Výstavba rodinných domů okres Mělník

Možná patříte právě mezi ty, kteří se rozhodli pro bydlení ve vlastním novém rodinném domě. Dnes si při stavbě můžete vybrat z nepřeberné škály materiálů, technologií apod., dokonce si můžete nechat postavit rodinný dům tzv. na klíč.

Výstavba rodinných domů

Jak je zmíněno v úvodu, dnes je možné si vybrat z množství stavebních firem, které Vám se stavbou nového rodinného domu nejen pomohou, ale dokonce Vám rodinný dům postaví od A až po Z, tzv. na klíč, přesně dle Vašich představ.  Dobrá stavební firma Vám postaví například typový dům dle katalogu, nebo dle Vašich individuálních potřeb. Stavební firma Vám také poradí s výběrem vhodného stavebního materiálu, s výběrem nejnovějších technologií ve stavebnictví, se zateplením, atd. Díky radám profesionálů, se tak Váš nový dům stane nejen energeticky úsporný, ale také plně funkční pro pohodlné a moderní bydlení. Při stavbě nového domu je potřeba zvážit všechny detaily, jako nejen velikost domu, ale jeho dispoziční řešení, rozmístění oken, komín, rozvody vody, elektriky, odpady, a mnoho dalšího, samozřejmě vše v závislosti na dostupných finančních prostředcích. Stavba nového domu je obrovský životní krok, který je finančně a časově náročný, proto by se při jeho plánování a následné realizaci nemělo nic podcenit a tzv. odfláknout. V každém případě jak při plánování stavby, tak i při realizaci se neobejdete bez pomoci profesionála, kterého je třeba volit velice obezřetně.

Výstavba rodinných domů - okres Mělník

Jednou z takových stavebních firem, která se mimo jiné specializuje na výstavbu rodinných domů, je firma** pana Milana Hruše.** Firma pana** Milana Hruše** má v tomto oboru dostatek zkušeností, o čemž svědčí i to, že byla založena již v roce 2001 a od té doby za sebou zanechala nepřeberné množství kvalitně zpracovaných zakázek a spokojených klientů. Zmíněná** stavební firma** vyniká profesionálním přístupem ke každé zakázce, kterou se snaží provádět pokud možno v co nejkratších dodacích termínech. Firma pana Milana Hruše se také snaží vycházet vstříc klientům i rozumnou cenovou nabídkou za odvedenou práci. Jako jedna z mála stavebních firem také poskytuje 3 roky záruku na veškeré provedené práce. Mimo výstavbu rodinných domů se také firma pana** Milana Hruše** zabývá zateplováním budov, přestavbou bytových jader, realizací půdních vestaveb, sádrokartony, obklady apod.

Jestliže Vás nabídka této firmy zaujala, je možné si prohlédnou její webové stránky, kde se dozvíte veškeré potřebné informace, včetně realizací: http://www.zednictvihrus.wz.cz/. Firmu naleznete na adrese: Byšická 133, 277 33 Řepín. Je možné se s ní spojit také prostřednictvím e-mailu: milanhrus@seznam.cz nebo** telefonicky na čísle: 739 419 621.**

Milan Hruš

  • tel. číslo: 739 419 621
  • e-mail: milanhrus@seznam.cz
  • http://www.zednictvihrus.wz.cz/

Zateplení budov

Většina nových i starších budov se zatepluje pomocí různých systémů z venkovní strany budovy, a to obložením fasády. Tam, kde to situace nedovoluje, což může nastat u historických štukových budov, chráněných budov, apod., je možné takovou stavbu výjimečně** zateplit** i z vnitřní strany. Takové zateplení je i přes veškerý vývoj ve stavebnictví mnohem méně výhodné. Při klasickém zateplení fasády rozhoduje při výběru vhodného systému především typ objektu. Při zateplení rodinných domů se nejčastěji využívá tzv. kontaktní systém, kdežto u bytových nebo administrativních budov se volí provětrávaný systém. Jakmile máte vybraný zateplovací systém, volí se konkrétní typ tepelné izolace. Při výběru zateplovacího systému a typu tepelné izolace je vždy lepší nechat si poradit od odborníka, který vybere tu nejlepší možnost v závislosti na konkrétní budově.

Typy izolací

Jak je již zmíněno, jakmile máte vybrán zateplovací systém, je třeba zvolit konkrétní typ izolace. Nejčastější formou jsou polystyrénové desky nebo izolace z minerálních vláken. Polystyrénové desky patří asi mezi nejčastěji volený typ izolace, zejména pro jeho přijatelnou cenu. U polystyrénových desek je ale nanejvýš důležitá jejich správná instalace. Jestliže se polystyrénové desky nainstalují neodborně a špatně, hrozí nepříjemnosti, zejména s prostupem vlhkosti. Dnes jsou již v nabídce polystyrénové desky, které jsou více prodyšné, což podstatně eliminuje možné pronikání vlhkosti. Ideální tloušťku izolačního materiálu Vám zcela jistě odborník nebo oslovená firma spočítá. Druhým nejčastěji používaným materiálem jsou desky z minerálních vláken, které mají o mnoho lepší vlastnosti, co se týče problémům s vlhkostí. Zateplení se musí provádět na zcela suchou zeď a pokud možno po provedené hydroizolaci. Dnes jsou stavební firmy, které disponují potřebnými certifikáty výrobců zateplovacích systémů.

Rekonstrukce bytového jádra

Původní umakartová jádra rozhodně pro dnešní moderní společnost nepředstavují žádný komfort a stále častěji se nahrazují jinými řešeními. Umakartová jádra nejen, že nesplňují požadavky na požární bezpečnost, ale také z estetického hlediska je nejlepší variantou je zcela vybourat. Navíc se s rekonstrukcí bytového jádra vyřeší i další problémy, jako je výměna elektrických rozvodů, izolace a odvětrání rozvodů teplé vody.

Jak probíhá realizace bytového jádra?

Existuje několik typů bytových jader. Vše záleží na vaší volbě, na vašich požadavcích a na tom, jestli potřebujete např. rozšířit koupelnu, kuchyň, apod. Ze všeho nejdřív je nutné si rozmyslet, zda chcete mít zvlášť záchod a koupelnu nebo dohromady. Pokud si nejste jisti, jak se rozhodnout a jak jednotlivé místnosti přizpůsobit vašim požadavkům, obraťte se na projektanta, který vám zpracuje projektovou dokumentaci. Jestliže je vašim přáním mít konečně velkou koupelnu, uvědomte si, že to bude na úkor jiné místnosti, nejčastěji kuchyně. U realizací bytových jader je vždy lepší přenechat tyto činnosti opravdovým odborníkům, kteří jsou schopni vám jádro zrekonstruovat během několika málo dní.

Půdní vestavby

Půdní vestavby se nabízejí jako ideální řešení pro ty, kteří mají nad obytným patrem neobydlenou půdu, která jim slouží např. jako skladiště na nepotřebné věci, které by jinde zavazely. Půdní vestavby jsou dostupným řešením, jak vytvořit atraktivní prostor pro bydlení, který bude vaší chloubou.

Rekonstrukce půdy nemusí být absolutně složitou záležitostí a dokonce ne ani příliš drahou. Při takové realizaci se dá využít velmi kvalitního materiálu, který nese název sádrokarton, a který přesto, že má samé perfektní vlastnosti, není vůbec drahou záležitostí. Díky jednoduché manipulaci se sádrokartonem je celá práce velmi snadná a rychlá. Při půdní vestavbě je nutné dbát na to, aby nedocházelo k velkému zatěžování trámového stropu. Ne z každé půdy se dá vytvořit obyvatelné podkroví, a proto je potřeba zjistit, zda je půdní vestavba vůbec realizovatelná. Profesionální firma, která realizuje půdní vestavby vám mimo jiné doporučí počet a rozmístění jednotlivých oken, díky kterým může z vestavby vzniknout prosluněné bydlení.

Obklady a dlažby

Obklady a dlažby se dělí podle toho, zda je chcete pokládat do kuchyně, koupelny nebo do exteriéru. Tyto jejich rozdíly nejsou pouze v jejich vzhledu, ale především v jejich technických parametrech. Důležitá je např. nasákavost, tvrdost nebo odolnost. Vždy je potřeba obklady a dlažbu vybírat pečlivě, aby splnily svůj účel. S výběrem vám zaručeně pomůžou profesionálové, a vy si tak můžete být jisti, že jste s volbou nešlápli vedle a že vám obklady nebo dlažba nezradí a budou po mnoho dalších let okrasou vámi zvoleného místa.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16432 (novesluzby.cz#23540)


Přidat komentář