Bezbolestná liposukce - Karlovy Vary

Jste s vaším tělem a jeho proporcemi nespokojeni? Držíte diety, přesto nevidíte žádné výsledky? Mnoho z nás se jistě nad tímto často zamýšlí. Snažíte se držet diety, chodíte běhat a cvičit a přesto vaše přebytečné tuky na vašem těle stále zůstávají.

Co však s tím udělat, když se bojíte jakékoliv** plastiky** nebo chirurgického zákroku. Jedno řešení bychom tady měli. Říká se tomu kavitační liposukce.

Je to liposukce třetí generace. Je zcela bezbolestná, a pokud budete vždy dodržovat pokyny odborníků, budete s touto formou liposukce nadmíru spokojeni. Nejen, že dokáže velmi rychle zvednout vaše sebevědomí, ale také budete své tělo opět „ milovat“. Liposukce je v dnešní době také velmi žádanou i u mužů. A není se čemu divit, vždyť i muži chtějí být pro ženy a okolí stále přitažlivými.

Co to je kavitační liposukce

Je to** neinvazivní metoda ošetření pomocí ultrazvuku** a pulzního vakua. Neinvazivní znamená: odstranění nadbytečného tuku bez chirurgického zákroku. Kavitace je: dutina. Je vhodná nejen k redukci tuku, ale také celulitidy. Pomocí ultrazvuku se proniká 2 - 3 cm do hloubky, kde díky působení ultrazvuku se v nich vytvoří tak zvané bubliny. Pomocí těchto bublin tukové polštářky prasknou. Potom jsou odplaveny a zpracovány lymfatickým systémem a nakonec odvedeny močí. Kavitace je odbourávání přebytečných tuků v našem těle. Pomáhá také** proti celulitidě**, regeneraci a relaxaci. Díky tomuto typu liposukce nedochází k žádnému poškození kůže. Pokud se objeví začervenání kůže, je to pouze známka toho, že se s vašimi tukovými polštářky něco děje. Naopak je po tomto ošetření, vaše tělo krásně a bezbolestně ošetřené.

Co dělat před ošetřením kavitací

Pokud jste se rozhodli pro kavitační liposukci je důležité, aby jste před ošetřením vypili alespoň 2 až 3 litry tekutin. Nejlépe je vždy 3 – 5 dní před zákrokem. Také je velmi důležité nejíst tučná jídla, nekouřit, nepít alkohol a mít dostatečný pohyb. V den zákroku je vhodné vypít šťávu z citronu, aby se rozproudil lymfatický systém.

Jak probíhá kavitace

Před samotným zákrokem je nutné, aby se místo, které chcete ošetřit, označilo a změřilo. Potom se nanese gel a neustálými pohyby se provede ošetření. Následuje 20 minutová lymfodrenáž, která urychluje vstřebání tuku. Opět se vše přeměří, aby jste se sami přesvědčili o kvalitě kavitační liposukce. Její výsledek je sice viditelný, ale nejvíce viditelný efekt je až během 3 až 5 dnů, který je trvalý. Je vhodné podstoupit minimálně 3 ošetření, v rozmezí 10 až 14 dnů. Pokud budete chtít více ošetření, je to pouze na vašem rozhodnutí, jakého efektu toužíte dosáhnout.  Vše trvá asi tak 1 hodinu.

Co dělat po ošetření kavitací

Po tomto zákroku vám bude provedena lymfodrenáž. Pokud chcete docílit, alespoň viditelného efektu je důležité zdravě jíst. Co můžete jíst a co ne, vám velmi rád poradí jakýkoliv odborník, který vám kavitaci prováděl. Ideální je v den po zákroku jíst pouze zeleninu a druhý den provést tak zvanou detoxikaci organismu, což znamená pít jen ovocné šťávy. Ale také pohyb je velmi důležitý.

Kdo by neměl kavitaci podstupovat

Pokud si nejste jisti, zdali je kavitační liposukce pro vás vhodná, je dobré se poradit s vaším ošetřujícím lékařem. Lékař vás vyšetří a řekne vám jasnou odpověď. Proto si pojďme blíže přiblížit, kdo by neměl tento zákrok podstoupit bez konsultace s lékařem.

 • Těhotné ženy, lidé s cukrovkou a také ženy, které mají zavedeno tělísko do dělohy. Ale to jen v případě, že se rozhodnou pro kavitaci břicha.
 • Lidé užívající léky proti srážlivosti krve.
 • Pokud máte jakékoliv kovové předměty v těle.
 • S vysokým cholesterolem.
 • Lidé s cévními, srdečními nemocemi.
 • Se záněty nebo infekcemi.
 • S onkologickým onemocněním, bypassy nebo po jakékoliv transplantaci.
 • S jaterními nebo ledvinovými problémy a aterosklerózy.
 • A pokud je to možné nepodstupovat tento zákrok, pokud mají ženy ten den menstruaci.
 • Epileptici a lidé s chronickým onemocněním imunitního systému.

Výhody a přednosti kavitace

Tato metoda kavitační liposukce je velmi příjemná, bezbolestná a bez nutnosti hospitalizace. Můžete se ihned zapojit do normálního běžného života. Toto ošetření regeneruje také vaše tělo a zkvalitní váš metabolismus. Jaké jsou výhody:

 • Je neinvazivní, bezbolestná, bezpečná a velmi účinná. Není důvod se proto bát jakýchkoliv vedlejších účinků.
 • Trvale odstraní vaše tukové polštářky. Pokud se budete dobře starat o své tělo i po ošetření, dosáhnete trvalého efektu.
 • Viditelný úbytek je vidět už po prvním ošetření. Většinou to bývá 2 až 4 centimetry v pase. Je ovšem nutné dostatečně pít, aby se i nadále z těla odplavil uvolněný tuk.
 • Není potřebná hospitalizace, celková anestézie ani lokální. Což je skvělé pro váš organismus, který není nijak zatěžován.
 • Nepoškozuje cévní ani nervový systém a dokonce ani kůži.
 • Velmi dobře pomáhá také, pokud máte celulitidu. Při více ošetření se tak můžete těšit z dokonalého zadečku a stehen.
 • Je vhodná pro ženy i muže všech věkových kategorií od 18 – 75 let.
 • Po ošetření nemáte žádnou vytahanou kůži a jizvy. Cítíte se nadmíru skvěle a vaše kůže je hebká a pružná.
 • Je možné ošetřit váš zadeček, bříško, stehna, záda, boky, kolena a předloktí. Velmi efektivně formuluje tyto partie.
 • A hlavně je tato metoda jedna z nejlevnějších, takže si jí může dopřát každý.
 • Tato metoda nemá žádné vedlejší účinky a proto je ideálním řešením.

Cena za ošetření kavitací Karlovy Vary

Cena za ošetření je individuální. Vždy záleží na cenících, které má každé centrum k nahlédnutí. Ale také na lokalitě, v které žijete. V tuto předvánoční dobu je i spousta center, kde vám nabízí předvánoční slevy. Jinak se cena za jedno šetření většinou pohybuje v tomto rozmezí:

 • Břicho = 2.000,-3.000,- Kč
 • Nohy = 2.000,- 3.000,- Kč
 • Hýždě = 3.000,- Kč
 • Ruce = 1000,- Kč
 • Boky = 1000,- Kč

Jak jste se jistě sami přesvědčili, je kavitační liposukce ideálním řešením pro každého. Nejen pro ty z vás, kteří neradi podstupuje jakékoliv operace, ale také po finanční stránce. A to je v dnešní době také velmi důležité.

Každý z nás touží mít, alespoň trochu ideální postavu a cítit se skvěle. Pokud se vám nedaří zhubnout normální cestou, je kavitační liposukce ideálním řešením. Dává vám pocit bezpečného ošetření a klidu. Nezatěžuje vaše tělo, psychiku ani nijak razantně vaši peněženku. Ovšem i tady platí pravidlo: Pokud se i nadále po ošetření nebudete věnovat potřebám vašeho těla, výsledný efekt nemusí být trvalý. Dodržovat správnou životosprávu a pohyb je základem vašeho nádherného efektu po kavitační liposukci. V každém centru, kde se liposukce provádí, vám rádi vyjdou vstříc  a vždy pro vaše sny udělají maximum.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16690 (novesluzby.cz#22050)


Diskuze a zkušenosti

MARKÉTA | 01.03.2014 12:06
Re: Bezbolestná liposukce - Karlovy Vary Dobrý den, mám dotaz.Můj 17 letý syn dost zredukoval svoji hmotnost.Chtěl by podstoupit liposukci prsou.Zůstala mu velká prsa. Je to možné,když není ještě plnoletý?Já jako matka s tím souhlasím,jelikož se syn dost tímto problémem trápí.Na kolik by tato liposukce vyšla cenově a provádíte tento zákrok?Prosím o odpověd do meilu-kubmarket@seznam.cz.Děkuji


Přidat komentář