Finanční poradce - Zlín a okolí

Zajímá vás, jaké finanční produkty vám může v oblasti pojištění, spoření nebo úvěrů nabídnout pojišťovací poradce? Přemýšlíte nad tím jak zhodnotit své úspory? Využijte služeb profesionála.

Základem správného hospodaření je vytvoření finančního plánu, který počítá s pravidelnými příjmy, ale také s možnými nečekanými výdaji. Pokud vám finanční úvaha nic neříká, je lepší obrátit se na specialistu, kterým je pojišťovací a finanční poradce. Je to odborník, který se v oblastech pojištění a finance velmi dobře vyzná. Zaměřuje se na finanční a pojišťovací konzultace a prodej souvisejících produktů a díky přehledu a sledování trhu vám dokáže nabídnout nejlepší a nejvýhodnější produkt na trhu.

Finanční poradce - Zlín a okolí

Pokud chcete poradit ve sféře realitních, finančních a hypotečních záležitostí, pak se obraťte na firmu Hypodomus s.r.o.. Hypodomus s.r.o. je firma znalá ve svém oboru a pomůže vám se situacemi pro vás tíživými, nebo vám pomůže, pokud budete váhat mezi více možnostmi. Hypodomus s.r.o. se orientuje v oblasti realit a financí, můžete se na ně obrátit, pokud budete zvažovat nákup či prodej nemovitostí nebo pojištění pomůže Vám při výběru. Jsou tady od toho, aby vás obeznámili s vaším problémem a aby na něj aplikovali nejlepší řešení. Kontakty: e-mail: info@exekuce-hypoteky.cz či telefon: +420 775 508 508, webové stránky: www.exekuce-hypoteky.cz

HYPODOMUS s.r.o. je ryze česká makléřská společnost specializující se na finanční produkty v oblasti financování / refinancování nemovitostí. Za více než standardních podmínek umíme zajistit obojí.** FINANCOVÁNÍ NA MÍRU je samozřejmostí!**

Sjednání pojištění s profesionálním poradcemFinanční poradce - Zlín a okolí

Pojištění je dobrý a v dnešní době téměř nutný způsob, jak zabezpečit sebe, svůj majetek nebo svoji rodinu. Na trhu je ale mnoho různých pojišťoven a ještě více produktů, ve kterých se laik jen obtížně orientuje. Je proto nanejvýš vhodné obrátit se na osobu, která má v této oblasti dokonalý přehled. Na mysli máme** pojišťovacího poradce**. Poradce se seznámí s vašimi potřeby a zaměří se na oblast produktů, které se dané problematiky týkají. Poradenskou činnost provádí profesionální poradce, který s vámi pečlivě vše probere do detailu a pomůže vám vybrat nejvhodnější produkt. Může vám nabídnout celou řadu produktů z oblasti životní pojištění a neživotní pojištění, například povinné ručení, pojištění domácnosti, pojištění nemovitosti, penzijní připojištění nebo cestovní pojištění.

Životní pojištění, zabezpečení rodiny

Životní pojištění se někdy označuje za základní pilíř v oblasti pojištění a měl by jej měl uzavřené každý z nás. Přináší totiž zabezpečení budoucnosti a jistotu v životě, což je to tím nejdůležitějším. Cílem životního pojištění je finančně zajistit osoby blízké, např. manželku a děti v případě smrti pojištěného, ale i sebe samého pro případ očekávaných i neočekávaných událostí. Životní pojištění vás dokáže zajistit na důchod a navíc umožňuje ušetřit na daních. Pojišťovací poradce vám může nabídnout v této oblasti celou řadu produktů, například kapitálové životní pojištění s daňovými odpočty, investiční životní pojištění s daňovými odpočty, penzijní připojištění se státním příspěvkem apod. Existuje také životní pojištění + připojištění, ale můžete také dobře investovat a sám o této investici rozhodovat a pak se jedná o investiční životní pojištění. Pokud chcete pomoci svým dětem při startu do života, je vhodné uzavřít dětské pojištění a  pokud přemýšlíte o úvěru, půjčce či hypotéce, je pro vás připraveno rizikové životní pojištění. Obraťte se na pojišťovacího poradce a nechte si poradit v produktech jako jsou kapitálové životní pojištění, investiční životní pojištění, rizikové životní pojištění, připojištění k životnímu pojištění, dětské pojištění, úrazové pojištění, skupinové pojištění osob a nechte si vysvětlit, jaké daňové výhody získáte.

Finanční poradce - Zlín a okolí

Neživotní pojištění pro krytí rizik

Neživotního pojištění se sjednává zejména při pojištění osob, majetku nebo odpovědnosti. Od životního pojištění se liší tím, že pracuje s náhodnými jevy, je tedy uzavíráno za účelem krytí rizika. Rozsah pojišťovaných rizik je u neživotního pojištění velmi obsáhlý a lze uzavřít v podstatě na cokoli. Pojišťovací poradce vám může nabídnout například pojištění domácnosti, úrazové pojištění, důchodové připojištění, pojištění právní ochrany, pojištění odpovědnosti, neveřejné zdravotní pojištění, cestovní pojištění, pojištění pravidelných výdajů, pojištění schopnosti spořit a investovat, pojištění zvířat atd.

Pojištění úvěrů - když úvěr není splacen

Finanční poradce - Zlín a okolí

Hlavním smyslem pojištění je snížení rizika a jejich následků při nenadálé události. V případě úvěrového pojištění jde především o minimalizaci rizika, to znamená pro případ, že úvěr nebude řádně splacen. Nejde pouze o to, že jeho splacení může způsobit problémy vám jako dlužníkovi, ale v případě vaší smrti také vašim blízkým pozůstalým. Neexistuje žádné univerzálně platné doporučení, kdy se pojistit a jaký druh pojištění zvolit. Vždy je třeba se rozhodovat na základě posouzení individuálních okolností každého případu a proto se v těchto případech vždy obracejte na svého pojišťovacího poradce, který** nalezne optimální řešení**. Někdy totiž může být uzavření určité pojistky velmi výhodné, jindy méně. Vždy také záleží na požadavcích banky, vlastnostech konkrétní pojistky a pojistných podmínkách, ale zejména na okolnostech každého konkrétního případu. Často může být výhodné nezabývat se samostatně jen úvěrovým pojištěním, ale přistoupit k řešení této situace komplexně, v rámci finančního plánování.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16798 (novesluzby.cz#23531)


Přidat komentář