Výstavba rodinných domů - okres Mladá Boleslav

Pokud potřebujete vystavět rodinný dům nebo zrealizovat stavební práce a nejste odborníkem, obraťte se raději na realizační firmu. Vyplatí se totiž oslovit profesionály, kteří zajistí realizační projekty a nabízí projekční činnost.

 

Výstavba rodinného domu nebo veškeré stavební činnosti je organizačně i technicky náročná práce a pokud není stavba zrealizována odborně, nedokáže splnit představu o podobě moderního bydlení. Dnešní článek vám přinese informace o stavebních pracích, výstavbě rodinných domů, stavebním dozoru a projekční činnosti.

Projektová dokumentace k rodinnému domu

Dříve než začnete stavět, je třeba vyřídit mnoho úřednických záležitostí a nebo se obrátit na společnost, která vše potřebné zajistí za vás. Mimo jiné vám připraví třeba** kvalitní projektovou dokumentaci**. Zde můžete vybírat z hotových projektů nebo si nechat připravit projekt podle vašeho přání. Projekt se vybírá také podle pozemku a měl by zohlednit danou lokalitu, orientaci slunce, sklon terénu apod. Dalším potřebným krokem bude například vyřízení stavebního povolení. To si můžete zajistit sami, nebo se opět obrátit na firmu, která stavbu rodinného domu zajišťuje.

Výstavba rodinného domu na klíč

Výstavba rodinného domu na klíč obsahuje jednak váš výběr domu, konzultaci s odborníky, vizualizaci projektu, zjištění všech úředních náležitostí a vyprojektování pro daný pozemek či lokalitu. Až se bude dům stavět, tak můžete samozřejmě na stavbu dohlížet, aby se předešlo nejasnostem, protože až bude dům hotov a vám se nebudou např. líbit rozvody vody, tak následné vybourání stojí další peníze, čas a energii a prodlužuje váš vstup do nového domova. Pokud se k tomu tedy vůbec uchýlíte. Většina lidí to raději vzdá, ale pak pořád vidí, že něco mohlo být jinak. Také máte ale výhodu v tom, že vidíte, jak váš nový domov postupně roste, což je rovněž zvláštní okamžik. Pozorovat něco, co se buduje díky vaší píli je velmi příjemné.

Výstavba rodinných domů - okres Mladá Boleslav

Všechno výše uvedené a mnohem více vám s přehledem zajistí naprosto ojedinělá a profesionální stavební firma STAVO Havel s.r.o.. Tato firma vyniká svými schopnostmi a kvalitou odvedené práce, o čemž se již přesvědčilo mnoho zákazníků, kteří stavebních služeb této firmy využívají nadále. Firma pana Bohuslava Havla - STAVO Havel s.r.o. se zaměřuje především na výstavbu rodinných domů na klíč, a také na veškeré stavební práce. Tato firma se může pyšnit mnohými realizacemi staveb nebo rekonstrukcí objektů, které jsou vždy chloubou jejich majitelů.

**Firma STAVO Havel s.r.o.*** *** pracuje rychle, čistě a profesionálně. A s čím Vám může pomoci?

Obrátit se na ni můžete se vším, co se týká:

 • provádění staveb, jejich změn a odstraňování, **
  **

 • kompletní výstavby rodinných domů, technických zázemí a garáží,

 • zámkové dlažby, chodníků, plotů a zídek

 • bazénů, **
  **

 • kanalizací, septiků,

 • Dále se také firma STAVO Havel zabývá:

 • zemními, výkopovými a přípravnými prácemi pro stavby

 • kontejnerovou dopravou , dopravou nákladními vozidly a soupravami
 • likvidací a nakládáním s odpady
 • Nabídka služeb firmy pana Bohuslava Havla - STAVO Havel je opravdu široká a pan Havel se snaží svým zákázníkům vyjít maximálně vstříc.

 • Pokud hledáte kvalitní firmu z okresu Mladá Boleslav, obraťte se na pana Bohuslava Havla. Můžete ho kontaktovat přímo na telefonním čísle : +420 602 432 396, případně na e-mailové adrese: stavohavel@seznam.cz

 

 • Výstavba rodinných domků - okres Mladá Boleslav zde: www.stavohavel.cz

 • STAVO Havel

 • +420 602 432 396
 • stavohavel@seznam.cz

Výstavba rodinných domů pod dohledem

Výstavba rodinných domů se již dávno neřeší svépomocí. V současné době se používají moderní materiály, které vyžadují dodržování správných technologických postupů. Stavební firma se snaží postavit váš rodinný dům kvalitně, ale přesto existuje taková pojistka kvality. Na dodržování správných technologických postupů a použití správných stavebních materiálů dohlíží stavební dozor. Můžete si sice zajistit svůj stavební dozor, ale pokud tuto službu nabízí i společnost, která zajišťuje projekt vašeho domu, určitě toho využijte. Kdo jiný zná projekt lépe než společnost, která jej sama vytvořila?Realizace bazénu

Komplexní zajištění výstavby domu

Firma, která zajišťuje vypracování realizačních projektů, zajistí kompletní přípravu celé stavby rodinného domu a v některých případech dokonce již od hypotečního úvěru. Ani v dalších etapách se nemusíte prakticky o nic starat. Společnost zajistí stavební povolení, poradí s výběrem stavební firmy, dohlédne na výstavbu a kolaudaci a bude stát po vašem boku až po vlastní předání stavby domu.

Jak si vybrat stavební firmu?

Rozhodně si jako první ujasněte o jaký** druh a styl rodinného domu** máte zájem. Celý svůj nápad dobře promyslete se svou rodinou. Stavební firmy se mnohdy nespecializují na každý typ stavby! Poté si ve svém okolí vyhlédněte několik odborných firem a vzájemně je porovnejte. Vsaďte na doporučení svých známých, přátel nebo bývalých klientů. Dobře Vám poslouží také internetové recenze či konkrétní webové stránky, kde si můžete prohlédnout i fotogalerii odvedené práce. To nejdůležitější kritérium při výběru stavební firmy bývá cena. Neměli byste šetřit peníze na materiálech a nikdy neplaťte celou částku firmě předem! Nemusí se Vám to vyplatit. V nejhorším případě ve výsledku neuvidíte ani peníze ani hotový dům! Firma by také měla dodržet nabízený rozpočet a vystavit Vám plnohodnotnou platnou smlouvu. Nic nepokazíte ani přivolaným stavebním dozorem, který si již práci řemeslníků pohlídá za Vás!

Zámková dlažba

Realizace zámkové dlažbyDům jsme si postavili, zahrada je téměř hotová... stačí ještě pár úprav a bude hotovo! Pustíme se do chodníku a příjezdové cesty. Jak a s čím? No přece se zámkovou dlažbou a její pokládkou!** Pokládka zámkové dlažby** není nijak náročná, přesto bychom tuto práci měli svěřit odborné firmě, abychom si byli jisti perfektním výsledkem! Pořizovací cena této** dlažby** je ve srovnání s jiným typem více než přívětivá. Její nespornou výhodou je mobilita a snadná rozebíratelnost. Zámková dlažba navíc odvádí vodu a vlhkost, je pevná, trvanlivá a velice sympatická na pohled. I zámková dlažba je dnes nabízena v několika typech a provedeních. Vybrat si můžete z velkého množství různých velikostí a tvarů - kostky, vlnky, dekory, mozaiky....

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16427 (novesluzby.cz#23464)


Přidat komentář