Modelace a zvětšování rtů

Každá žena chce být krásná a některé z nás jsou pro krásu schopny udělat prakticky cokoli. Některé ženy za tímto účelem podstupují plastické operace, jiným stačí trochu se namalovat.

Modelace rtů spadá do oblasti plastické chirurgie. Plastičtí chirurgové dnes již mají mnoho metod, jakými Vám dopomohou ke krásným a svůdným rtům, po kterých tak toužíte.

Modelace rtů má za cíl zvětšit červeň většinou ve spodním rtu tak, aby působil svůdně a neodolatelně. Modelace rtů je spásou především pro ženy, k nimž nebyla příroda štědrá a chtějí s tím něco udělat. Zvětšit rty lze pomocí několika variant a je pouze na konkrétní osobě, jakou variantu si zvolí.

Jaké jsou způsoby zvětšování rtů

  • zvětšení dočasné (látka vpravená do rtů se po určité době vstřebá a celý zákrok je nutné opakovat). Mezi dočasné metody patří zvětšování objemu rtů injekcí implantátu kyseliny hyaluronové. Je to metoda, která nevyžaduje žádnou dobu rekonvalescence, její efekt je okamžitý, avšak určitou nevýhodou je jeho dočasná trvanlivost (4,6 nebo až 12 měsíců). Efekt vytvořený injekční implantací se po čase ztrácí.

  • zvětšení trvalé (jedná se o chirurgický zákrok, který má trvalý efekt). Operace se provádí v místním znecitlivění, nebo celkové anestezii. Jednou z těchto metod je také** posunutí sliznice červeně z dutiny ústní**. Na slizniční straně rtu přivrácené k zubům se provedou** posuny tkáně do rtu** tak, aby bylo dosaženo většího objemu a současně velikosti rtu. Tímto docílíme trvalého efekt. Rekonvalescence trvá celkem 14 dní a malé jizvičky jsou pouze na vnitřní straně rtu, tudíž nejde nic poznat.

Zvětšování rtů formou Perma-Lip

Jistě se ptáte, co je to PermaLip? Odpověď je jednoduchá. Jedná se o permanentní implantát do rtů,  vyrobený z měkkého, jednolitého silikonového eleastomeru a je k dispozici v různých velikostech pro uspokojení individuálních potřeb každého klienta. Můžete si vybrat od mírného zvýraznění rtů až po plné a smyslné rty.

Provedení tohoto zákroku je velmi** jednoduché**. Provedou se dva drobné řezy v koutcích úst a implantát je vtažen tunelem do rtu a vycentrován. Drobné řezy se uzavřou sešitím ranky vstřebatelným stehem. Celý zákrok trvá zhruba 30 minut. Po zákroku Vám zůstane pouze mírný otok, který trvá asi 3-5 dní.

Výhodou zvětšení rtů tímto způsobem je to, že** zákrok není nijak složitý a efekt tohoto zákroku je trvalý**.

Zvětšování rtů pomocí permanentního make-upu

Permanentní make-up (mikropigmentace) je metoda tzv. dočasného líčení, při kterém se do horní vrstvy pokožky, aplikují přírodní barviva. Konturou rtů lze docílit zlepšení jejich tvaru, nebo potlačit jejich asymetrii. Barevnou výplní můžeme nahradit ztrácející se červeň našich rtů.

Výhodou permanentního make-upu je to, že pokud jej podstoupíte, nebudete muset používat rtěnky. Vaše rty budou krásně plné a barevné. Výhodou tohoto permanentního make-upu je to, že si sami můžete vybrat barevný odstín, kterým chcete rty nabarvit. Permanentní make-up lze aplikovat také např. na obočí. Permanentní make-up je vlastně druh jakéhosi tetování.

Možnosti zvětšení a modelace rtů

  • **Kolagen -*** *** Vpichování kolagenu má přechodný účinek.
  • Hylaform - Přechodný účinek v průměru půl roku.
  • Restylane - Přechodný účinek v průměru půl roku.
  • Artecoll - Přechodný ale velmi dlouhodobý účinek.
  • **Bio - alcamid -*** *** Má za následek trvalý účinek.
  • Tuk vlastní - Účinek je individuální. U někoho přechodný (6-12 měsíců), jindy dlouhodobý v různých stupních.

Jste-li rozhodnuti podstoupit jakoukoli z těchto možností, je potřeba vše konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Náš ošetřující lékař nám vybere způsob, který bude nejvíce vyhovovat našemu přání a hlavně našemu zdravotnímu stavu. Je potřeba vědět, že žádný z těchto zákroků by neměl být vykonán, aniž byste podstoupili důkladnou prohlídku a probrali s lékařem celkovou rodinnou anamnézu,

Pokud by se toto zanedbalo, mohlo by to mít za následek například v té lepší situaci pouze alergickou reakci, v jiném, tom horším případě také trvalé následky či dokonce smrt. Proto se nebojte před Vaším vylepšením zeptat úplně na vše, co Vás v souvislosti s tímto zákrokrem zajímá.

Lékař by Vám měl také před úpravou Vašich rtů, jakoukoli metodou umět celý zákrok podrobně popsat. Na tomto velmi záleží, neboť je to poslední možnost zjistit všechny klady a také zápory každého zákroku. Také je to možnost si celý zákrok rozmyslet.

Cena modelace a zvětšení rtů

A kolik Vás bude zvětšení či modelace rtů stát peněz? Ceny těchto zákroků jsou různé, ale jsou v řádech tisíců korun. Jedná se o částky od 8.000,-Kč do 16.000,-Kč. Výsledný efekt by však měl být k nezaplacení!

Co udělat pro krásné rty?

Každá žena chce být krásná a z toho vyplývá, že pokud najde na svém těle jakékoli nedostatky, vyhledá na pomoc plastického chirurga. Mnoho z nás si pokládá otázku, proč to ti lidé dělají? Proč se svěřují do rukou plastického chirurga? Pro mnohé z nás je to zcela nepochopitelná záležitost. Vždyť přece jsme takoví, jací jsme, tak proč se nechávat operovat?

Věc se má tak, že kolem sebe vidíme samé uměle upravené modelky a máme potřebu se s nimi měřit. Vždyť přece nejdůležitější je, abychom se líbili sami sobě. Neměli bychom se nechávat operovat jen proto, že si to žádá společnost.

Dnes již existuje spousta rtěnek, které mohou zvětšit Vaše rty. Je to sice pouze dočasný a chvilkový efekt, ale zase na druhou stranu tím nijak neměníme své tělo a nepředěláváme jej.

Pokud jste se již rozhodli pro jakoukoli metodu úpravy Vašich nedokonalých rtů, pokuste se toto své rozhodnutí probrat také se svými blízkými, třeba se budete divit, když Vás řeknou, že tuto úpravu vůbec nepotřebujete. Nechat si vymodelovat nebo zvětšit rty může každý. Výjimkou není ani modelace rtů u mužů.

Dnes již muži na sebe dbají daleko více a daleko více jim taky záleží na tom, jak vypadají. Modelace rtů je jednou z věcí, které si nechávají právě dělat také muži. A možná je to právě tím, že nároky na krásu se stále mění a lidé jsou ochotni pro krásu riskovat dokonce i své životy a zdraví.

Co k tomu všemu dodat? Být krásným je snem každého z nás. Někteří z nás jsou ochotni pro krásu udělat cokoli, dokonce se nebojí riskovat ani své zdraví ba dokonce životy. Je sice krásné, když se líbíte opačnému pohlaví, ale stojí opravdu za to, takto riskovat? Mít krásné rty je radost, ale pokud s nimi nejsme spokojeni, je to impuls k tomu, abychom si je nechali opravovat?

Vždyť přece mít krásné rty můžete také tak, že se je naučíte adekvátně líčit. Třeba zjistíte, že k tomu, aby byly krásné je zapotřebí právě jen konturovací tužka a trochu dražší, speciální rtěnka.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16697 (novesluzby.cz#22264)


Přidat komentář