Rekonstrukce domů a bytů Karviná, Orlová

Žádná rekonstrukce, ať již domu nebo bytu, se neobejde bez stavebních prací, mezi které patří nejen zdění nových příček, rekonstrukce bytového jádra nebo nová elektroinstalace, ale také pokládka nových podlah. Se vším si poradí profesionální firma.

Bydlíte v panelovém bytě, ve kterém je původní umakartové jádro a již vám přestává vyhovovat jeho dispozice? Už vás přestalo bavit dívat se na plísně v koupelně a myslet na rizika, která jsou spojená s nevyhovující elektroinstalací? V tom případě vám můžete poradit jedno řešení a to: zbourejte umakart a zrekonstruujte bytové jádro.

Rekonstrukce bytů a domů

Chystáte se na rekonstrukci interiéru bytu nebo domu a hledáte řešení, jak vše zrealizovat co nejpohodlněji bez zbytečné námahy, starostí a omezení? Jen specializované firmy vám dokážou poskytnout kompletní servis. Každá kompletní rekonstrukce, ať již domu nebo bytu je vždy časově velmi náročná. Doba takové rekonstrukce je vždy individuální, neboť závisí na tom, jak bude rekonstrukce rozsáhlá, jak budou jednotlivé práce náročné a od toho se samozřejmě odvíjí i cena za tyto stavební úpravy.

Služby, které souvisí s rekonstrukcí domu

Každá rekonstrukce vyžaduje přesné zaměření prostoru, kde bude přestavba probíhat. Při mnoha rekonstrukcích se neobejdete bez architekta, kterého zajistí stavební firma. Firma s vámi prokonzultuje bytové vybavení, použití vhodného materiálu a vypracuje kompletní projektovou dokumentaci, bude-li nutná.

Stavební práce při rekonstrukci domu

Stavební práce zahrnují např. vybourání vnitřních nenosných příček, likvidaci odpadu, vyzdění nových příček, elektroinstalační práce, obkladačské a zednické práce, provedení rozvodů nebo kompletní výměna vodoinstalace a topení, montáž sádrokartonových podhledů, montáž oken a dveří, podlahářské práce, malířské práce, atd.

Rekonstrukce jádra a stavební firma

Pokud vy sami nejste odborníky ve stavebních pracích, zřejmě si jen velmi těžko poradíte s kompletní rekonstrukci bytového jádra. Jde o práci dosti složitou a velmi záleží na způsobu provedení, aby celková rekonstrukce splnila svůj účel. Stavební firmy vám nabídnou materiál nutný k rekonstrukci za podstatně výhodnější ceny, než za které se prodává ve stavebninách, a tím zaručí, že celková rekonstrukce bude nižší ceny, než když byste ji prováděli svépomocí. Firma vám navrhne novou dispozici koupelny přesně dle vašich požadavků, resp. je schopna vám navrhnout několik variant řešení a vy si vyberete tu, která se vám líbí nejvíce. Pokud máte své nápady a jste již rozhodnutí, jak by měla bytová dispozice vypadat, firma je schopna vaše rozhodnutí do posledního puntíku zrealizovat. Není ale od věci nechat se inspirovat odborníky. Budete překvapeni, jaké možností váš byt nabízí. Stavební firma vám připraví rozpočet prací a materiálu zdarma a vy se až na základě něho rozhodnete, zda do rekonstrukce s firmou půjdete či nikoliv. Stavební firmy používají zpravidla jen kvalitní značkové materiály, a poskytují i několikaletou záruku na kompletní dílo.

Příprava rekonstrukce koupelny

Ze všeho nejdřív si domluvte s firmou nezávaznou schůzku, nejlepší bude, pokud se schůzka uskuteční v místě, kde má k rekonstrukci dojít. Firma pro vás po předchozí podrobné prohlídce připraví přesný položkový rozpočet. Dále vám bude navrženo a nabídnuto ideální dispoziční řešení, odborníci vám poradí s výběrem vhodné a kvalitní sanity a obkladů, připraví vám návrhy budoucí podoby koupelny. A vyhotoví smlouvu o dílo, ve které bude přesně definována konečná podoba a cena rekonstrukce, termín a zahájení a dokončení a platební podmínky.

Průběh rekonstrukce bytového jádra

Ze všeho nejdřív se samozřejmě zlikviduje staré umakartové jádro. Následně odborník vyzdí nové příčky jádra, nainstaluje novou elektroinstalaci, provede nové rozvody vody a odpadů, samozřejmostí dnešní moderní doby je i nová vzduchotechnika, nové stropní podhledy. Poté se již přejde k novým omítkám a výmalbě nových příček, otvory se osadí zárubněmi a dveřmi, vyrovnají se podlahy, následuje nanesení hydroizolačního nátěru uvnitř koupelny, stěny se obloží vám zvolenými obklady, usadí se sanitární keramika, a provedou se ostatní zednické práce. Poté již nezbývá než předat hotové a bezvadné dílo jeho majiteli. Sami vidíte, že stavebních úkonů je tolik, že si s nimi těžko poradí ten, kdo není na takové práce odborníkem.

Elektroinstalační a instalatérské práce

Práce s elektrikou vždy vyžaduje zásah pouze kvalifikovaného odborníka. Totéž platí i o práci s vodou, neboť v případě neodborného provedení může dojít k opravdové kalamitě, která by vás mohla stát život i zdraví a také by mohlo způsobit nevyčíslitelné škody na majetku. Přenechejte tyto práce elektrikáři či instalatérovi**, který práce provede bezpečně a rychle. Profesionální firmy nabízející tyto služby se převážně specializují na** elektroinstalační a instalační práce novostaveb rodinných domů, přestavby, na práce v koupelnách, v kancelářích, v bytech, řeší hromosvody a přípojky, dále nabízí elektroinstalační a instalační práce od samého začátku, posoudí stav, vypracují projektovou dokumentaci, provádí revize, co se týká starších elektroinstalací nebo vodovodních instalací. Pak u těchto provádí údržbu a servis. Co je opravdu velkou výhodou profesionální firem, že ke každé zakázce přistupují individuálně a spolupracují pouze s kvalitními výrobci a dodavateli.

Pokládání plovoucích podlah

Plovoucí podlahy jsou již po několik let naprostým hitem. Jsou velmi žádané nejen proto, že se rychle a snadno pokládají a přinášejí tedy výraznou úsporu z hlediska práce a nákladů, ale také jejich údržba je snadná a v každém interiéru vytváří pocit pohodlí a komfortu. Naprostá většina lidí, kteří mají zájem o novou podlahu, automaticky přemýšlejí nad podlahou plovoucí. Plovoucí podlaha disponuje mnoha přednostmi, které staví tento druh podlahy na první místu na trhu. K tomu, abyste mohli užívat všech výhod, které tato podlaha nabízí, je neodmyslitelnou součástí její odborná pokládka.

Druhy plovoucích podlah

Mezi základní druhy těchto podlah patří dřevěné plovoucí podlahy, které jsou vyráběny obvykle z dvou až trojvrstvých lamel, dále laminátové plovoucí podlahy vyrobené ze sendvičových parket s laminátovou vrstvou, volit můžete také z bambusových plovoucích podlah, které jsou ze sendvičových parket s pochozí vrstvou z bambusu, na výběr je také z korkových plovoucích podlah ze sendvičových lamel, jejichž pochozí vrstva je tvořena korkem nebo dřevěné parketové podlahy. Všechny vypadají krásně, vytváří luxusní vzhled každého interiéru a vždy budou v místnosti vynikat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16461 (novesluzby.cz#23692)


Přidat komentář