Dětská oslava - to nejlepší pro nejmenší

Oslava narozenin, jazyková škola, sport a tanec v jednom - myslíte si, že to není možné? Máme pro Vás tip z Pardubic, kde lze spojit příjemné s užitečným, jak ve Váš prospěch i prospěch a radost dětí. Od rána až do večera jsou jejich služby k dispozici.

Dětská oslava

O dětských oslavách jsme Vám přinesli již nejeden článek. Možná Vás bude zajímat, kdo pro Vás může zajistit oslavu Vašeho dítěte ve vašem okresu. Oslava v kruhu rodiny je sice fajn, ale pokud je kolem spousta dětí vrstevníků, je to opravdu báječná zábava spojená s radostí z narozenin, jmenin nebo jiné příležitosti.

Nápady a témata dětských oslav

Maličké děti zbožňují klauny a šašky, jejich taškařice, žonglování a kouzlení. Zábavnou formou klaun učí děti tancovat, cvičit, zpívat apod. Starší děti zaujmou jistě tanečky či diskotéka nebývá nikdy odmítnuta a pokud jsou vybrány písničky adekvátní věku účastníků, můžete tanec proložit balonkovou hrou nebo házení konfet.

Velice oblíbená párty jsou bublifuky nebo v letních měsících pěnová děla nebo balonky plněné heliem. Pro tyto formy zábavy je lepší volit prostory v přírodě. Kdo zvolí zábavné** malování na obličej**, také se dětem zavděčí. Nejen děti, ale i Vy se můžete stát na okamžik příšerkou, zlobrem, vílou nebo kočičkou. Zapojte se do zábavy, využijte příležitosti stát se na chvíli dítětem.

Klouzačky, skákací hrady, stříkačky s vodou v letních parnech, soutěže a pohyb, to vše děti zbožňují. Skákací hrad nemusíte zrovna kupovat, dá se pronajmou, nebo jej vlastní agentura, kterou si objednáte pro pořádání oslavy.

Děti zbožňují zvířátka, máte-li možnost, seznamte je s koněm, kočkou, pejskem, morčetem, myškou nebo králíkem. Rodiče na venkově možná přidají také prasátko, kozu, ovečku nebo slepice, či krávu. Městské děti jsou opravdu z těchto setkání velmi nadšené a vděčné.

Oslava s maskami nemusí být jen doménou bálů a maškarních plesů. Když na pozvánky napíšete, aby všechny děti přišly v masce, budou mít sice jejich rodiče o jednu starost na víc, ale děti budou nad tímto nápadem zarušeně jásat.

Prostory pro dětskou oslavu

Prostory pro oslavu narozenin se dají volí hlavně podle toho jaké téma pro oslavu vyberete. Pokud Vám stačí malá sešlost, hudba a tanec na závěr s dortem, dárky a balonky, pravděpodobně budu stačit i panelákový byt. Při větším počtu pozvaných jsou vhodné prostory, sály nebo salonky v kulturních domech nebo restauracích. A v letních měsících samozřejmě venku v přírodě, zahradní párty může však pokazit déšť proto mějte připraveny i alternativní prostory nebo velkokapacitní stany.

Příležitost k dětské oslavě

Prvoplánově pořádáme jistě oslavy svým dětem k narozeninám nebo ke jmeninám, proč ji však neuspořádat také u příležitosti výborného výsledku ve sportu, po úspěšném** koncertním vystoupení,** při přijetí na první** stupeň gymnázia**, po vítězství nad dlouhodobou nemocí...

Vždyť důvod udělat svému dítěti radost se najde vždycky. Vytáhnout dítě z melancholie, pomoci mu překonat hádku s kamarádem nebo prostý den dětí – na takovou oslavu Vám možná finančně přispějí i ostatní rodiče.

Dítěti například takovou oslavu můžeme uspořádat před odstěhováním z nynějšího bydliště – dát mu tak poslední šanci se rozloučit s kamarády, kteří se brzy stanou bývalými a nebo naopak, v místě nového bydliště tímto způsobem dopřát dítěti rychle získat nové kamarády. Představíme Vám tedy agenturu, která tyto akce pořádá, ale představíme si ji ze všech úhlů, protože oslavy dětí nejsou to jediné co Vám mohou nabídnout.

Jak být o krok napřed v pořádání dětských oslav?

A tady nabízíme krátké představení i jejich dalších služeb pro děti a dospělé, kromě organizování dětských oslav..

Výuka cizích jazyků předškoláků

Jen se podívejte na svět počítačů, televizní obrazovky, názvy produktů denní potřeby – vše se dotýká globalizace a bez cizího jazyka je člověk pomalu i doma ve vlasti docela ztracen. Dětem se otevírá cesta ke snadnému pochopení, uchopení i využité cizích jazyků právě ve věku od 3 let.

Od této doby mají jedinečnou šanci naučit se cizí jazyk přirozeným způsobem – jako by jste je učili jejich mateřčinu – forma napodobování. Forma hravého učení v malých skupinkách dává prostor se dítěti lépe soustředit a čím je dítě starší, tím obtížněji mu to jde.

Tipy na zpestření výuky

  • pořiďte domů dítěti hračku, mluvící jen cizím jazykem
  • společně s dětmi si opakujte říkanky nebo písničky v cizím jazyce - napodobují zvuky, snadno si osvojují rýmy
  • mějte doma obrázkové knihy, CD a DVD s pohádkami v cizím jazyce
  • na lednici magnetem připevňujte obrázky slov, které dítě již perfektně ovládá – nebo použijte nástěnku, nalepujte je do sešitu...
  • dovolenou zkuste plánovat v zemích, kde se používá jazyk, který se dítě učí...

Služby agentur

Jednak si již nemusíte dělat vrásky, kdo se Vám postará o dítě při nečekaných událostech – jako je například, povinné školení, nutnost práce přes čas, velké nákupy, přestavba bytu, stěhování nebo jen tak si zajít na romantickou večeři nebo sami do kina... toto centrum je otevřené od pondělí do pátku od rána od 7:30 hodin až do pozdního večera 21:00 hodin.

Které jazyky si pro svoji výuku nebo pro výuku svých dětí můžete zvolit s touto agenturou? Je to výuka anglického, německého, španělského, italského, ruského, portugalského, francouzského, řeckého nebo tureckého jazyka. Také si zde můžete objednat tlumočnické služby v těchto jazycích a služby předkladatelské i s korekturou.

Cena hlídání dětí

Agentura má zavedeny dva různé ceníky. Pro rodiče nebo dospělé, kteří navštěvují jejich jazykové kurzy zaplatí za celý semestr za hlídání dítěte právě v době učení jen 1600 Kč za celý semestr.

Rodiče, kteří mají zájem o hlídání dítka bez výuky své nebo jeho, zaplatí za hodinu 90 Kč, přivedou-li dvě děti současně mají slevu 50 %

Proč právě na Zumbatronic?

Zumba je pohyb. To samo o sobě by již mělo být prvním impulsem pro rodiče, odvléknout své děti od televizních přijímačů a počítačů. Podle odborníků z oboru fyzioterapie chybí dnešním dětem pohybová aktivita a rozmanitost. Mnoho dětí má problémy a poruchy pohybového aparátu, špatný motorický vývoj.

Nerozvíjejí obratnost, nelezou po stromech, málo se věnují sportu – jako běžné denní zábavě. Ve dřívějších dobách hráli všichni kluci venku fotbal v zimě hokej, dnes je to jen chabé procento dětí, navštěvujících takto zaměřené kroužky a kluby. Rodiče by měli od malička vést dítě k radosti z pohybu, měli by je k tomu podporovat také tím, že jim sami půjdou příkladem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16662 (novesluzby.cz#22700)


Přidat komentář