Stínící a garážová technika Praha

V současné době máme opravdu široké možnosti ve výběru stínící techniky. Zajímáte se o interiérové nebo exteriérové stínění? V tom případě najdete vše důležité a podstatné v tomto článku.

Stínící a garážová technika - Praha

DaV system s.r.o. je firma, která se zabývá stíněním exteriéru, stíněním interiéru, garážovými vraty, průmyslovými vraty, bránami a dalšími službami, jako jsou protipožární uzávěry, záruční a pozáruční servis atd. Zaměření a nacenění všech služeb poskytuje DaV system s.r.o. svým zákazníkům zdarma. Firma dává přednost především českým výrobkům, které svou kvalitou odpovídají výrobkům zahraničním, ale jsou cenově dostupnější. Všechny produkty, které firma nabízí, jsou opatřeny certifikátem a odpovídají normám EU i českým. Před konkrétní objednávkou je provedeno zaměření a domluvení všech detailů. U všech výrobků firma nabízí záruční a pozáruční servis.

Vybrat si můžete z následujících produktů:

  • Stínění exteriérů (protitepelné rolety, exteriérové žaluzie, předokenní rolety, markýzy, markýzy pro zimní zahrady, pohony a ovládání)
  • Stínění interiérů (interiérové žaluzie, interiérové rolety, pohony a ovládání, sítě proti hmyzu)
  • Garážová vrata (sekční, rolovací, výklopná, posuvná)
  • Průmyslová vrata (sekční, rolovací)
  • Brány (posuvné, křídlové, mříže)
  • Další služby (protipožární uzávěry, záruční a pozáruční servis)

Více o firmě a její nabídce se můžete dozvědět na internetové adrese: http://www.davsystem.cz. Další informace Vám budou poskytnuty zde: DaV system s.r.o., Za Lužinami 1155/38, Praha - Stodůlky, 155 00. Telefonní číslo: +420 607 568 590, e-mailová adresa: davsystem@tiscali.cz.

Interiérové stínění, nabídka Praha

Interiérové stínění nebo také vnitřní stínění nám poskytuje soukromí, slouží k regulaci světla v místnosti a také zabraňuje přehřívání místnosti. Mezi interiérové stínění se řadí žaluzie, markýzy, rolety nebo japonské posuvné stěny.

Žaluzie skládané, benátské, bambusové Praha

interiérovém stínění se nejčastěji setkáváme s** žaluziemi**, které se dají využít u všech typů oken. Žaluzie se používají nejen v domácnostech, ale také v průmyslových objektech, administrativních budovách a školách. Žaluzie dokážou velmi dobře odrážet světlo a teplo, mají dlouhou životnost, vynikají snadným ovládáním a navíc jsou také estetické. Chcete-li sladit žaluzie s vašim interiérem, máte na výběr z mnoha různých barev.

Nejpoužívanějším typem žaluzií jsou žaluzie skládané. Žaluzie skládané se skutečně hodí do každého typu okna, vyrábí se v mnoha různých materiálech a odstínech barev. Zakoupit můžete dokonce i vzorované skládané žaluzie. Ovládání těchto žaluzií může být manuální nebo elektrické.

Dalším typem žaluzií jsou tzv. žaluzie benátské nebo také dřevěné horizontální žaluzie. Benátské žaluzie jsou k dostání v mnoha barevných provedeních. Tento typ žaluzií je odolný vůči UV záření, dokáže si dlouhodobě zachovat barevnost. Benátské žaluzie jsou také odolné vůči vlhkosti, otěru a praskání. Tyto žaluzie se mohou používat také v kuchyních a koupelnách.

Velmi zajímavým prvkem ve vašem interiéru mohou být žaluzie bambusové, které každého zaujmou svým vzhledem. Také bambusové žaluzie je možné použít u všech druhů oken.

Především v administrativních budovách se používají žaluzie vertikální, které poskytují dokonalou ochranu před sluncem.

Rolety, upevnění rolet do stěny, stropu

Další z možností stínící techniky jsou rolety. Rolety se velmi jednoduše upevní do stěny, stropu nebo nad rám okna. Většinou je látka rolety uchycena pomocí suchého zipu a tak se snadno sundá a vyčistí. I zde máte na výběr z velkého množství vzorů. Látkové rolety je velmi snadné sladit se zbytkem interiéru.

Exteriérové stínění, nabídka Praha

Exteriérové stínění nebo také** venkovní stínění** představují např. markýzy, protitepelné rolety, exteriérové žaluzie, předokenní rolety a markýzy pro zimní zahrady.

Protitepelné rolety, venkovní zastínění

Protiteplné rolety vám mohou zajistit ideální teplotní podmínky ve vašem bytě nebo domě. Tyto předokenní rolety složí k venkovnímu zastínění. Protitepelné rolety se umístí na okenní nebo dveřní rám z venkovní strany a tak můžete díky nim velmi snadno regulovat teplotu v místnosti, protože zachytí sluneční paprsky dříve, než projdou přes okno. Tyto rolety však umožňují průchod příjemného množství denního světla a také průhled ven. Protitepelné rolety jsou velmi moderním způsobem stínění.

Exteriérové žaluzie pro tepelnou pohodu

Exteriérové žaluzie vám nabídnou ideální řešení pro ideální světelné podmínky a tepelnou pohodu v interiéru. Exteriérové žaluzie se také významně podílí na energetických úsporách. Tento typ žaluzií vám může nabídnout vysoký stupeň stínění, termoregulační i ochranný efekt, pomocí těchto žaluzií můžete redukovat hluk z venku. Exteriérové žaluzie můžete ovládat pomocí elektrického ovládání.

Předokenní rolety, ochrana před sluncem

Předokenní rolety vám mohou nabídnout dokonalou ochranu proti slunci. Tento typ rolet vám zaručí tepelnou izolaci, dostatek soukromí. Předokenní rolety vás mimo jiné mohou také ochránit před zloději. Tento velmi funkční typ rolet je mimo jiné i velmi estetickým řešením.

Markýzy, stínění teras

Markýza je stínidlo vyrobené z textilu. Markýzy se skládají z kovové konstrukce, která je přichycena ke stropu nebo ke zdi. Markýzu pak můžete jednoduše nastavit podle úhlu dopadu slunečních paprsků. Látka markýzy je vyrobena tak, aby odolala slunečnímu záření a je voděodolná. Ovládání markýz je buď ruční nebo pomocí elektromotoru. Elektromotor může být také doplněn senzorem větru. A podle počasí se poté markýza vysune nebo sroluje.

Markýzy pro zimní zahrady Praha

Markýzy pro zimní zahrady nabízí vysoký stupeň stínění a termoregulační a ochranný efekt. Tento typ markýz je možné ovládat pomocí elektrického ovládání. Markýzy se dají používat pro vodorovné a šikmé zastínění zimních zahrad, prosklených střech nebo střešních oken.

Sítě proti hmyzu pevné, navíjecí, posuvné

Velmi praktickým řešením v letních obdobích jsou sítě proti hmyzu. Tyto sítě jsou vyráběny z poplastovaného sklolaminátového vlákna. Toto speciální vlákno nepodléhá korozi a snáší tepelné rozdíly. Když si pořídíte sítě v šedé barvě, budou na vašich oknech nerozeznatelné. Sítě proti hmyzu mohou být pevné, navíjecí, posuvné v lištách nebo posuvné v rámu. Sítě můžete jednoduše upevnit na dveře nebo okna.

Garážová vrata automatická, rolovací, výklopná Praha

Garážová vrata poskytují ochranu vašemu domu před krádeží a únikem tepla. Dnes se hojně využívají automatická garážová vrata, která poskytují dostatečný komfort obyvatelům domu. Automatická garážová vrata jsou jednoduchá na ovládání, funkční a splňují také všechny estetické požadavky. Garážová vrata si můžete pořídit v různé povrchové úpravě, např. ocelová nebo s designem dřeva. Vrata se také dělí podle způsobu otevírání na sekční, rolovací, výklopná a další typy.** Sekční garážová vrata** jsou oblíbena pro minimální hlučnost a také malé nároky na prostor. Další možností mohou být garážová vrata rolovací. Tento typ rolovacích vrat je složen z lamel, které se při otvírání zasouvají do sebe. Tyto vrata se často používají v rodinných domech, skladech nebo průmyslových objektech. Vhodná jsou do garáží, kde je nedostatek místa. Posuvná garážová vrata slouží k uzavírání stavebních otvorů v garážích. Garážová vrata Trido Evo jsou ideálním řešením při výměně starých vrat za nová. Spojte se profesionály a vyberte ideální garážová vrata právě pro vás.** **

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16525 (novesluzby.cz#24085)


Přidat komentář