Odstranění vrásek - krásná pleť

Vypadat mladistvě a svěže je požadavek nejen estetický, ale zejména psychologický. Vždyť kdo by se necítil lépe, když ví, že jeho vzhled odpovídá tomu, jak mladě se cítí duševně.

Proč se trápit tím, že nás vrásky dělají starší, než ve skutečnosti jsme.

 

Z jakého důvodu si nechávat mezi prsty proklouznout příležitosti, jež by nám možná neunikly, kdybychom jim vyrazili vstříc nejen se svěžím myšlením, ale také se svěží vizáží? Každý ví, že bez kyslíku nelze žít. Málokdo si však uvědomuje, že má nezastupitelný význam také při regeneraci všech buněk, a to samozřejmě i kožních. Aby byl proces obnovy skutečně účinný, je nezbytné posílit zásobení buněk kyslíkem jak vnější, tak i vnitřní cestou. To dosud nebylo možné bez náročných a často i bolestivých procedur.

Vrásky bez vazby na mimiku: K jejich odstranění se používají výplňové materály, tzv.fillery. Převratným výplňovým materiálem se staly preparáty na basi kyseliny hyaluronové. Je to látka tělu vlastní, v pokožce se vyskytuje běžně a dokáže na sebe navázat velké množství vody, takže má i vynikající hydratační účinky. Fillery lze aplikovat i do vrásek mimických nebo v kombinaci s botulotoxinem. Používají se i ke zvýraznění kontury rtů nebo ke zvětšení rtů.

Délka účinku - nejméně 18 měsíců, často i déle při použití ověřeného preparátu Juvederm, který obsahuje i anstetikum, takže aplikace je téměř bezbolestná a dobře se rozprostře, nevytváří hrboly. Další různé preparáty s různou dobou působení. Preparáty s trvalým působením nepoužíváme, chceme se vyhnout problémům spojeným s proměnami kontur obličeje v čase.

Regenerační metoda OXYjet

 • Vnější podpora zásobení kyslíkem (OXYjet pulsní kyslíková sonda a OXYspray nástřik kyslíku na povrch kůže).
 • Vnitřní obohacení organismu kyslíkem (OXYaroma kyslíkové inhalace).
 • Vlastní protivrásková terapie zabraňující ztrátě vlhkosti a vyhlazující vrásky až na úrovni podkoží pomocí přípravků BEAUTY-TOX (jde zejména o kyselinu hyaluronovou, jejíž ztráty doprovázejí stárnutí pleti, o argilerin, což je přírodní svalový relaxans, či matrixil obnovující kvalitu hlubokých vrstev pokožky).

Touto jedinečnou metodou jsou speciální peptidy a další účinné látky nanášeny jednak na kůži a jednak do ni, a to pod tlakem pulsní kyslíkovou sondou, takže pronikají až do nejhlubších vrstev pokožky.
Zatímco u ostatních srovnatelných pěstících kúr se do spodních vrstev kůže dostává zhruba 10 – 15 procent účinné látky, u Beauty-TOX tam proniká prakticky všechna účinná substance, která zde navíc tvoří funkční zásoby.

Co lze od této metody OXYjet očekávat?

 • Výraznou redukci hlubokých vrásek
 • Obnovení mladistvé pružnosti a síly pokožky
 • Snížení hloubky vrásek
 • Uvolnění ochablých či ztuhlých obličejových svalů
 • Omezení vzniku mimických vrásek
 • Podporu tvorby kolagenu omlazujícího pleť
 • Účinný prsní lifting
 • Úpravu problematické pleti (akné, pigmentové skvrny…)

Čím je tato metoda OXYjet jedinečná?

 • Je zcela bezbolestná
 • Aplikace je velmi jemná, neagresivní
 • Nenese s sebou vůbec žádné riziko
 • Hodí se pro ženy i muže, každý věk a všechny typy pleti
 • Efekt je výrazný, jasně viditelný a dlouhotrvající
 • Vyhlazení vrásek a svěží vzhled je jasně patrný po dobu zhruba 6 až 12 měsíců – poté je vhodné terapii opakovat

Cenu zákroku s Vámi bude konzultovat, až ošetřující lékař.

Face Lift, Facelifting, odstranění vrásek

Facelifting je operace obličeje, kdy se odstraněním přebytečné kůže, podkožního tuku a zpevněním vazivového aparátu vypne kůže obličeje, někdy i krku - neck-lift. Provádí se nejčastěji v celkové anestezii, trvá asi 1,5 až 3 hodiny, Hospitalizace je 1 den, celkový obvaz hlavy se odstraní 3.-5. den, rekonvalescence bývá 1-2 týdny, výrazná fyzická zátěz je možná za měsíc.

 • je to operace
 • provádí se v analgosedaci, což jak název napovídá je kombinace užití analgetik (látek tlumících bolest) a sedativ nebo v celkové anestezii
 • je nutná 1 denní hospitalizace (někdy může trvat i déle v závislosti na výsledku zákroku)
 • může být kombinována s jemnou liposukcí, zejména v oblasti podbradku

Výsledný efekt obvykle přetrvává pět až deset let. Zákrok je možné v případě potřeby provést opakovaně.

Cena zákroku je v rozmezí od 13.000,- Kč do 30.000,- Kč. Cenu zákroku Vám sdělí lékař při konzultaci.

Jemné vrásky na základě ztráty pevnosti a pružnosti pokožky:

Vzniku těchto vrásek se dá úspěšně předcházet - viz péče o pleť v nabídce na hlavní stránce. K jejich odstranění používáme metody vedoucí k novotvorbě pokožky, novotvorbě kolagenu, vypnutí a zpevnění kůže. - Chemický peeling - viz. v nabídce na hlavní stránce - Aplikace kmenových buněk do kůže.

Přístroj APOLLO, tripolární radiofrekvence, zcela bezbolestná metoda s ihned viditelným výsledkem, vyhlazuje vrásky, vypíná pokožku, způsoboje lifting obličeje, podbradku, krku, kůže na hrudi, pažích, zpevňuje kůži, vyvolává intensivní novotvorbu kolagenních vláken, odplavuje z kůže toxiny a tkáň okysličuje. Takto lze odstranit i hlubší vrásky, vynikající pro klienty, kteří mají výhrady k aplikaci Botoxu, ev. fillerů.

Rejuvenace:

omlazení pokožky: přístroj ANTHELIA samostatně nebo v kombinaci s peelingy REDpeel a BiopeelRED Bezbolestné ošetření, viditelné ihned, projasní a rozzáří pleť, stáhne póry, vypne a vyhladí pokožku, vyhladí jemné vrásky... Sjednotí barevné nerovnosti pokožky.

Samotných zákroků k odstranění vrásek je daleko více a pokud tyto zhora uvedené neodpovídají Vašim představám, zkuste pohledat jinde.

Ať už jste se svými vráskami spokojeni, či se jich chcete zbavit, nezapomeňte na to, že zdraví méte jen jedno. A pokud jste se svým vzhledem spokojeni Vy sami, neměňte se k vůli jiným. Ono stejně záleží hlavně na Vašem pocitu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16689 (novesluzby.cz#22035)


Přidat komentář