Rodinné domy - Pardubice

Stavební firmu můžete oslovit nejen pro výstavbu rodinného domu, ale také pro rekonstrukci domu, zateplení fasády nebo pro položení zámkové dlažby. Činností, které tyto firmy nabízejí, je opravdu mnoho a stačí si jen vybrat.

Výstavba rodinných domů

Základní podmínkou každé stavby rodinného domu je kvalita provedení jednotlivých stavebních prací. Tato kvalita vychází ze zručnosti stavitelů, z jejich dovedností, znalostí a z pracovního nasazení, se kterým ke stavbě přistupují. V případě, že je stavba provedena neodborně a nekvalitně, v naprosté většině případů dřív nebo později dojde k menším nebo větším problémům. Základem pro dobře odvedenou práci je nejen znalost stavební problematiky, ale také dodržování předepsaných postupů, které jsou pro konkrétní stavební práci stanoveny a zejména pro stavební materiál, se kterým se pracuje a který je používán. Jestliže dojde k chybnému použití materiálů, projeví se to ve stavebních vadách, které samozřejmě vyžadují budoucí opravy a stavba se tak ve finále prodraží. Z toho důvodu se vždy vyplatí obrátit se při výstavbě rodinného domu na profesionální firmu.

Rodinné domy - Pardubice

Jste-li z okolí Pardubic a poptáváte se po stavbě rodinného domu , ale nevíte o žádném odborníkovi, který by byl spolehlivý a svou práci odvedl skutečně kvalitně, nezoufejte. Máme pro Vás tip, a to na firmu Dumit plus s.r.o. Pan Petr Mikolášek nabízí:

 • projekční činnost
 • suché stavby, zděné stavby
 • instalatérské práce
 • topenářské a plynařské práce
 • zateplování fasád
 • elektrikářské práce
 • tesařské,pokrývačské a klempířské práce.

Nabídka jeho služeb je skutečně široká. Všechny práce navíc odvádí profesionálně a s přihlédnutím na bezpečnost. Máte-li dotazy k nabízeným službám, můžete pana Mikoláška kontaktovat na:

 • telefonním čísle 774 077 077 a 773088995
 • e-mail:info@dumitplus.cz
 • Osobně lze pana Mikoláška navštívit na adrese:
 • Němčice 24 ,Staré Hradiště 533 52 Více na http://www.dumitplus.cz/

Zelená úsporám - Dumit plus s.r.o.

Firma DUMIT+ s.r.o. je registrována jako způsobilý dodavatel. Zrealizuje pro vás zateplení vaší nemovitosti na klíč:

 • cenová nabídka na realizaci zateplení z programu Zelená úsporám zdarma

 • příprava projektové dokumentace a potřebných výpočtů

 • provedení zateplení budovy kvalitními zateplovacími systémy, výměna oken a dveří

 • vyúčtování projektu

 • záruka na kvalitu provedení

Program Zelená úsporám je zaměřen na podporu instalací zdrojů na vytápění s využitím obnovitelných zdrojů energie, ale také investic do energetických úspor při rekonstrukcích i v novostavbách.

V programu Zelená úsporám bude podporováno kvalitní zateplování rodinných domů a bytových domů, náhrada neekologického vytápění za nízkoemisní zdroje na biomasu a účinná tepelná čerpadla, instalace těchto zdrojů do nízkoenergetických novostaveb a také výstavba v pasivním energetickém standardu.

Jaký stavební materiál zvolit?

Oblast stavebních materiálů je dosti složitá a především rozsáhlá, a vždy je potřeba volbu materiálů přenechat odborným řemeslníkům. V dnešní době existuje na našem trhu spousta materiálů, které se liší značkou, typem, složením, kvalitou, způsobem použití, atd. Vždy je nutné mít požadované znalosti k použití daných materiálů, aby byly plně funkční. Z praktického hlediska se nedoporučuje investorům podstupovat individuální nákupy ve stavebninách, neboť pokud není profesionálním stavitelem, je nad jeho síly rozhodnout, který materiál je optimální jak z hlediska jeho užití, tak i z hlediska kvality a ceny. S výběrem a koupí stavebního materiálu vám poradí a pomůže stavební firma.

Zednické práce

Zednické práce jsou potřeba téměř neustále. Ať už stavíte dům, nebo rekonstruujete interiér nebo venkovní prostředí, provádíte menší úpravy, potřebujete zapravit zídku, apod. Zednické práce ale nespočívají pouze v omítání a stavění zdí, ale k těmto pracím se řadí i rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen, zateplování objektů, ať již podlah, obvodových zdí nebo střech, zedníci si dále poradí s realizací půdních vestaveb, s rekonstrukcemi balkónů, se stavbou komínů, s pokládkou dlažeb, s lepením obkladů, nebo s pokládkou zámkové dlažby a s mnoha dalšími pracemi.

Rekonstrukce fasády

Na našem trhu je mnoho různých moderních fasádních systémů, a pokud se v nich nevyznáte, nebo nevíte, pro který se rozhodnout, je vždy lepší požádat o pomoc profesionální firmu. Již při pohledu na rodinný dům každého zaujme jak členitost, tak i barevnost fasády. U fasády se kladou nároky na tepelnou izolaci, aby byla v interiéru domu vytvořena příjemná tepelná pohoda. Proto je potřeba fasádu vhodně zateplit, což každému, kdo se pro tento krok rozhodně, přinese úspory na vytápění domu až od 40-60%. Nová, zrekonstruovaná fasáda, neplní pouze estetickou funkci, přesto, že je hezký dojem fasády také podstatný.

Jak zrekonstruovat fasádu?

Fasádu můžete nechat zrekonstruovat dvojím způsobem. Buďto nanesením fasádní barvy přímo na omítku nebo nanesení fasádní barvy na předem probarvené omítky. Závěrečné nátěry se provádí nátěry silikátového, akrylátového nebo silikonového typu. Jedná se o ekologické a stálobarevné hmoty a proto zcela bez problémů nahradili škrábané omítky. Fasádní barvy je nejlepší nanášet při teplotě, která převyšuje alespoň 5 stupňů Celsia, a když prudce nesvítí slunce nebo neprší. Fasáda není tvořena pouze omítkou, ale také různými obklady. Vždy záleží na každém z vás, co se vám líbí, kolik peněz chcete nebo můžete do takové rekonstrukce vložit, a co se hodí na váš typ domu. Pokud zvolíte vhodně fasádu, nadzdvihnete celkový dojem objektu.

Zateplení fasády

Profesionální firmy zajišťují kvalitně provedené práce související se zateplením fasády, při nichž používají pouze kvalitní materiál, který je pro tuto činnost víc než nutný. Důležitý je dokonalý výsledek, který zhodnotí stávající stav objektu. Zateplením rodinného domu zajistíte především úsporu nákladů na vytápění, výrazně snížíte tepelné ztráty domu, váš dům dostane novou tvář. Dále zateplení způsobí to, že v interiéru budou zajištěny příjemné teploty a to nejen v zimních měsících, ale také v letních parných dnech. Obvodový plášť bude chráněn před promrzáním a sníží se tvorba plísní.

Zámková dlažba

Zámková dlažba se jeví jako nejlepší řešení, pokud se rozhodujete jak upravit plochu kolem rodinného domu, pokud chcete příjezdovou cestu zpevnit, nebo pokud hodláte postavit parkoviště nebo terasu. Zámková dlažba se používá dále při výstavbě náměstí nebo velkých parkovišť např. u supermarketů. Tento druh dlažby přináší mnoho výhod, mezi něž se řadí především vysoká funkčnost, velmi moderní a estetický vzhled, snadno se udržuje a vyznačuje se dlouholetou životností. Pokládka zámkové dlažby je rychlá.

Pokládka zámkové dlažby

Zámková dlažba je složena z jednotlivých kamenů, které jsou vyrobené z betonu. Jednotlivé kameny můžete pořídit v různých tvarech a barvách. I povrch kamenů je odlišný. Betonové kameny se při pokládce dají pokládat do štěrkového lože, které je ohraničené určitým druhem obrubníků. Stavební firmy provádí kompletní pokládku zámkové dlažby od dodávky dlažby na místo, po její položení a zapravení okolního terénu. Nejprve s vámi vybere nejvhodnější dlažbu, její tvar a velikost, poté dojde na vyměření plochy, která bude pokládána, provede se zhutněné štěrkové lože a nakonec dojde k položení zámkové dlažby. Zámková dlažba se pokládá podle předpisů, které jsou stanoveny výrobcem materiálu.

Demoliční práce

Demoliční práce jsou práce náročné, a aby tyto práce proběhly tak jak mají, je potřeba zajistit mnoho důležitých věcí. Pokud se demoliční práce provádějí v blízkosti dalších objektů, je nutné dbát o to větší pozornosti. Demoliční práce uvítáte zřejmě tehdy, pokud vlastníte stavbu, která je již zchátralá a kterou již není možné opravit a nabízí se jediná možnost a to zbourat ji. Demoliční práce se často uplatňují právě tam, kdy si mladí lidé koupí pozemek, na kterém stojí takto nevyhovující stavba a k tomu, aby mohli začít stavět, je potřeba tu původní stavbu zbourat. Máte-li také takový problém a potřebujete zbourat objekt, který není žádoucí, obraťte se na firmu, která vám dům zbourá a suť odveze.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16463 (novesluzby.cz#23701)


Přidat komentář