Finanční poradenství - Beroun a okolí

Finanční poradenství patří mezi novější finanční obory, které si však rychle nacházejí cestu zejména k rodinám, ale i k jednotlivcům. Nabízí možnosti, jak upravit výdaje a zajistit se proti nečekaným událostem.

Finanční poradenství nabízí možnost řešit finanční rodinnou situaci v daném okamžiku i s pohledem do budoucna. Finanční poradci využívají svých znalostí a jejich zásluhou nabízí zhodnocení dané finanční situace a její optimalizaci. Samozřejmě nabízí i nové finanční produkty. Pro finančního specialistu je každá situace řešitelná. Vždy hledá řešení, které bude nejlepší možnou variantou pro daného klienta. To znamená, že finanční poradenství je individuální záležitostí. Tedy to, co je vhodné pro jednoho nemusí být vhodné pro druhého. Finanční poradenství hledá vždy adekvátní řešení. To se odvíjí od každého klienta zvlášť. A právě tento způsob přístupu umožňuje získat klientovi finanční stabilitu. A to je také důvod, proč se finanční poradci o své klienty starají dlouhodobě.

Nabídka finančního poradenství

Finanční poradenství nabízí komplexní poradenství v oblasti financí a pojišťovnictví, vytvoření finančního plánu a daňovou optimalizaci, ale i možnost sjednání jednotlivých produktů. Finanční plán se vždy vytváří na míru a je možné ho vytvořit pro jednotlivce i pro rodinu. Jeho úkolem je zajistit klienty před nečekanými událostmi a usnadnit jim život po finanční stránce. Nabídka finančních produktů je široká. Stejně tak je velké množství společností, které finanční produkty nabízejí. Proto je vhodné nechat si vybrat vhodný produkt finančním poradcem. Přitom určitě nepůjde o to, nabídnout co nejdražší produkt, ale produkt, který poskytne maximum potřebných výhod za optimální cenu. Nabídka finančního poradenství není nikdy konečná. Každý finanční odborník je ochotný diskutovat o možnostech, změnit nabízený produkt za jiný, a poskytovat služby dlouhodobě.

Máte finanční problémy?

Celkem velké procento rodin se dnes dostává do finančních problémů. Náklady na živobytí jsou vysoké a možností, jak vydělat potřebné finance není mnoho. Řada rodin pak sahá po nevýhodných úvěrech, u kterých věří, že jim pomohou danou situaci vyřešit. To je však cesta do pekel. Pokud si takto pomůžete jednou, pak je vše v pořádku. Pokud se to stává častěji, nečeká vás nic jiného než dluhová past a možná i setkání s exekutorem. Než řešit finanční problémy špatně a dostat se do dalekosáhlých problémů, je lépe obrátit se na finančního poradce. Ten vám sice finance neposkytne, ale umí najít rezervy i tam, kde na první pohled nejsou. Umí pomoci i v případě, že jste již udělali řadu špatných kroků a jste v dluhové pasti. Pokud finančního poradce oslovíte včas, pak vás z této pasti vyvede. Nabídne na základě finančního plánu možná řešení a spolu s vámi vybere to nejvhodnější. Pokud se pak budete řídit jeho radami, pak dluhy splatíte a zároveň budete i slušně žít. Bohužel stále ještě existují lidé, kterým finanční poradce pomohl dostat se z dluhů, ale oni místo, aby již další dluhy nedělali, si opět půjčili. Takovým lidem není pomoci. A není to vina finančního poradenství. I ve financích je třeba zdravého úsudku. Tak možná zjistíte, že s finančním poradcem a dobře nastaveným finančním plánem, si můžete splnit řadu svých představ a přání.

Pomoc formou úvěru

Úvěrů je velmi mnoho. Mají různě vysoké poplatky, úroky, RPSN i dobu splácení. Největším problémem až zlem, jsou úvěry od úvěrových společností. Zde zaplatíte za úvěr i vícekrát tolik. Potřebujete-li úvěr, pak je lépe ho vybrat s finančním poradcem. Ten z nabídky vybere nejvhodnější úvěr pro vás a možná vás i překvapí. Některé banky za řádné splácení a dodržení splátkového kalendáře nabízejí bonusy. Například, za půjčku 100 000 korun zaplatíte 88 000 korun, a banka vám vrátí 50 000 korun na účet po jejím doplacení. Tedy při dodržení splátkového kalendáře po dobu pěti let. Můžete namítnout, že se vám jen vrátí vaše peníze. Ale je třeba si uvědomit, že půjčka vám v daném okamžiku pomohla a pomohla vám i do budoucna. Současně s jejím splácením jste vlastně i spořili.

Spoření ulehčí život

Finanční plán, který pro vás připraví poradce, možná najde rezervy, které budete moci uspořit. Anebo máte dostatečný příjem, který spoření umožňuje. V současné době není spoření až tak dobře zhodnoceno, jak by mělo být. Přesto se vyplatí. Již jen proto, že finanční rádce říká, že každý by měl mít naspořeno tolik, aby to stačilo alespoň na šest měsíců života, v případě, že by ztratil zaměstnání. Spořit můžete i pomocí spořicího účtu, který dnes bývá součástí běžného účtu. I když tam měsíčně vložíte sto korun, časem budete mít třeba na doplatek za energie, anebo na vánoční dárky. Spořit můžete i na zvláštních účtech. Může jít o spoření na studium dětí, na bydlení, na důchod, ke svatbě. Možností je více. Finanční poradce vám vždy poradí, jak a kde budou vaše finance v bezpečí a nejlépe zhodnoceny.

Investování přináší víc

Ten, kdo má větší možnosti, může místo spoření začít s investováním. Jde o nejlepší způsob, jak dosáhnout nejvyšší zhodnocení financí a splnit si své sny. Investování však není nic jednoduchého. S finančním poradcem a jeho radami najdete nejlepší investice pro vás.

Jak vybrat hypotéku?

Hypoteční úvěry původně sloužily pouze k získání financí na pořízení bydlení. Dnes je jejich využití širší. Kromě účelových hypotečních úvěrů na bydlení existují i hypoteční úvěry neúčelové, které se často využívají i ke konsolidaci nevýhodných finančních produktů. Nabídka hypotečních úvěrů na bydlení je mnohem širší, než by se mohlo zdát. Důležitým kritériem pro výběr hypotéky jsou poplatky za vedení účtu, úroky, RPSN, fixační období a možnost doplacení úvěru. Banky se předhánějí v co nejvýhodnějších nabídkách, ale když jdete o hypoteční úvěr žádat, narazíte na řadu problémů. S finančním poradcem se tomu vyhnete. Ten vám totiž pomůže nejen s výběrem hypotečního úvěru, ale také ho za vás vyřídí a vy se dostavíte jen k podpisu do banky.

Pojištění je důležité

Život není jen zábava a práce, ale také rizika. A těch je opravdu hodně. Živelné pohromy a vandalové ohrožují váš majetek, v domácnosti je rizik více než dost, stejně tak můžete způsobit vy sami, vaše děti, nebo zvířata někomu škodu. Na každodenní cestě nás doprovází úrazy, které se stávají i při cestování. V dnešní době je dobré mít nejen zdravotní pojištění, ale i pojištění při ztrátě zaměstnání. A některá pojištění jsou povinná. Například povinné ručení k vozidlu, nebo pojištění odpovědnosti. S pojištěním můžete i spořit a investovat. A co určitě není špatné, je u pojištění osob možnost pojištění více členů rodiny na jednu pojišťovací smlouvu. V celé té spleti pojištění se finanční poradce perfektně orientuje. A na základě informací finančního plánu, vybere vždy nejvhodnější finanční produkt.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16841 (novesluzby.cz#24431)


Diskuze a zkušenosti

peter oleck | 18.08.2017 12:13
Dobrý den, vážený pane, dovolte mi, abych vás kontaktoval v tento den. Ráda bych vás informovala, že jsem jednotlivec, který nabízí finanční půjčky na pomoc lidem v nouzi. Nevědíme, že krize na našem kontinentu oslabila naše banky a finanční instituce. Rád bych vás informoval o mé nabídce úvěru nebo půjčky peněz mezi jednotlivci, tento úvěr je v dosahu všech, ať už nezaměstnaných, zakázaných nebo bankovních spisů. Rovněž se zabývám lidmi, kteří potřebují pomoc a kteří hledají finanční pomoc, aby si uvědomili, že jejich projekty jsou realizovány, nebo aby splácely své dluhy. Nabízím vám půjčku od 9000 EUR do 5 000 000 EUR komukoli, kdo je může splácet s úrokem ve výši 3% pro každého, kdo má zájem o mne napsat, ne vážnou osobu, zdrž se. Jen upřímný a spolehlivý. Kontaktujte mě: oleckpeter@gmail.com


Přidat komentář