Půjčovna kostýmů pro děti i dospělé Kopřivnice

Pokud sháníte, ať již pro sebe či pro své ratolesti, opravdu dokonalý maškarní nebo divadelní kostým, nabízí se možnost využití profesionální půjčovny kostýmů. V půjčovně kostýmů jsou mimo samotného půjčení i další pestré služby.

Připravujete své děti na** maškarní ples** a sháníte pro ně konkrétní kostým dle jejich přání? Nebo s dětmi ve škole nacvičujete divadelní scénku a potřebujete kompletní kostýmové vybavení? Ať už sháníte jakýkoliv kostým pro jednotlivce, pro velkou skupinu či široký okruh lidí, vydejte se do půjčovny, kde si určitě vyberete. Možná jste se rozhodli, že dětem na maškarní nějaký ten kostým včetně masky spíchnete večer u televize. Pokud ale chcete, aby bylo vaše dítě spokojené, aby vypadalo kouzelně a přesně tak, jak si představujete, obětujte cestu do půjčovny a uvidíte, jak se vašemu dítěti rozzáří oči při pohledu na široký výběr masek a kostýmů. Kostýmy z půjčovny samozřejmě využijí nejen děti, ale také dospělí, kteří se chystají na nějaký karneval, maturitní poslední zvonění, maškarní ples a další obdobně zaměřené akce.

Kolik stojí půjčení kostýmu?

Pokud přemýšlíte, zda by nebylo lepší svému dítěti kostým ušít, než jej pohodlně půjčit v půjčovně, je potřeba vás informovat o přibližných cenách za půjčení kostýmu, abyste se mohli lépe rozhodnout, co vás vyjde lépe. Ceny za kostýmy jsou samozřejmě různé, podle půjčoven, které kostýmy nabízejí. Co se týká půjčovny v Kopřivnici, zde si můžete zapůjčit dětský kostým za 150,- Kč, kostým pro dospělé za 200,- Kč, doplněk ke kostýmu za 30,- Kč. Jde o ceny za jeden kostým. Na termínu navrácení kostýmu nebo jeho doplňků je potřeba se domluvit v půjčovně. Jistě vám vyjdou vstříc.

Historie kostýmů

Kostýmy jsou spojovány s divadlem, stejně jako jejich historie. První zmínky o používání divadelních kostýmů jsou již ze 13. století. Následně se kostýmy začaly velmi rozšiřovat a byly používány stále výraznější barvy. Až v průběhu 14. století začalo docházet ke změnám a byly vyráběny speciální kostýmy včetně doplňků k nim, jako např. že andělé měli křídla, šašci měli na čepicích rolničky nebo zvonečky, apod. Velký rozmach nastal v 16. století, kdy se na královských dvorech často pořádaly různé slavnosti a maškarády. V Čechách se lidé nejprve nejčastěji převlékali za různá zvířata tak, že na sebe např. nalepili peří, chlupy, slámu a až kolem 15. století, ostatně jako v celé Evropě, začali lidé používat maškarní a divadelní kostýmy, které byly vyrobené speciálně ke konkrétnímu účelu. V dnešní době je veliký zájem o kostýmy a proto se půjčovny rozšiřují rychlým tempem.

Pro koho jsou kostýmy v půjčovně určeny?

V kvalitní a profesionální půjčovně máte na výběr velké množství vtipných, dobových, slavných, roztomilých i strašidelných kostýmů. V dobré půjčovně si vybere kostým úplně každý zákazník a to na jakoukoliv akci. Nezáleží na tom, zda se jedná o firemní večírek, o maškarní ples, o jinou akci nebo party, atd. Kostýmy si nepůjčují pouze děti, ale také pánové a dámy. Chodíte s dětmi pravidelně na maškarní plesy a chcete, aby nevypadalo pořád stejně? Chcete svému dítěti splnit přání a nechat ho obléct do jeho oblíbené postavy? Díky kostýmu z půjčovny může být jak vaše dítě, tak i vy na každou akci v originálním kostýmu. Před samotným vypůjčení si můžete kostým samozřejmě důkladně prohlédnout, můžete si ho vyzkoušet a následně zarezervovat.

Jak půjčení kostýmů probíhá?

Pokud máte nějakou konkrétní představu o vašem budoucím kostýmu, můžete si jej v půjčovně vybrat v příslušné kategorii. Ve spoustě půjčoven jsou totiž kostýmy rozděleny do kategorií dle tematického zaměření. Je možné si tak například vybrat v kategorii s pirátskými kostýmy, s kostýmy na halloween, dále třeba kostýmy pro kovboje, sexy kostýmy a mnoho dalších tematicky zaměřených kostýmů. Některé půjčovny nabízí kostýmy zařazených v příslušných kategoriích dokonce na svých** internetových stránkách, kde si jej můžete pohodlně na daný termín zarezervovat. **Zarezervovaný kostým si můžete následně osobně vyzkoušet, prohlédnout a poté vypůjčit. Zarezervovat kostým si samozřejmě můžete i osobně, e-mailem nebo telefonicky. Pokud chcete mít jistotu, že si váš kostým nevypůjčí nikdo jiný, je možné si jej zarezervovat na více dní dopředu, ale je tak často potřeba uhradit půjčovné předem. K většině kostýmů si můžete v půjčovně dokoupit spoustu různých doplňků, například falešnou krev, rukavičky, sexy punčochy a mnoho dalšího. V ceně půjčovného je často také nutné počítat s vratnou zálohou za kostým.

Barvy na obličej

půjčovnách kostýmů naleznete mimo jiné i doplňkový sortiment, jehož součástí jsou často také speciální barvy určené k malování obličejů. Aby byl váš kostým, zapůjčený na nějakou konkrétní akci, opravdu dokonalý, je většinou nutné celou postavu ještě tzv. doladit namalováním obličeje. K namalování obličeje je vždy lepší použít kvalitní, speciálně na tělo určené barvy, čímž se vyvarujete nějaké nežádoucí reakce pokožky. Pro zájemce jsou k dispozici barvy balené jak po jednom odstínu, tak i v různě velkých sadách. Tyto barvy mohou jak klasické, tak i třeba perleťové a to v pevném nebo i tekutém provedení. K barvám jsou často přiloženy i různé motivy obličejů, kterými se při malování můžete inspirovat. Díky barvám na obličej se můžete proměnit například v čerta, čarodějnici nebo v nějaké zvíře. K barvám si můžete zakoupit různé štětce, houbičky a další doplňky, díky kterým se stane malování doslova hračkou, jak pro profesionály, tak i pro začátečníky. Aby byl namalovaný obličej dokonalý, můžete při malování například použít různé perleťové prášky nebo třpytivé gely.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16675 (novesluzby.cz#23934)


Diskuze a zkušenosti

Prokeš Jakub Hasiči Kopřivnice | 04.12.2012 12:44
Re: Půjčovna kostýmů pro děti i dospělé Kopřivnice Dobrý den Několikrát jsem se vám snažil dovolat na vaše telefonní číslo,ale nikdo se neozíval.Potřeboval bych půjčit mikuláškou čepici,paruku,vousy a mikuláškou hůl zbytek jinak mám děkuji za odpověď s pozdravem Jakub Prokeš (JSDH KOPŘIVNICE) JEDNOTKA SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ MĚSTA KOPŘIVNICE 605 379 234

Marketa | 13.06.2013 07:13
Re: Půjčovna kostýmů pro děti i dospělé Kopřivnice Dobrý den rada bych se zeptala zda mate k zapůjčení také kostýmy dámské v 42velikosti. Muže byt jak baroko nebo rokoko.Ale spíše něco jako pro královnu nebo honosnejsiho. Děkuji s pozdravem Marketa

Renáta | 07.01.2014 12:59
Re: Půjčovna kostýmů pro děti i dospělé Kopřivnice dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli máte kostými i na 4-5měsíční děti. Děkuji za odpověď


Přidat komentář