Levné panenky Monster High

S blížícími se Vánocemi již určitě přemýšlíte o vhodném dárku pro Vaše děti. Sledují Vaše děti seriál Monster High? Jsou fascinovány hlavními postavami? Pak navštivte nejbližší hračkářství a zeptejte se kde sehnat panenky Monster High.

Každé dítko si najde svou oblíbenou hračku, které se nechce vzdát, a je jedno, jestli je hračka hezká a nová nebo stará a obnošená. U chlapců jsou oblíbena autíčka a vojáčci, u dívek vyhrávají panenky. Panenky jsou nejlepšími přítelkyněmi každé mladé dívky. Prožívají s ní její dětství a zůstávají i v „horkých“ chvílích. Většina dívek bere panenku jako sobě rovnou „živoucí“ kamarádku, přinejmenším v mladším předškolním věku.

Levné panenky Monster High zde. http://www.panenky-monsterhigh.cz/

V dnešní době už nemají děti stejné hračky, jako jsme kdysi vlastnili my. Jejich hračky jsou modernější a vypadají „na chlup“ stejně, jako jejich oblíbené pohádkové postavy. Změna nastává i ve složení. V použitých materiálech už nevyniká plyš, ale převládají plastové a umělé.

Seriál Monster High

Monster High“ je střední škola, kterou navštěvují děti slavných monster. Najdeme zde prakticky potomka každého významného monstra, například hraběte Drákuly nebo doktora Frankensteina. Všichni studenti jsou něčím výjimeční a každý z nich má nadpřirozené schopnosti. Seriál Monster High mohou děti sledovat v televizi nebo na internetu, kde se, již odvysílané, díly pravidelně doplňují. Monster High ovšem není jen pro nejmenší, oblíbený je také u dětí ve školním věku. V seriálu sledujeme příběhy hlavních postav, které jsou pokaždé originální a napínavé.

Na základě tohoto seriálu, který se stal velmi populárním, se začaly nejen prodávat monstrózní panenky, ale na internetu se objevily i nejrůznější hry. Příznivci Monster High si tak mohou zahrát karetní hry nebo dokreslovačky, arkády ve škole monster nebo oblékací a make-up hry, kde si přetvoří svou oblíbenou postavu podle sebe.

Panenky Monster High - kde koupit

Jak jsme se již zmínili, velkým hitem se staly panenky, představující** hlavní postavy seriálu Monster High**. Jako vášniví fanoušci chtějí mít i děti, zejména dívky, svoji panenku. Vybrat si pak mohou mezi postavami s prazvláštními jmény: Draculaura, Frankie Stein, Lagoona Blue, Cleo de Nile, Deuce Gorgon, Operetta, Nefera de Nile, Venus McFlytrap, Clawdeen Wolf, Spectra Vondergeist, Abbey Bominable, Holt Hyde a Ghoulia Yelps. Se svými favority se pak mohou pochlubit ve škole a hrát si s ostatními dětmi. Dohromady tak vytvoří celou Monster High.

Panenku můžete pořídit buďto samotnou, nebo s menší výbavou. Záleží jen na Vás, jak moc svou ratolest rozmazlíte. Jsou prodávány v různém provedení, stejně jako v různých velikostech. Panenky se doporučují dětem od 6 let věku, a to kvůli obsahu drobných částí.

Levné panenky Monster High

Panenky lze zakoupit ve specializovaných prodejnách hraček nebo na e-shopech. Nicméně ceny v internetovém obchodě jsou malinko nižší. Ceny panenek Monster High se pohybují v řádu několika stovek korun, podle druhu, velikosti a výbavy panenky.

Levné panenky Monster High zde. http://www.panenky-monsterhigh.cz/

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16679 (novesluzby.cz#24149)


Přidat komentář