Skleněné sprchové kouty Praha, Šumperk

Moderní bydlení přímo volá po eleganci, nadčasovosti, ale také promyšleném designovém řešení, které nabízí skleněné sprchové kouty, otočné skleněné dveře, ocelová schodiště s dřevěnými, ocelovými či skleněnými nášlapy aj.

Sklo, ocel, nerez – materiály, které v nás možná evokují tvrdost, chlad, odtažitost, neústupnost apod. Materiály, které se však díky „zkušeným rukám“ architektů, bytových designérů, samotných výrobců, promění v jedinečné interiérové a exteriérové moderní prvky. Prvky, které při bližším pohledu, naopak vnesou do našich domovů, firem vzdušnost, světlo, více prostoru. Čím jednodušší linie dosáhnete, tím větší čistota a elegance Vás čeká. Jak sklo, tak ocel, nerez, dřevo, se hodí prakticky do jakéhokoli prostoru, ať už bytu, domu, hotelu, kanceláří, administrativních budov. Materiály, které neztratí ze svého kouzla ani po letech. Materiály, které se hned tak neokoukají, nepodlehnou módním výstřelkům.

Skleněné dveře posuvné, otočné Praha, Šumperk

Interiér můžete ozvláštnit skleněnými dveřmi, pro které se můžete rozhodnout nejen pro koupelnu, sprchový kout. Skleněné dveře posuvné, otočné interiér nijak nezatíží. Naopak mu ponechají vzdušnost. Skleněné dveře mohou být ze skla kaleného, čirého, mléčného, barevného. Pokud i přes to, Vás tato nabídka nezaujala, můžete si nechat vyrobit sklo s motivem přesně podle Vašeho požadavku. Skleněné dveře pak mohou být jednokřídlé, či dvoukřídlé.

Sprchovací kouty Praha, Šumperk

Také relaxační místnost, kde se sprchujeme, koupeme, zaznamenal nemalý technologický posun. Jste-li milovníky sprch, pak se Vás zeptáme, jak řešíte, abyste po každé očistě nemuseli vytírat? Vaší koupelnu „zdobí“ efektní závěs, nebo jste smířený s pravidelným vytíráním? A jak by se vám líbilo se zbavit ne zrovna estetického závěsu a zároveň si odpustit vytírání, a to díky sprchovacím koutům s posuvným systémem?

Sprchovací kouty - možnosti

Takový sprchový kout Vám poskytne dostatek prostoru, soukromí, ale také komfort. Sklo může být čiré, nebo matné. Čiré sklo je efektnější, místnost zvětší. Možná Vás odradí skutečnost, že nebudete „skryti“, na rozdíl od zmíněného závěsu. Na druhou stranu, před kým se schovávat, když jste doma? A pokud zařizujete hotelové pokoje, tak vězte, že hosté, natož pak VIP hosté, ocení spíše prosklený sprchový kout, než například kytičkovaný závěs. Zaplatíme-li si ubytování v hotelu, pak očekáváme víc, než standard, víc, než ocitnutí se „u babičky na chalupě“. Sprchovací kouty s prosklenými dveřmi interiér povznesou, přinesou mu vysokou estetickou úroveň.

Designové vany Praha, Šumperk

A u „babiček“ do jisté míry zůstaneme. Nedáte dopustit na uvolňující koupel, kdy se ponoříte do vany plné horké vody s pěnou, či olejovými kuličkami? Obdivujete vany „našich babiček“, vany na nožkách, či vany, které svým vzhledem připomínají velký bílý oblázek, volně stojící? Nemusíte však obcházet bazary a podobné prodejny. Ostatně, asi by se Vám moc nezdála vana, která by splňovala jen některé z Vašich parametrů, a jinak by byla zrezivělá a nesla by viditelné stopy používání. Ze svých snů slevovat nijak nemusíte. Pořídit si totiž můžete volně stojící moderní designovou vanu s nožičkami, či bez nich. Vaše koupelna zažije dokonalou proměnu. A budete-li chtít dosáhnout dokonalosti, pak si můžete k vaně pořídit i volně stojící moderní designové umyvadlo. Nevšednost a originalita pak rázem vstoupí do Vaší koupelny.

Výroba schodiště na zakázku Praha, Šumperk

Ne každý bydlí v jednopodlažním bytě, domě. Ne každý sídlí v jednopodlažní budově. Pomineme-li možnost výtahu, pak je schodiště důležitým prvkem, spojujícím jednotlivá podlaží. U schodiště, ať už točitého, nebo rovného, se jen těžko vyhnete jeho „bytelnosti, mohutnosti“. Tedy, pokud si zrovna nepořídíte tzv. skládací schody, které se však hodí do zahradní chatky, než do moderního prostoru rodinného domu, nebo administrativní, kancelářské budovy. Schodiště je tak dominantou interiéru, kterou jen tak nepřehlédnete. Při vstupu do domu může spočinout Váš zrak právě na schodišti, které směřuje do horního patra. Domov, jako takový, stejně, jako firemní prostor, je tvořen jednotlivými kompozicemi. I nepatrné detaily mohou konkrétní místnost oživit, zvýšit, nebo naopak udusit, snížit. Na schodiště je pak možné pohlížet, jako na účelný a zároveň dekorativní prvek. Prvek, který si rozhodně zaslouží naší pozornost.

Schodiště se skleněnými nášlapy, schodiště ocelová

Abyste eliminovali onu zmíněnou bytelnost, mohutnost, můžete upustit od tradičního pojetí schodiště a spíše zvolit moderní, elegantní a vkusné řešení. Narůstající zájem o ocelová schodiště s dřevěnými, ocelovými, či skleněnými nášlapy, spolu se skleněným, ocelovým, či nerezovým zábradlím, svědčí o oblíbenosti efektního řešení. Na ústup se tak pomalu dává schodiště betonové, zděné, které prostor naopak opticky zmenší, nedovolí mu „dýchat“, „obere“ ho o značné množství světla.

Schodiště přímé, točité, lomené, vřetenové

Podle prostorových možností, řešení, se můžete rozhodnout pro schodiště přímé, točité, jednou lomené, dvakrát lomené, vřetenové. Nedokážete si moc dobře představit, jak bude ve Vašem domě, firmě, vypadat určitý typ schodiště? Pak můžete Váš požadavek prokonzultovat s odborníky na schodiště. Může se Vám zalíbit standardní způsob řešení. Pro specialisty však není problém Vám navrhnout a zrealizovat i řešení atypické, a to takové, které splní Vaše představy a přání. Budete to ostatně Vy, kdo budete prostor obývat. Podle využití, účelu schodiště, si můžete nechat vyrobit schodiště běžné, strmé, únikové, požární, či rampy pro invalidy.

Venkovní schodiště, schodiště do interiéru Praha

Ocelové schodiště je díky svému materiálu možné využít, jak pro interiér, tak exteriér. Aby ocelové schodiště korespondovalo s daným prostorem, můžete se s Vámi vybranou firmou, u které si necháte ocelové schodiště vyrobit na míru, zbarvit z nabízeného vzorníku barev. Konstrukce ocelového schodiště tak může svým způsobem splynout s interiérem, exteriérem, nebo naopak může být vyloženě kontrastním prvkem, který objekt, místnost oživí. I s vhodným barevným řešením se můžete obrátit na specializovanou firmu.

Výroba zábradlí ke schodišti Praha, Šumperk

Schodiště, nášlapy a zábradlí patří neodlučitelně k sobě. Zábradlí však, stejně jako samotné schodiště, může plnit nejen funkci účelnou, ale také dekorativní. Není však výjimkou spatřit schodiště bez zábradlí. Pokud se však přeci jenom držíte tradičního pojetí schodiště, pak máte na výběr zábradlí ocelové, nerezové, ale také skleněné. Volbu zábradlí je dobré zvážit i z pohledu bezpečí, především, jsou- li v domě malé děti. Ocelové a nerezové zábradlí je v tomto případě vhodnější, než zábradlí skleněné. Na druhou stranu skleněné zábradlí je vyrobené z bezpečnostního skla, tudíž nehrozí, že by se při případném nárazu dítěte, zábradlí „rozsypalo“.

Zábradlí – možnosti

Jaké možnosti zábradlí se Vám nabízí? Zvolit si můžete nejen zábradlí s bezpečnostním sklem, či s ocelovými lanky, nerezovým madlem. Dohodnout se můžete na zábradlí s dřevěným madlem, ochranném zábradlí, okrasném zábradlí, točeném zábradlí, schodišťovém zábradlí, balkónovým zábradlím aj.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16548 (novesluzby.cz#24200)


Přidat komentář