Panenky jako miminka - Panenky jako živé

Asi není holčička, která by si nehrála s panenkou. V současné době je na trhu nepřeberné množství různých panenek, z kterých vynikají panenky vypadající jako skutečná miminka. Tyto panenky nedělají radost pouze dětem, ale potěší i dospělé.

Každá holčička minimálně jednou za život dostala panenku, ať už si s ní hrála nebo ne. Panenky většinou patří k oblíbeným hračkám, a čím realističtěji panenka vypadá, tím lépe. Dnes můžete koupit panenku, kterou nerozeznáte od živého miminka.

Panenky jako živé - kde je koupit

Tyto realistické panenky jsou skutečně k nerozeznání od živých miminek a dětí, co se vzhledu týče. Děti takové panenky zbožňují, ale najde se i mnoho dospělých, kteří si pořízením panenky, která vypadá jako skutečné miminko, rozšíří sbírku. Nad realistickými panenkami se rozplývají nejen malé děti, ale také ti, kteří je buď svým dětem, nebo sami pro sebe pořizují. Realistické panenky jsou stále více moderní.

Panenky jako živé

Co jsou panenky jako živé?

Stejně jako do jiných zemí, i do České republiky dorazil trend, který má již obecně ve světě velký ohlas a zažívá naprostý boom, a tím jsou** panenky jako živé**. Jedná se o takové panenky, která jsou naprosto dokonalou napodobeninou živých dětí, do všech nejmenších detailů. Takovou panenku můžete pořídit za pár stovek, ale také za několik tisíc. Dnes už ale neplatí, že čím opravdověji panenka vypadá, tím je její cena vyšší. Jsou firmy, které prodávají panenky vypadající jako živá miminka za ceny od pár set korun. Většina lidí, kteří přišli s těmito panenkami do styku, jsou naprosto nadšení a tyto panenky dokážou vždy vykouzlit úsměv na rtech. Jsou ale i takový, kteří tyto panenky v oblibě nemají, právě proto, že vypadají jako skutečná miminka. Zřejmě se nesetkáte s lidmi, kterým by byly panenky jako živé zcela lhostejné. Už i proto stojí tyto dokonale realistické panenky za pozornost, nemyslíte?

Panenky jako živé - Berenguer

Naprosto jedinečnou firmou ve výrobě realistických panenek je firma s názvem Berenguer, která mimo jiné nabízí i panenky vypadající jako miminka. Stačí navštívit internetový obchod na stránkách: http://www.panenky-jako-zive.cz a sami se můžete přesvědčit, jak krásné miminka můžete mít doma. Ceny za ně jsou víc než příjemné a vybírat můžete z různých velikostí, pohlaví, dle oblečení, obličejového výrazu apod. Sami se přesvědčte, že jsou panenky jako živé k nerozeznání od opravdového miminka. Objednávky můžete činit 24 hodin denně. Pokud hledáte dokonalý dárek pro své ratolesti, nebo chcete udělat radost sami sobě a rozšířit svoji sbírku panenek, navštivte e-shop přímo zde.** Panenky jako miminka - Panenky jako živé www.panenky-jako-zive.cz**

**
**

Kdo si panenky jako živé pořizuje?

Realistická panenka je přitažlivým řešením pro ty, kteří milují pohled na miminko, ale už až tak neláká představa miminka křičícího, kakajícího, blinkajícího a dělajícího všude nepořádek, kam se pohne. Právě toto pohodlí představuje pro mnoho lidí přitažlivost, proč si realistickou panenku pořídit. Spektrum zákazníků pořizujících si panenky jako živé, je opravdu široké. Tyto panenky pořizují lidé pro své děti, ale také pro dospívající Realiostická panenka v akciratolesti nebo sami pro sebe. Realistické panenky jsou ideální příležitostí, jak obdarovat svého blízkého něčím, co mu zaručeně udělá radost a vykouzlí úsměv na rtech. Sbírka panenek vypadajících jako živé je také velmi příjemným koníčkem.

Proč si pořídit panenku jako živou?

Motivace pro koupi tohoto druhu panenek jsou odlišné. Ženy, které zbožňují malé děti, ale vlastní děti nemají, nebo jsou již větší, si svá přání mít neustále na očích miminko, splní pořízením právě realistické panenky. Některé ženy, kterým bohužel nebylo dopřáno mít své vlastní děti, se také v mnoha případech nechali natolik okouzlit realistickými panenkami, že si museli nějakou pořídit. Převážnými zákaznicemi jsou však stále malé holčičky, které své panenky opečovávají, vozí je v kočárku, vyměňují jim plenky, krmí je z flaštičky, převlékají je do krásných oblečků a jsou šťastné, že vypadají jako opravdová miminka. Ceny za pořízení panenky se různí. Cenu ovlivňuje jak velikost panenky, tak její propracování do posledních detailů, ale také stáří panenky, tedy zda se jedná o miminko, nebo o starší dítě. Panenky jako živé byly dokonce v některých amerických a britských zdravotnických zařízení používány k léčebné terapii, kdy pomohly ženám překonat určité fáze smutku po ztrátě dítěte. Velké oblibě se ale těší i seniorů, kteří se díky panenkám zbaví stresu.

Jak se panenky jako živá miminka vyrábí?

Realistická panenka se podobá skutečným miminkům. Některými lidmi je pořizována jako panenka na hraní pro své děti nebo pro ně samotné, pro jiné je tato panenka jako výstavní kousek do sbírky. Jsou to takové panenky, které vychází z dílny opravdových umělců, kteří mají cit pro takový výtvor, který je k nerozeznání od skutečných miminek. Panenky jako živé se vyrábí v omezeném počtu. Jsou umělci, kteří navrhují a vyrábění kit, tedy hlavu, Panenka jako žívá - akcetělo a končetiny a druzí umělci miminko dotvoří tím, že mu připevní vlásky, vyberou oči, pusu, výraz obličeje, atd. Díky tomu se dají vytvořit různá miminka přesto, že je použit jeden a ten samý kit. Každý výtvor je proto opravdovým originálem. Nejvíce panenek, které vypadají jako živé, pochází z USA, ale přivážejí se také z Itálie, Austrálie, i z Číny. Móda vlastnit panenku, která vypadá jako živá, se ale velmi rychle rozšířila do celého světa. Každý umělec, který vyrábí realistické panenky, se snaží, aby ty jeho vypadalo co nejlépe, tedy co nejvíce k nerozeznání od skutečných dětí. Každé miminko je barveno, k čemuž je využíváno spousta technik.

Typy realistických panenek

Pokud jste se rozhodli pro pořízení si realistické panenky, na výběr máte z několika různých typů těchto panenek. Vybírat můžete jak podle velikosti panenek, tak podle jejich stáří, pohlaví, vzhledu, barvy pleti, apod. Realistické panenky se vyrábí jak ženského, tak i mužského pohlaví. Díky tomu, jak kvalitně a precizně jsou tyto panenky vyrobeny do posledních detailů, zřetelně na první pohled poznáte, zda se jedná o holčičku nebo chlapečka. Typy panenek jsou dále zhotovovány podle věku. Pořídit si tak můžete miminka jako novorozeňátka, ale také starší děti, u kterých se můžete těšit z již více propracovaných rysů, výraznějších řas, delších vlásků a dalších znaků charakteristických pro starší děti. Panenky můžete vybírat také dle etnického původu. Není žádný problém pořídit panenku jak bílé pleti, tak i žluté nebo černouška. Každý upřednostňuje něco jiného, někdo má raději pohled na právě narozené miminko, někdo raději operovává batole. Někdo miluje malé černoušky, jiný má rád blonďatého andílka s modrýma očima. Ať už patříte do jakékoliv skupiny zákazníků, určitě si vyberete přesně podle svého gusta.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16674 (novesluzby.cz#23871)


Diskuze a zkušenosti

Marie | 22.07.2012 18:23
Re: Panenky jako miminka - Panenky jako živé Opravdu krásné panenky, takovou bych taky chci!!

Anonym | 08.12.2012 22:57
Re: Panenky jako miminka - Panenky jako živé DObrý den mám dotaz chlapeček je i pohlavím děkuji Bebarova

Petra | 21.12.2012 15:14
Re: Panenky jako miminka - Panenky jako živé Dobrý den, ano je :-) Mám ho doma...


Přidat komentář