Jak žít bohatý život bez dluhů - finanční gramotnost Písek, České Budějovice, Tábor, Plzeň, Příbram, Kladno

Správné nakládání s penězi není vůbec jednoduchá věc. Ať se již rozhodneme pro úvěr nebo investici, nabízí se nám vždy široká škála nejrůznějších produktů. Vybrat si mezi nimi ten nejvhodnější je mnohdy obtížné i pro ve financích zkušeného člověka.

Být opravdu bohatý, neznamená vlastnit velký majetek. I lidé s velikým majetkem se mohou stát otroky, pokud musí svůj čas a svá přání podřizovat jen potřebám svého majetku. Tak přestanou žít vlastní život podle své vůle. Prakticky o svůj život přijdou.

Opravdu bohatý člověk je na prvém místě svobodný. To znamená, že si může žít podle svých představ, podle vlastních přání a žití mu přináší očekávané vzrušení i uspokojení, bez omezování druhých. Nemusí se proti své vůli podřizovat někomu, kdo nad jeho životem má moc. Ale též nikoho neznásilňuje.

„Žij a nechžít!“ Nikdo, nemůže mít moc nad mým životem, jen ten, komu ji dám.

Jak mít bohatý život?

Opravdové bohatství spočívá v umění žít čistě svůj život podle svých představ a svých nároků. Tedy, žít bohatý život.

Chcete mít šťastný a bohatý život?

  • Pročítejte i nadále následující řádky, v kterých naleznete zpověď finančního rádce, poradce ve finanční gramotnosti, ale především člověka, který trpěl finančními nedostatky, tak jako většina z nás. Není pro něho problém, domluvit se na schůzce kdekoliv po České republice.

Jak začít, žít spokojeným životem?

Váš první krok začíná Vašim rozhodnutím chtít změnit svůj život. Domluvte si nezávaznou konzultaci a sami se rozhodněte.

První konzultace je vždy v duchu uvolněného rozhovoru. Jde o to se poznat, zjistit všechny okolnosti související s řešenou potřebou a jejich návaznosti na další potřeby a možnosti.

Poté můžeme přistoupit k tvorbě konceptu, který zohledňuje zjištěné skutečnosti a zahrnuje mnohem širší platformu, než je dílčí potřeba. Z toho přirozeně vzniká dlouhodobá spolupráce, která se časem změní v přátelství. Díky velmi široké přátelské základně partnerů přesahující hranice jednotlivých států i standartních vztahů, nacházíme při otevřené vzájemné spolupráci zcela neotřelá řešení, a to ve všech rovinách vyrovnaného života.

Například mnozí naši partneři nechávají vydělávat své peníze s jistotou hypoték, ale s úrokem až dvacet krát převyšující inflaci. Složité zdravotní nebo psychické potíže mají dle vědeckého průzkumu z velké části svůj původ ve stresu, negativních představách, nezdravých názorech, nebo destruktivních buněčných vzpomínkách. Pokud člověk onemocní, ztrácí moc si pomoci.

Onemocnět, nebo uvíznout v dluhové pasti není ostuda. Je potřeba v obou případech vyhledat odbornou pomoc. A to co nejdřív.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id29740


Přidat komentář