tak u této půjčky máte jistotu, že vám bude vyhověno. Tento produkt je velmi oblíbený.

Půjčky bez potvrzení příjmu Písek a okolí

Je poskytován lidem, kteří nemají nebo nemohou prokázat svůj příjem. Jsou to většinou nezaměstnaní a ženy na mateřské dovolené. Ale také pro pracující a podnikatele. U této půjčky většinou ručíte movitým majetkem. Je možné tento druh nebankovní půjčky řešit i na směnku.

Půjčky do 24 hodin - půjčky ihned Písek a okolí

Jsou to půjčky, které se mohou řešit pomocí internetu nebo SMS zprávy. Ve většině případů se půjčují menší částky, ale také třeba až do 10.000,- Kč. Jsou velmi vhodné zejména pro tu skupinu lidí, kteří mají nedostatek peněz před výplatou. Nebo pro ty, kteří musí nutně v určitý termín, zaplatit nečekané výdaje.

Nebankovní půjčky na směnku Písek a okolí

Tato půjčka je vhodná pro všechny. Nenahlíží se do registru, nemusíte ručit nemovitostí, je bez poplatků. Směnka je úvěrový cenný papír, který dává majiteli právo požadovat ve stanovenou dobu stanovenou částku. Co je nutné mít pro vyřizování půjčky na směnku:

 • U zaměstnaných osob -  je potřeba kopie pracovní smlouvy a výplatní páska.
 • Podnikatelé – kopie živnostenského listu a daňového přiznání. Pokud je nemá, musí doložit faktury.
 • Maminky na mateřské dovolené – výměr pobírání mateřské.
 • Důchodci – výměr důchodu.
 • Zaměstnaným ve zkušební době – pracovní smlouvu a výplatní pásku.

Americká hypotéka Písek a okolí

Je vhodná pro majitele nemovitostí, kteří se vyskytnou ve špatné finanční situaci. Ručí se zde nemovitostí, proto je možná i výše půjčky až 5 miliónů Kč. Ovšem vždy záleží na odhadní ceně nemovitosti. Tuto nebankovní hypotéku můžete kdykoliv bez sankce splatit a nepotřebujete žádné pojištění. Je také mnohem výhodnější než stavební spoření. Splácení si můžete nastavit až na několik desítek let. Tato nebankovní půjčka je velmi výhodná.

Půjčka na občanku Písek a okolí

Je to velmi oblíbená varianta a je vhodná pro všechny, kteří nemohou doložit příjem, nebo jsou v registru dlužníků. Půjčka je velmi výhodná pro obě strany. Nemusíte shánět žádné potvrzení ani se obávat do nahlížení registrů. Ve férových sektorech ctí vaše soukromí a chovají se velmi vstřícně.

Na co můžeme nebankovní půjčku použít

Je spousta možností, kde můžete využít nebankovní půjčku. Vždy totiž záleží pouze na vás, protože na tuto skutečnost se vás nikdo neptá a nemusíte to nijak předkládat. Můžete jí použít třeba:

 • Na jakýkoliv finanční problém jako jsou splátky a tak dále.
 • Koupení nemovitosti, opravy, rekonstrukce.
 • Pokud máte děti, které potřebují zaplatit školné, výlety, zájezdy a podobně.
 • Můžete investovat nebo je použít na různé podnikatelské záměry.

V dnešní době máme mnoho možností, jak si pomoci ze svízelné finanční situace. Nebankovní půjčka je skvělým řešením. I když se mnoho lidí bojí si nebankovní půjčku vzít, časem jim zůstane tato půjčka jako jediné řešení. Ovšem vždy je velmi důležité si důkladně a ostražitě vše řádně ověřit. Budete mít tak 100 % jistotu, že vás nezneužije nějaký podvodník. Proto si také vždy důkladně přečtěte celou smlouvu, jelikož pokud jednou něco podepíšete, je to neměnné. Jak se říká „ Neznalost zákona neomlouvá“, proto podepisujte vše pouze s rozumem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16768 (novesluzby.cz#22193)


Přidat komentář