Rodinné domy - Beroun, Praha a okolí

Pokud potřebujete realizovat rekonstrukční stavební práce a nejste odborníkem, obraťte se na příslušnou stavební firmu. Rozhodně se vyplatí oslovit profesionály, protože sami, bez odborného dozoru spíše něco pokazíte.

Rekonstrukce domu nebo bytu je náročná stavební úprava, ale pokud je zrealizována odborně, dokáže splnit představu o podobě bytu a přinese moderní bydlení. Dnešní článek vám přinese mnoho informací o rekonstrukčních pracích, a to nejen bytů nebo domů, ale také o rekonstrukci průmyslových objektů. Během rekonstrukce se často používá sádrokarton. Je to velice oblíbený stavební materiál, a proto mu v tomto dnešním článku také budeme věnovat. A na závěr musíme zmínit také realizace půdních vestaveb, které řeší využití půdních prostor.

Výstavba rodinných domů

Výstavba rodinných domů se již dávno neřeší svépomocí. Současné moderní materiály vyžadují také dodržování správných technologických postupů a zde je třeba se obrátit na profesionály. Stavební firma postaví váš dům kvalitně a se zárukou. Zajistí kompletní přípravu celé stavby (někdy již od případného hypotečního úvěru), přes stavební povolení, výstavbu a kolaudaci, až po vlastní předání stavby. Není žádným uměním postavit draze. Zkušená firma postaví rodinné domy s výhledem co nejnižších nákladů. A protože ví, že ceny energií neustále rostou, jsou rodinné domy koncipovány pro možnou instalaci krbů, samozřejmě podle přání zákazníka. Rodinné domy se obvykle staví ze speciálních cihel YTONG, které mají vyšší tepelný odpor, než standardní stavební materiály. Navíc jsou domy opatřeny dodatečnou vnější izolací, takže takto zateplené rodinné domy slouží k absolutní spokojenosti svých klientů. Ti se mohou po celou dobu podílet na výběru specifikací domu, např. zařizovacích předmětů, barvy domu nebo barvy střechy, typu plovoucích podlah, dlažeb atd. Stavební firma také dokáže zajistit financování staveb, projekty, inženýrskou činnost apod.

Výstavba a rekonstrukce domů

Stavební firma vám může pomoci zrealizovat rekonstrukce rodinných domů, administrativních budov a průmyslových objektů, přestavět půdní vestavby, zajistit opravy fasád, zateplení apod. Výsledná kvalita rekonstrukce nezávisí pouze na způsobu provedení, ale také na použitých materiálech. Z tohoto důvodu provádí profesionální firma veškeré práce s využitím moderních a ověřených materiálů a technologií. Veškeré stavební a rekonstrukční práce je možné zajistit na klíč. To znamená, že firma sama zrealizuje nebo zajistí prostřednictvím smluvních partnerů veškeré potřebné činnosti a zároveň zařídí veškeré záležitosti administrativního charakteru, včetně stavebního povolení.

Rekonstrukční práce

Mezi hlavní druhy rekonstrukčních prací, o které můžete stavební firmu požádat, patří například: rekonstrukce bytových jader, půdní vestavby, rekonstrukce a opravy fasád, zateplení objektů, rekonstrukce administrativních budov, rekonstrukce průmyslových objektů, přístavby rodinných domů a další.

Rekonstrukce rodinných domů

Rekonstrukce rodinných domů jsou náročná stavební úprava a rozhodně se nesmí podcenit její příprava. Kdy využít rekonstrukce domu? Důležité je zásadní pravidlo, že nic by se nemělo nechávat na poslední chvíli. Jak jsme naznačili, nedodržení tohoto pravidla může rekonstrukci prodražit, protože se spotřebuje více materiálu a musí se provést náročnější úkony, aby se dané místo předělávalo do požadovaného stavu. Je tedy nanejvýše vhodné zavolat odborníky, kteří se na plánování rekonstrukcí budou podílet s vámi. Tento pracovník se na místě podívá a sám vám sdělí, co by bylo potřeba vykonat. Z pozice majitele domu pak nešetřete na daných pracích a skutečně si nechte aplikovat to, co vám odborník doporučí, protože se opět vyhnete tomu, abyste v budoucnu za něco znovu platili.

Rekonstrukce bytových jader

Rekonstrukce bytových jader obnáší obvykle kompletní vybourání starého umakartového jádra a výstavbu nových příček ze sádrokartonu. Koupelny jsou považovány za vlhké prostředí, ale sádrokarton má uplatnění i v této oblasti. Stavební firmy dobře vědí, že se na sádrokartonu nedrží plísně, navíc na něj ještě instalují fólie, které zvyšují odolnost vůči vodě. Odborná stavební firma je připravena Vám poskytnout svoji nabídku a odborný návrhu nejlepších prostorových řešení koupelnového jádra. Zrealizuje kompletní výměnu rozvodů, jako je voda, odpady a topení, novou koupelnu vybaví moderní sanitární technikou, položí dlažby a obklady apod. Profesionální firma provede a zajistí instalatérské, elektrikářské, zednické a sádrokartonářské práce, jejím výsledkem bude nová, krásná, koupelna.

Zateplování plášťů budov

Zateplování obvodových plášťů budov má za cíl zamezit únikům tepla a ušetřit náklady za bydlení. Zateplení obvodového pláště zásadním způsobem ovlivňuje energetickou náročnost celé budovy. Tepelná izolace fasád se aplikuje jak u novostaveb, tak zejména u starších budov. Zateplení budov lze zrealizovat v podstatě čtyřmi způsoby: tepelněizolační omítkou, kontaktním zateplovacím systémem, odvětrávaným zateplovacím systémem a pomocí sendvičového zdiva. Každý z těchto systémů má svá specifika, výhody ale i nevýhody. Pro konkrétní objekt je třeba zvolit ten nejvýhodnější způsob, který vám doporučí zkušená stavební firma.

Půdní vestavby

Z nevyužitých půdních prostor vám může odborná stavební firma zřídit byt, kancelářské prostory nebo dokonce výrobní prostory. Využitím půdy můžete při odborně zpracovaném projektu na realizaci rekonstrukce půdy také dosáhnout vysokého standardu bydlení. Důležitá je samotná příprava stavby – místo musí posoudit zejména statik. Pro přestavby půdních prostor se používá zejména sádrokarton, jakožto lehký stavební materiál. Tyto atypické půdní prostory nabízejí široké možnosti pro jejich zpracování. Obraťte se na zkušenou stavební firmu, která půdní prostory pomocí sádrokartonu realizuje, a nechte si navrhnout řešení. Stavební firma dokáže zajistit také kvalitní projektovou dokumentaci pro schválení stavebním úřadem, což v případě půdních vestaveb může být v některých případech problém.

Montáže sádrokartonu

Sádrokarton jsme již zmínili již u půdních vestaveb. Lze jej ovšem výhodně použít i u bytových jader, protože má spousty předností. Sádrokarton je jednak lehký materiál, má dobré izolační vlastnosti a navíc odolává plísním, což se hodí právě u koupelen. Navíc se jedná o levný komponent, takže jím můžete realizovat i větší plochy za nízkou cenu. Lze jím přepažit i místnost, vytvořit stropní podhledy apod. Sádrokarton nijak nezatíží statiku a lze s ním libovolně manipulovat. Do sádrokartonu lze aplikovat i různé příslušenství, jako například osvětlení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16386 (novesluzby.cz#23278)


Přidat komentář