Finanční poradenství - Zlín

Hledáte rady, u které společnosti uzavřít pojištění, zda si vzít na financování nemovitosti hypotéku nebo založit stavební spoření, či jak naspořit peníze, abyste si mohli splnit své sny? Pak se obraťte na finančního poradce.

Proč oslovit finančního poradce?

Finanční poradce Vám dokáže poskytnout cenné informace, pokud např. přemýšlíte o nejlepším způsobu zajištění do důchodu, o ochraně svého majetku nebo o hypotéce či úvěru ze stavebního spoření. Ať už máte jakékoliv dotazy ohledně finanční situace, uděláte nejlépe, když se přijdete poradit přímo k finančnímu poradci. Cílem finančního poradenství je najít pro Vás nejvhodnější finanční produkty, které dokážou Vaše finanční prostředky co nejlépe zhodnotit. Finanční poradce Vám na základě Vámi poskytnutých údajů sestaví finanční plán, ze kterého vypracuje analýzu, která Vám může přinést mnoho peněz, o kterých se Vám dřív jen snilo.

Co dokáže finanční poradce?

Finanční poradce na základě vypracovaného finančního plánu zanalyzuje Vaše finance a celkovou finanční situaci. Dokáže společně s Vámi vytvořit** finanční rezervy** a naučí Vás, jak si takové rezervy vytvářet a udržovat. Dále Vám rozvrhne zajištění příjmů a ochranu majetku a pomůže Vám přiblížit se splnění cílů tím, že vytvoří finanční plán do budoucna. Díky finančnímu plánu se můžete dopředu připravit na situace, které můžou v budoucnosti nastat, a které by Vás po finanční stránce neměly vykolejit. Finanční poradce Zlín Vám pomůže nastavit priority tak, abyste se nedostali do situace, kdy už bude pozdě na stanovování a dosahování cílů.

Daňové evidence

Poradenství při sjednávání hypotéky Zlín

Hypotékou se rozumí úvěr, který poskytuje banka. Tento úvěr je zajištěn zástavním právem k určité nemovitosti. Podmínkou je, aby se nemovitost nacházela na území České republiky. Hypoteční úvěr můžete použít na celou řadu investic do nemovitosti. Poskytuje se tedy účelově a účel je potřeba prokázat. V dnešní době je možné sjednat tzv. Americkou hypotéku, která může být použita naprosto libovolně, není zde nutnost prokazovat účelovost a peníze tedy můžete použít, na co chcete. Hypoteční úvěr jste povinni splácet pravidelnými měsíčními splátkami podle dohodnutého kalendáře. Po celou dobu, co hypoteční úvěr splácíte, jste majiteli nemovitosti, kterou jste úvěrem financovali. Banka má v takových případech pouze zástavní právo, které zanikne poté, co hypotéku splatíte. Jestliže uvažujete o koupi nemovitosti, o její rekonstrukci nebo o jiných záležitostech v oblasti nemovitostí a chybí Vám finance, je právě teď nejvhodnější doba poradit se s finančním poradcem o možnosti sjednání hypotečního úvěru, neboť banky se přímo předhání, která nabídne svým klientům nižší úrokovou sazbu a další výhodné podmínky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16829 (novesluzby.cz#24192)


Přidat komentář