Plastická chirurgie - Středočeský kraj

Příroda byla skoupá, nebo naopak příliš štědrá k Vašemu tělu? Ať už toužíte po štíhlejší postavě, menším bříšku, pevnějším, větším, menším poprsí, smyslných rtů, vyhlazené pleti bez vrásek, nic není nemožné díky moderní plastické a estetické chirurgii.

Dlouho jste se odhodlávali, zda podstoupit plastickou operaci, ať už jakékoli části Vašeho těla? Zjistili jste si dostatek informací o příslušném zákroku, možnosti, ceny aj. Kam se však vydat a do jakých rukou se svěřit pro zákrok, který může významně změnit Váš život?

Na jaké zákroky se specializuje klinika plastické a estetické chirurgie ve Středočeském kraji

 • Augmentace – zvětšení prsou
 • Mastopexe – modelace prsou
 • Zmenšení prsou
 • Liposukce
 • Abdominoplastika – operace břicha
 • Blefaroplastika – operace očních víček
 • Rhinoplastika – operace nosu
 • Face-lift – operace stárnoucího obličeje
 • Front Lift – operace čela, obočí
 • Otoplastika – operace uší
 • Operace rtů - úprava, zvětšení
 • Transplantace vlasů
 • Labioplastika

Konzultace před plastickou operací

Příslušný specialista s Vámi projedná, co Vás vede k danému zákroku.

Zhodnotí také celkový Váš zdravotní stav.

Bude se zajímat, jaké nemoci jste prodělali, jaké operace jste podstoupili.

Informujte ho také o případných dědičných zátěží k Vašemu vybranému estetickému problému.

V případě, že by nastíněný očekávaný výsledek dopředu neodpovídal Vašim představám, nebo představám odborného specialisty, může se upustit od zamyšleného zákroku, avšak společně budete hledat jiné, alternativní možnosti, a to takové, abyste byli maximálně spokojení.

Specialista Vám dopodrobna vysvětlí princip prováděného operačního zákroku.

Nezbytným krokem je také objasnění případných možných rizik souvisejících se zákrokem.

Budete informováni o předoperačních výkonech, které byste měli absolvovat, dodržovat.

Budete informováni o způsobu rekonvalescence po provedeném výkonu, kontrolách aj.

A samozřejmě budete mít prostor pro položení a zodpovězení Vašich otázek.

Rekonvalescence po plastických a estetických zákrocích

Veškeré rekonvalescence jsou individuální u pacientů. Záleží totiž kupříkladu na Vašem celkovém zdravotním stavu, imunitním systému, rychlosti schopnosti hojení, prodělaných nemocech, uskutečněných operací apod.

Co však platí pro všechny, a co urychluje průběh rekonvalescencí, je dodržování příslušných pooperačních pokynů, jenž Vám ke každému výkonu sdělí daný lékař.

U veškerých zákroků platí po určitou dobu klidový režim, dále režim, kdy se můžete zapojit do běžného života a třetí fáze zahrnuje plné aktivní zapojení, včetně sportu.

U některých operačních zákroků, je nutné, žádoucí, po jejich provedení nosit kompresivní prádlo, a to abyste podpořili celkový výsledek výkonu.

Zvětšení prsou, prsní implantáty

Klinika plastické a estetické chirurgie používá pro zvětšení prsou dva druhy implantátu, a to kulatý a anatomický, tj. ve tvaru kapky. To, zda zvolit právě u Vás první, nebo druhý typ implantátu si dohodnete na vstupní konzultaci, respektive vyšetření.

Při zvětšení prsou Vám specialista vloží prsní implantáty, pro zvětšení a zlepšení tvaru Vašich ňader. Prsní implantát je možné vložit například pod prsní sval, nebo pod mléčnou žlázu, za to z řezu v podpaží, kolem prsní bradavky, či v podprsní rýze. Operace, jako taková, probíhá v celkové anestezii. Počítejte také s krátkou hospitalizací, a to jednoho až dvou dnů, dle rozsahu uskutečněného zákroku. Co se týče rekonvalescence, tak ta je u každé pacientky individuální. Platí však důležitost dodržení pooperačních pokynů. Obecně platí pro první týden, od zákroku klidový režim, a to v domácím prostředí. Poté následující týden se již budete moci zapojit do běžného režimu, na který jste zvyklé. Co se týče plné fyzické aktivity, tak ta je možná zhruba po měsíci, od zákroku. Abyste se mohli těšit z dobrého výsledku operace, je důležité nosit kompresivní podprsenku, a to cca dva měsíce po zákroku.

Modelace prsou po kojení, modelace povislých prsou - Středočeský kraj

Věk se neúprosně podepíše na každém z nás. Ne jinak je tomu u ňader, a to především, pokud jste byly těhotné, navíc kojily nebo opakovaně a rychle nabraly, zhubly apod. Tvar ňader se mění v důležitých meznících života ženy, jako je puberta, těhotenství, kojení, menopauza. U modelaci prsou Vám specialista upraví výšku bradavky, dvorce a provede modelaci prsní žlázy. Máte na výběr provedení modelace povislých prsou, nebo modelace za pomocí prsních implantátů. Tak, jako u zvětšení, ale také zmenšení prsou, probíhá modelace prsou pod celkovou anestezii. I nutná doba pro hospitalizaci se pohybuje v rozsahu jednoho, dvou dnů, dle rozsahu provedeného zákroku.

Liposukce, odstranění tuku na břiše, bocích, stehnech - Středočeský kraj

Nedaří se Vám zbavit špíčků v oblastech bříška, boků, stehen, hýždí, paží? Vsaďte na liposukci, která využívá vibrační, laserovou, ultrazvukovou, radiofrekvenční energii. Tuk je Vám postupně, za pomoci kanyly odsáván z těla pryč, a to díky vyvíjenému podtlaku. Při zákroku je využívána lokální anestezie, která je součástí roztoku, jenž je vpraven pod pokožku. V případě, že bude liposukce většího rozměru, využívá se celkové anestezie. Díky liposukci se Vám navrátí postava, kterou jste se mohly pyšnit dříve. Co víc, vzniklé jizvičky jsou minimální a zákrok také není nijak časově náročný. Centimetry navíc, Vám budou doslova mizet před očima.

Operace břicha - abdominoplastika

Nejste spokojeni s Vaším bříškem, oblastí pasu, ať už z důvodu opakovaného nabírání a shazování váhy, nebo také z důvodu těhotenství, kdy se Vám již bříško nevrátilo do původního stavu, je nepříjemně povislé a Vy se necítíte ve své kůži, na pláž v plavkách, či na koupaliště, byste se nevypravily? Již jste slyšeli o abdominoplastice? Ta si poradí s Vaším problémem. Navíc díky ní se může zastavit proces dalšího povolování břišní stěny. Také, sužují-li Vás strie, které se Vám objevily při rostoucím bříšku v těhotenství, i když jste pravidelně promazávaly krémem, pomůže Vám právě operace břicha, která Vám břišní stěnu vyhladí.

Ceník výkonů za jednotlivé plastické a estetické zákroky

Každá klinika zabývající se plastickou a estetickou chirurgií má pro své pacienty k dispozici ceník za jednotlivé výkony. Cena však není striktně daná a zaručená, a to především z důvodu různorodosti rozsahu i náročnosti operačních zákroků. Abyste však měli představu, kolik jednotlivé zákroky mohou stát, přinášíme Vám příklad cenového rozsahu výkonů Kliniky plastické a estetické chirurgie v Brně:

 • Modelace prsou – od 23 000 Kč do 28 000 Kč
 • Zmenšení prsou – od 27 000 Kč do 30 000 Kč
 • Zvětšení prsou (bez ceny implantátů) – od 20 000 Kč do 23 000 Kč
 • Plastika břišní stěny – od 25 000 Kč do 30 500 Kč
 • Labioplastika při celkové anestezii – od 12 500 Kč do 14 500 Kč

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16696 (novesluzby.cz#22249)


Diskuze a zkušenosti

Katka | 12.05.2011 12:30
pigment Dbrý den, chtěla bych se zeptat zda doplnujete pigment? Nebo jestli se to v Brně někde na plastice děla. Mám ztratu pigmentu a slyšela jsem že je to požné doplnit. děkuji za odpověď


Přidat komentář