Výroba vestavěných skříní a nábytku - Ostrava a okolí

Poctivý nábytek na míru je záležitost, která vytváří osobitý interiér. Takové výrobky přináší velice příjemnou atmosféru. Originální kusy nábytku, které v žádném obchodě nekoupíte, dokáží interiér pozdvihnout.

Ať už vybíráte novou vestavěnou skříň, nábytek, kuchyni, vybavení kanceláří nebo se rozhlížíte po nabídce dveří či podlah, možná vás nabídka komerčních výrobků v obchodech nezaujala. Možná patříte k těm, kteří touží po originálním vybavení nebo potřebujete kuchyň na míru do atypických prostor. Pak využijte nabídku firmy, která zajišťuje vybavení interiérů na míru. Takovéto s lužby spočívají  v zakázkové výrobě, která dokáže vyrobit různé typy nábytku a výrobků na míru. Můžete si přát vyrobit například jeden kvalitní kus nábytku do domácnosti, nechat si namontovat novou kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči nebo zadat výrobu kancelářského nábytku do celého podniku. Zakázkově vyrobený nábytek do interiéru bude vždy praktický a krásný.

Zakázkové interiéry

Firma, která nabízí zakázkové interiéry vyrobí na zakázku snad všechno, co si budete přát. Vyrábí kuchyňské linky na míru, které vám dodá i s vestavěnými elektrospotřebiči a profesionální firma vám tyto spotřebiče odborně připojí a dokonce zajistí připojení kuchyně a spotřebičů na rozvody vody a odpadů. Vyrábí ale také například kancelářský nábytek na míru, vestavěné skříně s příslušenstvím nebo interiérové dveře. A aby byl váš interiér opravdu dokonalý a vše v něm spolu ladilo, zajistí také realizaci nových podlah. Nejlepší firma nic neslibuje a neukazuje pouze obrázky, ale své výrobky nabízí ve vlastní vzorkovně, kde si mnoho výrobků můžete osobně prohlédnout a tzv. osahat. Pokud vás zakázková výroba zaujala, stačí tuto vzorkovnu navštívit a sdělit prodejci svá přání. Zaměstnanci vám pomohou vybrat nejvhodnější materiál a pomohou vybrat vhodné řešení. V katalogu pak společně naleznete vhodné kování a doplňky případně další drobnosti, které váš byt dovedou k dokonalosti.

Kvalitní kuchyně od výrobce

Nedílnou součástí našich domovů jsou kuchyně. Kuchyně ale už  dávno neslouží pouze k přípravě nebo servírování jídel, ale již dávno se stala důležitou součástí moderní domácnosti. Vkusná, účelně a kvalitně zařízená kuchyň je ale pouze ta, která zapadne do vašeho interiéru a takovéto kuchyně vám navrhne, vyrobí a do posledního detailu namontuje zakázkové truhlářství. Zakázková kuchyň splní i ty nejnáročnější požadavky na vzhled, praktičnost a funkčnost, protože profesionální firma do objednané kuchyně namontuje také elektrospotřebiče od světových výrobců. Na přání zákazníka ale namontuje i kuchyňské spotřebiče, které si sám dodá. Veškeré spotřebiče pak odborně připojí a předvede. U zakázkové kuchyně máte na výběr řadu dvířek různých typů, jako například foliovaná kuchyňská dvířka, kuchyňská dvířka z masivu, lakovaná kuchyňská dvířka, moderní kuchyňská dvířka s hliníkovými rámy nebo stylová rustikální kuchyňská dvířka v provedení s patinou. Do kuchyně je vhodné namontovat tlumené závěsy na dvířka a pojezdy, které se vyznačují velkou nosností a dlouhým chodem s tlumením. Profesionální výrobce kuchyní vám nabídne doživotní záruku a nízké ceny.

Jak vybírat kuchyně na míru

Na první schůzce ve vzorkovně vám firma navrhne nejlepší řešení kuchyně podle vašich požadavků. Vyberete společně materiály a dekory korpusů, dvířek i pracovních desek. Prohlédnete si katalogy úchytek, dřezů, kování, skel a dalších, vyberete si vhodné vestavné elektrospotřebiče. Přímo na místě vzorkovny můžete posoudit a porovnat různé varianty zásuvek, výsuvů a úložných prostor pro nádobí. Profesionální výrobce vám také představí možnost vybavení kuchyně nejnovějšími vestavěnými spotřebiči a ukáže technickou vybavenost jako jsou dřezy, baterie, drtiče odpadu, osvětlovací systémy apod. Po konzultaci vám firma zpracuje 3D návrh kuchyně včetně cenové kalkulace. Před uzavřením zakázky samozřejmě dostanete informace o dalším postupu realizace a také o termínu montáže. Následně si domluvíte schůzku přímo u vás doma, kde pracovníci firmy podrobně změří prostor a zjistí vše potřebné pro výrobu kuchyně a pro instalaci elektřiny, vody, plynu a obkladů stěn.

Kancelářský nábytek a vybavení na míru

Zakázková výroba kanceláře na míru dokáže vytvořit kompletní zařízení vaší kanceláře podle vašich představ a potřeb. Kancelářský nábytek a vybavení na míru umožňuje co nejlépe a nejúčelněji využít pracovní prostor. Můžete si přát kancelářský nábytek na míru jako jsou zakázkové psací stoly, konferenční stoly, komody, archivy, recepce, kontejnery, police, regály a další, které budou vyrobeny v jednotném stylu a barevné kombinaci. Výhoda zakázkové výroby nábytku spočívá v tom, že vybavení lze kdykoli doplnit či změnit a kancelářský nábytek lze například vyrobit ve firemních barvách apod.

Nábytek na míru

Nábytek na míru lze vyrobit do každého prostoru a vždy budete obdivovat jeho originální řešení a jedinečnost provedení podle potřeby konkrétního prostoru a to vše v desítkách dekorů dle vašeho vkusu. Může se jednat o obývací nábytek, obývací stěny, TV sestavy, komody, police, konferenční stolky, PC stoly nebo o ložnicový nábytek, skříně, komody, postele a noční stolky. Vyrábí se také zakázkový dětský nábytek jako police, skříně, skříňky, komody, psací stoly, postele nebo boxy na hračky. Koupelnový nábytek pak tvoří skříňky pod umyvadla, zrcadlové skříňky, police, vysoké skříně nebo komody. Pokud máte rádi příjemné pracovní prostředí, nechte si vyrobit pracovny na zakázku - psací stoly, závěsné skříňky, pracovní zákoutí. Do předsíně pak patří předsíňové sestavy, věšákové stěny, odkládací police, botníky, vestavné skříně v kombinaci s odkládacím prostorem a další. Další zakázkový nábytek může být  pro představu vybavení spíže či komory, regály do sklepů a garáží, prádelny nebo půdy.

Interiérové dveře

Krásné interiérové dveře dokáží prostor pozdvihnout a v této oblasti jsou nabízeny klasické dveře, posuvné interiérové dveře, jak plné tak i skleněné či polykarbonátové výplně nebo skládané lamelové dveře. Specializovaná firma prostor zaměří, doveze a namontuje. Samozřejmostí je možnost dodávky dveřního kování, jako jsou kliky, panty, zámky a další součásti. Součástí dveří můžou být i obložkové zárubně.

Plovoucí podlahy

Nedílnou součástí každého interiéru je také kvalitní podlahová krytina. Zde vám firma dodá a namontuje kvalitní plovoucí podlahy předního evropského výrobce v různých dekorech dřeva i imitace dlažby. Obraťte se na specializovaného dodavatele a přesvědčte se, jak krásná a účelná podlaha změní váš interiér k nepoznání.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16434 (novesluzby.cz#23548)


Přidat komentář