Zámečnická výroba - brány, vrata, ploty Liberec

Jistě nám dáte za pravdu, že kovový plot a brána jsou ozdobou každého domu. Je tedy důležité vybrat takový typ a tvar plotu, který váš dům dokáže podtrhnout. Nejlepší výrobky z kovu vám nabídne zakázkové zámečnictví.

Mnozí pamětníci nám jistě dají za pravdu, že garážová vrata či různé branky byly vyráběny pouze jako dvoukřídlá vrata. Možná jste taková dřevěná vrata viděli ve filmu a možná je někdo ještě používá. Pokud se ale takový člověk podívá na současnou nabídku, musí uvažovat o jejich výměně. S novými vraty se již není třeba dřít, jsou lehce ovladatelná mnohá mají komfortní ovládání a automatické otevírání. Vzhled garážových vrat pak může korespondovat se vzhledem garážové brány. Ta může mít elektrický pohon a k jejímu otevření slouží dálkové ovládání. Pokud tedy Vaše stará vrata či brána při každém otevření skřípou a drhnou, podívejte se, jaké výrobky a služby vám může zámečnická firma nabídnout.

Zámečnická výroba - Liberec

Pokud žijete ve městě Liberec a patříte k těm, kteří uvažují o novém oplocení pozemku nebo potřebují pomoci vybrat správná vrata či bránu, doporučujeme před výběrem dobře zvážit všechny aspekty a poradit se s odborníkem, který vyrábí vjezdové brány, vrata, ploty, mříže, balkónová zábradlí apod. Zámečnická výroba ale není jedinou aktivitou. Pohybuje se také v oblasti výstavba a rekonstrukce dětských hřišť a rekreačních sportovišť na klíč (zaměření na speciální i běžné povrchy).

Kovovýroba

Kovovýroba pochází z jednoho z nejstarších řemesel, kterým je kovářství. Mezi materiály, které jsou a byly v této oblasti nejčastěji využívány, patří železo, bronz či ocel. Z nich pak zruční zámečníci vyrábí různá zábradlí, brány, mříže apod. Zámečník ale vyrobí nejrůznější poštovní schránky, mříže, balkónová zábradlí, zimní zahrady či kovové schodiště. Zámečníci jsou pak často využívání k restaurátorským pracím, kterými jsou například opravy historických mříží nebo různých ozdobných prvků z oceli.

Vrata a brány

Hledáte důkladně provedené, tedy bytelné a krásné oplocení vašeho pozemku? Potřebujete pevná a funkční vrata? Dnešní moderní garážová a průmyslová vrata či brány splňují ta nejnáročnější kritéria na kvalitu, bezpečnost a spolehlivost jejich provozu za každého počasí. Díky spolehlivosti, komfortnímu ovládání a estetickému vzhledu moderních vrat a bran jejich oblíbenost mezi zákazníky neustále stoupá a vrata na dálkové ovládání se stávají naprostou samozřejmostí.

Brány a vrata na míru

Brány či vrata jsou vyráběna, dodávána a montována přímo na míru a podle potřebných rozměrů a požadavků. Pro zkušené zakázkové zámečnictví je samozřejmostí technické poradenství pro zákazníky, které je nabízeno před samotnou výrobou a montáží vrat. Zámečnická firma během konzultace poradí, jaké typy vrat jsou k dispozici nebo jaká brána bude vhodná pro vaše účely. Výroba a montáž vrat a bran pak probíhá tzv. na klíč a samozřejmostí je následný záruční a pozáruční servis těchto výrobků. Vrata lze otevírat buď zcela ručně, ale tento způsob otevírání je vhodný pouze pro vrata, která nejsou příliš často používána. Další způsob jejich otevírání je za pomocí elektrického pohonu a v tomto případě se vrata otevírají pomocí tlačítek nebo pomocí dálkového ovládání. Dálkové ovládání vrat je velmi praktické a pohodlné, např. nemusíte vystupovat auta za deště.

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata jsou nejčastěji realizována jako rolovací vrata. Svým konstrukčním řešením umožňují rolovací vrata maximální využití prostoru průmyslových objektů bez nároku na větší stavební úpravy. Rolovací průmyslová vrata se vyrábí přímo na míru dle požadavků investora a samozřejmě splňují veškeré požadavky technických norem. Průmyslová vrata se skládají obvykle z hliníkových nebo ocelových lamel s výplní z polyuretanové pěny, případně bez výplně. Zámečnická firma vám může nabídnout klasická rolovací průmyslová vrata s širokým výběrem použitých profilů. Výběr profilů vrat zohledňuje požadovanou intenzitu používání vrat nebo maximální zatížení vrat. V nabídce jsou také tak protipožární vrata, neprůstřelná vrata nebo bezpečnostní vrata určená například pro výkladní skříně.

Oplocení pozemku

Jistě si nepřejeme, aby na náš pozemek vstupovali cizí osoby a proto je nutné pozemek řádně oplotit. Dnešní nabídka oplocení je velmi  široká a zámečnictví, které nabízí oplocení pozemků vám dokáže s jeho výběrem pomoci. Nabídnout vám může například pletivové ploty, kdy se často používá poplastované pletivo v různých barvách. Můžete i nechat vyrobit kovové ploty, jejichž výhodou je především odolnost proti mechanickému poškození. Povrch kovového plotu může být opatřen zinkováním, které je vysoce odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, dešti či slunečnímu záření a v neposlední řadě tento plot nekoroduje. Zakázkové zámečnictví vám nabízí možnost vytvořit si vlastní návrh kovového oplocení, čímž vytvoříte z vašeho plotu originál. Kovový plot na zakázku si nechte vyrobit specializovanou zámečnickou firmou, která zajistí i technický servis v podobě svařovacích prací, výroby různého kovového příslušenství a nebudete se poté muset obracet na více odborníků. K plotu vám zámečnictví může postavit také bránu nebo branku.

Balkónová zábradlí a mříže

Profesionální zámečnictví vyrábíme také mříže, závory, balkonové zábradlí, zábradlí na terasy nebo na schodiště. Zábradlí vám zhotoví podle vašich představ nebo podle architektonických návrhů. Zkušené zámečnictví vám nabídne komplexní služby od doporučení až po konečné řešení. Poradí vám s výběrem materiálu a povrchové úpravy, zajistí dopravu a vlastní montáž.

Výstavba a rekonstrukce dětských hřišť

Je chvályhodné, že se v rozpočtech měst a obcí daří nacházet finance a tak v poslední době můžeme zaregistrovat zvyšující se zájem dělat také něco pro naše děti a jejich aktivity.) Pak je možné obrátit se na firmu, která zajišťuje výstavbu nebo rekonstrukci dětských hřišť či sportovních areálů. Moderní dětská hřiště jsou většinou velmi barevná a nabízí tolik nových možností, jak se dítě může zabavit a pohrát se svými vrstevníky, že ani my sami zřejmě nedokážeme tyto možnosti naplno ocenit. Důležité je, že dětská hřiště, která se v posledních letech budují, splňují veškeré požadavky bezpečnosti.

Rekreační sportoviště na klíč

Firma, která se zaměřujeme také na stavbu a rekonstrukci soukromých i veřejných rekreačních sportovišť na klíč se musí od začátku starat o mimořádnou kvalitu a přesnost zpracování sportoviště a jeho okolí. Musí vědět, jaké technologie a materiály má použít, neboť existuje mnoho typů hřišť a požadavků investora: tenisové kurty, sportovní hřiště, sportovní stavby či areály, rekonstrukce sportovišť, umělý trávník, sportovní povrchy, dětská hřiště apod. Mezi další sportovní stavby patří také stavba tenisových dvorců a hřišť s přírodními i umělými povrchy, stavba fotbalových hřišť s umělými povrchy nebo přírodní trávou, stavba víceúčelových hřišť nebo a veškeré rekonstrukce na klíč. Musí také umět zrealizovat klasické i umělé sportovní povrchy k dlouholeté spokojenosti všech sportovních uživatelů.


Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16415 (novesluzby.cz#23414)


Přidat komentář