Hlídání dětí a dětské kroužky pro děti Praha

Správné využití volného času dětí je velmi důležité. Děti se nenudí, rozvíjí se jejich představivost, získávají zkušenosti s ostatními dětmi, učí se novým věcem. A pokud se tak děje v dětském centru, je to opravdu ideální.

Kvalitních dětských center není u nás mnoho. O to potěší, když nějaké najdete v blízkosti svého bydliště. Zvláště pokud jde po centrum s každodenní otevírací dobou, s širokou nabídkou služeb, kde je možné nechat dítě v případě, kdy potřebujete jít k lékaři nebo na úřad. Velkou výhodou pak je možnost pobavení se zde s vlastním dítětem, nebo zapojení dítka do vybraného kroužku. Prostě kvalitní dětské centrum je výhrou v loterii. Pojďme se tedy do jednoho podívat.

Hlídání dětí a dětské kroužky pro děti Praha

Multifunkční dětské zábavní centrum s dětskou restaurací Sloníkov s.r.o. najdete na ploše o více než 1200 m2 v Praze. Centrum je nově zařízeno, je kompletně vybaveno pro děti od narození do 12 let. Nabízí hernu pro děti i jejich rodiče, kurzy, kroužky, cvičení rodičů s dětmi, taneční průpravu, zábavnou výuku angličtiny, a řadu služeb, jako je hlídání dětí nebo pořádání dětských oslav. Mimoto zde najdete také pravidelné kulturní a sportovní programy a další zábavné akce. A to ještě není zdaleka všechno. Rodiče si mohou hrát s dětmi, nebo si odpočinout v restauraci, která nabízí chutné lahůdky či jen výbornou kávu. Příjemné posezení je možné i s dětmi. Jídelní lístek je připraven s ohledem na chutě dospělých i dětských strávníků a zapomenuto není ani na ty úplně nejmenší. Proto jsou zde mléčné výrobky, vždy čerstvé, a výběr dětských přesnídávek podle věku dítěte. O děti se starají vyškolení odborníci s velmi příjemným vystupováním a s citem k dětem.

Více se o multifunkčním dětském zábavním centru Sloníkov s.r.o. dozvíte na internetových stránkách www.slonikov.cz. Sloníkov najdete na adrese NC Galerie Butovice (1. patro), Radlická 117, Praha 5. Pokud potřebujete informace, pak můžete využít

  • e-mailové adresy** info@slonikov.cz**
  • telefonního čísla 734 855 444
  • Hlídání dětí a dětské kroužky pro děti Praha zde.www.slonikov.cz

Hlídání dětí a dětské kroužky pro děti Praha

Jak to chodí v dětském centru?

Kvalitní multifunkční dětské centrum je zařízení, které nikdy nenudí. Najdete zde vyžití pro malé i velké děti. A dokonce i pro ty** nejmenší**. I když maminky nejmenších dětí – miminek sem spíše rády zajdou pro možnost setkání s dalšími maminkami. Popovídat si mohou v herně nebo v restauraci, která je plně uzpůsobena pro malá stvořeníčka. V dětském centru se pobavíte, děti vyzkouší své schopnosti na různých prolézačkách a v herních koutcích. Zapojit se mohou i do různých kroužků. A dokonce si zde mohou zdřímnout v relaxační místnosti, kde se čtou pohádky. Pro každou maminku, která potřebuje pohlídat své dítě, je takovéto centrum velmi vítané. Zvláště, když poskytuje pro dítě nejen zábavu, ale i plné bezpečí.

Hlídání dětí Praha

Pokud potřebujete někdy pohlídat své dítě, ještě si nemusíte sjednávat hned chůvu. Vaše dítě možná mnohem lépe přijme krásné prostředí dětského centra, kde se o něho postarají profesionálně vyškolené pracovnice. Hlídání v dětském centu můžete využít občas, nahodile, nebo i pravidelně. Pokud se stane pravidelným, pak obdržíte výhodnou cenu a jako bonus bezplatný vstup do herny. Děti je možné svěřit na hlídání od pondělí do neděle v době od 9 do 21 hodin. Mohou využívat veškerých atrakcí, samozřejmě přiměřeně svému věku, a jsou pod stálým dohledem. Kromě hry mohou i odpočívat v relaxační místnosti. Připraveno je pro ně i** jídlo**. Dětská sestra dítko nakrmí. Pro rodiče je důležité nahlásit všechny potřebné údaje a kontakt, na kterém jsou k zastižení. Dítě nikdy není vydáno jiné osobě, než rodiči, nebo pokud si to rodič přeje, tak bude vydáno pouze uvedené osobě rodičem.

Dětské kroužky Praha

Cvičení rodičů s dětmiVšechny dětské kroužky jsou přizpůsobeny věku dítěte a pro nejmenší, kteří ještě nemají dostatek trpělivosti a soustředění trvají hodiny pouze 45 minut. V kroužcích můžete s dětmi tančit různé tance, cvičit, děti mohou navštěvovat kroužky i sami. Přitom jsou kroužky pro děti malé i větší. Navštěvovat mohou různé taneční kroužky, které jsou zaměřené na moderní i klasické tance, stejně jako na klasický balet, kde získají základní baletní průpravu. Kromě toho si mohou zahrát stolní tenis, nebo se učit anglicky zábavnou formou.

Cvičení rodičů s dětmi Praha

Jde o cvičení pro nejmenší děti a jejich rodiče. Věková hranice těchto dětí je jeden rok až tři roky. Přitom celá lekce je koncipována s ohledem na pohybový vývoj dítěte, rozvoj koordinace pohybů, motivaci k pohybu, ale i na poznávací znalosti. Děti se formou hry a cvičení učí poznávat tvary a barvy. Aby lekce byly zajímavé, jsou vždy doplněny o zábavnou překážkovou dráhu a soutěže. Děti mohou cvičit s maminkou i tatínkem, ale klidně i s babičkou, dědečkem, nebo starším sourozencem.

Taneční průprava pro děti Praha

Je koncipována pro děti od 4 do 6 let. Každá lekce je plná zábavy, která je mistrně provedena tak, aby se děti její pomocí učili správnému pohybu a držení těla. To je v dnešní době počítačů velmi důležité. Problémy dětí s nesprávným držením těla jsou dnes velmi častým jevem. Proto posilování páteře a učení správného pohybu, chůze i sezení je velmi důležité již v předškolním věku. Taneční průprava to je tanec, hry, básničky, písničky, cvičení, poznání vlastního těla, seznamování a spolupráce s kamarády a rozvíjení fantazie a představivosti. Celkově jde o** hodinu plnou zábavy, smíchu, ale i pozornosti a učení nových dovedností,** které pak jsou překvapením pro rodiče, nebo i babičku a dědečka.

Angličtina pro děti předškolního věku Praha

Jde o výuku zcela nenásilnou zábavnou formou. Děti se zde učí pomocí výtvarných a pohybových aktivit a her, a pomocí hudby a zpěvu. Tak se učí zábavně a prostě se baví. Brzy umí první slova, jednoduché věty, písničky, básničky, poznávat barvy, pozdravit, nebo oslovovat rodinné příslušníky a kamarády. Celý vzdělávací program je založený na principech metody „Začít spolu“- Step by Step, což plně odpovídá vzdělávání předškolních dětí.

Narozeninové oslavy, pořádání narozeninových oslav v Praze

Pořádání narozeninové oslavy v dětském centru je pro děti velkým zážitkem. Objednat si můžete různě velkou narozeninovou oslavu i s pohoštěním a s narozeninovým dortem.Narozeninové oslavy pro děti PrahaPřitom se můžete s dětmi bavit sami, nebo můžete objednat** animátora,** který se o zábavu dětí postará. Dort může přinést maskot či klaun. Děti se mohou bavit různými hrami, zpěvem, tancováním, nebo malováním na obličej či tetováním a třpytkováním, což je bezpečná a velmi oblíbená zábava zvláště u menších dětí. Pro ještě zajímavější program oslavy můžete objednat balónkovou šou nebo** karůzošou**. V dětském centru je pro vás a vaše děti připraven i fotograf. A rozhodně byste neměli zapomenout ani na šampus. Dětský šampus je v oblíbené příchuti dětí a dokáže z oslavy společně s dortem, který přinese klaun, udělat výjimečnou událost.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16680 (novesluzby.cz#24244)


Diskuze a zkušenosti

Lenka | 19.03.2013 22:29
Re: Hlídání dětí a dětské kroužky pro děti Praha Dobrý den jsem velice spokojena s hernou Slonika, kam chodím se svojí dcerou je jí 8 let a miluje zde kroužky, ráda chodí na balet a Dance MIX.Všem vřele doporučuji.

Renata | 21.03.2013 14:02
Re: Hlídání dětí a dětské kroužky pro děti Praha Ahoj Lenka jak dlouho sem chodíte? A s čím jste nejvíce spokojena? Dělala jste tu už oslavu ?

Lenka | 26.03.2013 17:16
Re: Hlídání dětí a dětské kroužky pro děti Praha ahoj Renata chodím sem přibližně rok, Sloníkov funguje od roku 2011. Nejvíce jsem spokojena s atmosférou a s jednáním je velice vstřícné. Ano oslavu jsme již dělali a vyvedla se. Děti byly spokojeny co více si přát.


Přidat komentář