Plastika v Břeclavi

Jen si představte tento scénář - plán. Vezmete si dovolenou na týden nebo čtrnáct dní. Odjedete na Jižní Moravu zregenerovat duši a při tom si dopřejete i malou plastickou operaci. Domů se vrátíte jako jiný člověk, s lepším pocitem i sebevědomím.

Transplantace vlasů Břeclav

Jen si to představte, odjedete na dovolenou na zotavenou bez vlasů a domů k manželce se vrátíte s bujnou kšticí. Omládnete a budete se cítit lépe a sebevědoměji. Transplantace vlasů se provádí právě zejména u mužů, pomocí mini nebo mikroštěpů. Proces trvá sice několik měsíců než-li je patrno, kolik vlasových sazenic se uchytlo, většinou je třeba dvou sezení - transplantací. Bolesti se bát nemusíte. Buď se zákrok provede v částečné nebo celkové narkóze. Doba hospitalizace 1 - 2 dny. Vlasy možno umývat šamponem po 10 dnech. A je z Vás vlasatec či vlasatice dle Vašich představ.

Otoplastika Břeclav, operace ušních boltců

Dalším zákrokem, který Břeclavská plastika nabízí, je otoplastika neboli operace ušních boltců. Máte-li odstáté ušní boltce, odstáté celé uši od narození nebo vadu ucha po nehodě, či z jiných příčin, za 2 dny Vám zde ouška upraví bez sebemenších známek – jizvička je schovaná vzadu za uchem. Pokud uvažujete o úpravě uší svých nebo svého dítěte, zeptejte se ve své pojišťovně na jejich podmínky.

Korekce vrásek Břeclav

Botox nebo-li botulotoxin - toxin produkovaný bakterií Clostridium botulinum. Tento lék se používá v oblasti estetické medicíny ke korekci vrásek kolem očí a kořene nosu, ke korekci nadměrného pocení v podpaží, na dlaních a nohou. Mimický sval se přestane smršťovat, protože se přeruší nervovo-svalové spojení.

Neck lifting, oprava pokleslé kůže na krku Břeclav

Co si představit pod tímto názvem? Jedná se o operaci krku. Tedy oprava pokleslé kůže. Operaci lze provést v jedné době, nebo etapovitě - obličej a potom krk spolu s** odsátím tuku v podbradkové krajině** a úprava podkožních a svalových struktur obličeje a krku.

Vrásky zmizí tím, že se kůže vypne. Na tento nebo tyto zákroky si dovolenou asi 5 dnů dlouhou – což je délka hospitalizace, nebo delší pro postupné opadání otoku, aby jste se vrátili domů naprosto bez známek po operaci. No a co na to sousedé? Vy jste opravdu na té dovolení omládla! A Vy s klidem řeknete – to víte to bude tím vínem a čerstvým vzduchem.

Proč podstoupit plastickou operaci?

Ten, kdo nemá vadu na kráse, ten asi nepochopí dívku s velkým nosem, která by chtěla mít nosík jako její kamarádky. Vada na kráse bývá spojená i se šrámem na duši. Ani chlapci a muži nejsou těchto psychických dramat ušetřeni, jak si mnozí myslí. Už jste slyšeli nějaký negativní ohlas člověka po prodělané úspěšné operaci?

Už jste slyšeli, že by nějaká žena řekla, přála jsem si mít pěkná ouška u hlavy, ale dnes bych brala zpět svá stará odstátá? Nebo měla jsem plochý hrudník a toužila jsem alespoň po prsou číslo dvě – dnes bych ovšem klidně chodila s hrudníkem naprosto plochým? Neslyšeli, protože takové příběhy nejsou. Po kvalitně a úspěšně prodělaných zákrocích pro zlepšení krásy našich těl, se zvedá ztracené sebevědomí a člověk se cítí jako znovuzrozený.

Jsou pryč doby, kdy maminky svým dcerám říkávali – buď spokojená s tím co Ti pán Bůh nadělil, mohla jsi dopadnout ještě hůře. Pryč je doba trápení s nedokonalostí vlastního těla. Moderní věda lékařská, medicínská, chirurgie, estetická dermatologie i kosmetika nám dovedou pomoci.

Nezapomínejte, že stačí výlet do Břeclavi na 2, 3 až 5 dnů, výlet spojíte s prohlídkou Břeclavských plastik i z jiného oboru a to z oboru sochařského umění a do běžného života se vrátíte svěží, odpočatí a s novými dojmy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16695 (novesluzby.cz#22218)


Přidat komentář