Zasklení balkonů a teras Žďár nad Sázavou

Zasklívání balkonu nebo lodžií patří v současné době mezi trendy moderního bydlení. Díky této úpravě se z takových prostor stane v podstatě mimo jiné i nová, plnohodnotná místnost.

Zasklení lodžie a balkonu Žďár nad Sázavou

Zasklení balkonu, lodžie nebo terasy přináší jejím uživatelům mnoho výhod. Na takovém balkonu můžete uschovat jízdní kolo, můžete zrealizovat koutek pro klidné posezení, nebo na něj můžete umístit mnoho dalších věcí. Díky důkladnému a kvalitnímu zasklení podstatně zmírníte ruch, který k vám přichází z ulice a nebude se Vám na něj prášit, tudíž může sloužit i k uskladnění cennějších věcí, jako např. knížek a časopisů. Zasklení terasZasklení také zabrání vlivu deště a sněhu a ušetříte finanční prostředky za vytápění. Takto nově zasklený prostor můžete využít i v ostatní roční období, nejen v létě.

Nevýhody otevřené lodžie

Pokud je lodžie otevřená, umožňuje zlodějům volný přístup do bytu. Navíc k lodžii směřuje nejvíce prosklených ploch bytu, kterými uniká mnoho tepla. Otevřená lodžie je neustále od prachu, a musí se tedy často mýt. Otevřenou lodžií také dochází k zatékání do obvodového pláště v místnosti, která je na lodžii napojená. Veškeré problémy můžou velmi rychle skončit tím, že ji necháte zasklít. Návratnost investice do zasklení je v rozmezí od jednoho do tří let.

Zasklení balkonů a teras - Žďár nad Sázavou

Přemýšlíte o zasklení balkonu, terasy nebo lodžie? Hledáte-li firmu, která působí ve** Žďáru nad Sázavou a okolí**, obraťte se na pana Radima Švomu. Tato firma s bohatými zkušenostmi provádí zasklívání balkonů, teras a lodžií, dále vyrábí hlinkové zábradlí, přístřešky, verandy, posuvná skla a mezi její činnosti patří také montáž a servis oken, žaluzií a sítí proti hmyzu. Firma pana Radima Švomy vždy vychází maximálně vstříc svým zákazníkům, protože spokojení zákazníci jsou pro ně nejlepší reklamou. Vzhledem k tomu, že pracovníci čerpají z dlouholetých zkušeností, je jejich práce velmi kvalitní a precizní.

Panu Radimu Švomovi můžete zatelefonovat na číslo: +420 603 514 017,

nebo poslat email na adresu: rsvoma@tiscali.cz.

Únik tepla balkónovými dveřmi

Balkónovými dveřmi uniká nejvíce tepla. Jedním z řešení, jak ušetřit za energie, je výměna oken a balkonových dveří za nová, která budou lépe izolovat. Dalším, lepším řešením je prosklení balkonu, které Vás navíc neomezí v jeho užívání.** Zasklením balkonu** snížíte spotřebu energií o 20 – 50 %. Uvedených 50% můžete dosáhnout v případě, že je balkon situován na slunné straně domu. Navíc teplota v místnosti, která se nachází za zasklených balkonem, Zasklená lodžiestoupne o 2-3 stupně Celsia. K velkým úsporám za teplo dochází u malých bytů. Zasklením minimalizujete ochlazování, přitom v místnosti, která se nachází za balkonem, nemusíte po převážnou část roku vůbec topit.

Jaké jsou způsoby zasklení balkonů

Na výběr máte ze dvou způsobů zasklení – a to rámové a bezrámové. Každý z těchto způsobů představuje pro uživatele balkonu nebo lodžií určité výhody i nedostatky. Přesto, že si jsou oba systémy v mnohém podobné, přesto se od sebe nějakými prvky rozdělují.

Rámové zasklení balkonu Žďár nad Sázavou

Rámové systémy jsou dražší než bezrámové. Vyšší cena je dána především použitím hliníku v rámu. Hliníkový rám nevyžaduje povrchovou úpravu, a zákazník si jej může zvolit v jakémkoliv odstínu. Skla, která jsou osazená v hliníku, používají k pohybu kolejnice, některé systémy ale umožňují i otevírání s pomocí křídel. Pokud se rozhodnete pro rámové zasklení balkonu nebo lodžie, můžete taková okna otevřít až ze tří čtvrtin plochy, v létě můžete pro příjemnější pocit vysadit okna úplně. Rámový systém je vybaven i zámky, což je dobrý způsob, jak zabránit pachateli před vniknutím do Vaší nemovitosti.

Bezrámové zasklení balkonu Žďár nad Sázavou

Bezrámové zaskleníBezrámové zasklení se vyznačuje tím, že skla nemají své typické svislé ohraničení, tedy rámy. Od toho ten název. Tyto systémy jsou dodávané posuvné nebo otočné. Otočné systémy umožňují skoro až 100% otevření prosklené plochy. Posuvné systémy umožňují skla posouvat do stran.

Díky zasklení zvětšíte byt

Pokud je Vás dům opatřen balkonem, rozhodně byste jej rádi dostatečně využili se vším všudy, co tento prostor nabízí. Díky jeho zasklení můžete získat další místnost, která Vám může sloužit pro mnoho různých účelů. Nechejte si odborně zasklít terasu, balkon nebo lodžii a buď budete mít o jednu místnost navíc, nebo otevřením dveří na balkon získáte podstatně rozlehlejší místnosti, která s balkonem sousedí.

Výměna starého zábradlí za hliníkové

Hliníkové zábradlí je zcela bezúdržbové a představuje tedy naprosto pohodlné a univerzální řešení pro revitalizaci a rekonstrukci panelových domů. Hliníkové zábradlí díky své pevné hliníkové konstrukci a možnostem dodatečného zasklení buď rámovým, nebo bezrámovým systémem, je možné velmi vhodně použít i při rekonstrukci původního nevyhovujícího zábradlí v panelovém domě. Hliníkové profily zajišťují nepatrné tepelné ztráty, také ochranu proti hluku, prachu a exhalacím. Plánujete výměnu zábradlí? Poté neváhejte a zeptejte se odborníka na hliníkové zábradlí. Hliníkové zábradlí přináší mnoho pohodlí, především bezúdržbový provoz a rychlou a bezpečnou montáž.

Montáž a servis oken Žďár nad SázavouMontáž a servis oken

Výběr oken není jednoduchou záležitostí. Mezi nejčastěji volené druhy oken patří** okna plastová a dřevěná.** Každá mají své výhody i nedostatky. Např. u dřevěných oken je jejich nedostatek vyšší cena a potřeba údržby, jinak s sebou nesou samé klady. Plastová okna jsou vhodná pro všechny, kteří by rádi ušetřili nějakou korunu a dávají přednost pohodlnosti před údržbou. Do některých domů se však hodí pouze okna dřevěná, např. do roubenek, do starých domů, které jsou zařízeny ve starém stylu, apod. Pokud zvolíte dřevěná okna, tyto se montují různými způsoby podle typu stavby. U všech oken se vyžaduje odborná montáž, kterou provedou firmy, které okna dodávají, nebo se specializují čistě na montáže oken. Takové firmy dále nabízejí i montáže parapetů, žaluzií, sítí proti hmyzu, atd.

Správná montáž oken firmou Žďár nad Sázavou

Správná montáž oken je stejně tak důležitá jako samotná kvalitní okna. Nejen okna musí mít vynikající parametry, ale montáž musí být provedena odborně, aby okna mohla plnohodnotně zdobit Váš dům a plnila tak všechny svoje funkce. Pokud byste sice pořídili kvalitní okna, ale do jejich montáže byste se pustli sami nebo na tuto práci přizvali amatéra, nejenže může dojít k poškození oken, ale taková výměna může postrádat celý svůj smysl. Okny může neodbornou těsností táhnout, atd. Zvláště pak pokud montujete okna do energeticky pasivního domu nebo do nízkoenergetického domu, je nutné klást velký důraz na dokonalé zatěsnění připojovací spáry. Odborná montáž bývá ale součástí dodávky oken. Podle typu stavby, samozřejmě i dle požadavků, se může lišit způsob jejich ukotvení. Jestliže si nejste jisti, jaký typ oken si pořídit, která okna se Vám budou hodit k Vaší nemovitosti a která budou splňovat všechny Vaše požadavky, poraďte se s dodavatelem oken, který Vám dá na výběr ze vzorníku a ke každému typu Vám sdělí jeho plusy a minusy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16510 (novesluzby.cz#24013)


Přidat komentář