Rekonstrukce bytů Praha a okolí

Protože starší byty zcela nevyhovují dnešnímu modernímu stylu bydlení, přistupuje většina jejich majitelů k rekonstrukcím. Mezi nejčastější rekonstrukce patří rekonstrukce bytového jádra, výměna podlah, příp. obkladačské práce.

Žádná rekonstrukce bytu se zcela jistě neobejde bez zednických prací. Pokud plánujete rekonstrukci svého bytu rozsáhlejší, mějte na paměti, že budete zcela jistě potřebovat obkladače, podlaháře, zedníka a další řemeslníky, kteří vám dokážou byt zrekonstruovat do stavu, který vám budě plně vyhovovat. Pokud však nemáte zájem věnovat veškerý svůj volný čas obvolávání jednotlivých řemeslníků a domlouvání termínů tak, aby na sebe jednotlivé práce navazovaly a nedocházelo tak k zbytečným časovým prodlevám, a pokud chcete na celé rekonstrukci ušetřit nemalé peníze, oslovte řemeslníka, který vám provede celou rekonstrukci od A až po Z, a to hlavně kvalitně a precizně.

Rekonstrukce bytů Praha a okolí

Hledáte-li stavební firmu, která provádí rekonstrukce bytů a jste z Prahy a okolí, můžete se s klidným svědomím obrátit na firmu pana Stanislava Jandery, která nabízí zednické práce, obkladačské práce, pokládku plovoucích podlah, obklady a sádrokartonářské práce a navíc nabízí i** realitní služby**. Při své práci používá jen ověřených technologických postupů, kvalitního materiálu a nejlepší reklamou pro firmu pana Stanislava Jandery jsou spokojení zákazníci. Pokud rádi jednáte se spolehlivými a příjemnými lidmi, můžete panu Stanislavu Janderovi zavolat na telefonní číslo: +420 773 118 224 nebo můžete použít emailovou adresu: jast.hosteradice@seznam.cz.

Rekonstrukce bytů Praha a okolí

Zednické práce

Zednické práce jsou potřeba u každé bytové rekonstrukce. Ať už rekonstruujete koupelnu, kuchyň, děláte nové rozvody elektřiny, plynu, atd., nebo potřebujete obložit kuchyňskou linku či udělat nové omítky, bez zedničiny se neobejdete. Je jasné, že pokud jste zruční domácí kutilové, zřejmě vám nebude stát nic v cestě za novými omítkami např. ve sklepě, v garáži nebo ve vaší dílně. Avšak v prostorách, které slouží k bydlení a jejichž opravy a úpravy provádíte možná jednou za život, je přece jen lepší přenechat tuto práci zkušenému odborníkovi, který vám zaručí perfektní výsledek stejně jako pan Stanislav Jandera. K zednickým pracím patří např. omítky – jádrové, štukové, sádrové. Sanační, šlechtěné, stěrky, pokládka dlažby a obkladů, rekonstrukce koupelen, vyzdění staveb, apod.

Omítky

Asi každá rekonstrukce interiéru je zakončena důkladným vymalováním stěn jednotlivých místností. Aby vám v bytě neopadávala omítka, je potřeba před samotným vymalováním správně připravit podklad a tedy správně provést vnitřní omítky. Přesto, že vnitřní odmítky nepodléhají tak vysokým nárokům jako omítky vnější, i tyto musí splňovat určité požadavky, protože vnitřní omítky zlepšují technické vlastnosti konstrukce, esteticky působí na interiér a zajišťují ochranu zdiva před mechanickým poškozením. Omítky plní dále funkci akustickou, protipožární, tepelně izolační, a mnoho dalších. Proto se vyžaduje, aby omítky prováděl zkušený zedník.

Rekonstrukce kuchyně

Obklady a dlažby

Obklady a dlažby se rozdělují na koupelnové obklady a dlažby, dále na kuchyňské a pak na ty, které se dají použít do exteriéru. Rozdíly u jednotlivých druhů obkladů a dlažeb nejsou jen v jejich designu a celkovém vzhledu, ale také v technických parametrech, kterými jsou nasákavost, tvrdost a odolnost. Proto je nutné věnovat výběru obkladů a dlažeb dostatečnou pozornost dle místa, kam budou položeny, aby splňovaly požadovaný účel. Jiné obklady a dlažby se volí pro interiér a pro exteriér. Vybrat správnou dlažbu nebo obkladačky nemusí být jednoduchou záležitostí, a proto raději tuto činnost přenechejte řemeslníkovi, který bude pokládku provádět. Samozřejmě že barva a velikost obkladaček bude záležet na vašem rozhodnutí, ovšem zkušený odborník vám přesně vysvětlí, který typ je vhodný do vašeho prostoru a proč, jaké má vlastnosti atd.

Obklady do koupelny

Správný výběr obkladů do koupelny je velmi důležitý, neboť přímo nebo nepřímo tyto obklady ovlivňují budoucí vlastnosti koupelny. Je proto nutné vybrat vhodný materiál obkladů, který může celkovou obkladačskou práci usnadnit, a nebo také může přidat starosti.

Keramické obklady

Klasikou do koupelny jsou známé a dobré keramické obklady, které se vyrábějí ve velkém množství barev, vzorů, velikostí a v různých cenových relacích. Pokud správně zvolíte barvu, tvar či vzor obkladů, přemění vaši dosud fádní koupelnu v luxusní místnost, ve které budete trávit velmi rádi chvilky odpočinku a která bude chloubou vašeho domova**. Keramické obklady** jsou odolné, jsou snadno čistitelné a jsou porézní.

Rekonstrukce koupelny

Vlastnosti obkladů

Obklady do koupelny jsou porézní, což znamená, že jsou nasákavé. Tyto obklady mají životnost jako klasické obklady určené do jiných místností. To, zda jsou obklady porézní, je označeno na jejich obalu. Podle takového označení se vybírají obklady pro jejich užití do interiéru nebo do exteriéru. Údaje také značí odolnost vůči mrazu. Čím vyšší číslo na obalu je, tím výraznější schopnost mají obklady k tomu, aby odolaly velkým mrazům. Dále se obklady do koupelny vybírají podle jejich odolnosti. Je potřeba, aby koupelnové obklady byly odolné a aby tedy vydržely údržbu chemickými prostředky a nedocházelo k poničení jejich povrchové glazury. Dobrou odolností v klasické domácnosti se rozumí to, že obklady do koupelny časem nezmění svou barvu nebo povrch po opakovaném čistění.

Pokládka plovoucích podlah

Vzhledem k tomu, že o pokládce plovoucích podlah bylo již tolikrát psáno, jak je tato činnost jednoduchá a že ji zvládne kde kdo, se mnoho lidí rozhodlo si plovoucí podlahu položit samo a výsledek nedopadl často uspokojivě. Mnoho lidí se také snaží na pokládce ušetřit, když už částka za pořízení takové podlahy nebyla nejmenší. Jestliže se však chcete vyhnout nevzhlednému výsledku, který by vás mohl mrzet při každém pohledu na takto zmařenou, ač drahou podlahu, zavolejte si raději řemeslníka, který vám podlahu během krátké doby položí včetně olištování. Samozřejmě, že pro zručné jedince není postup položení laminátové podlahy nijak speciálně náročný, ale nutno podotknout, že ne každá plovoucí podlaha je stejná a pouze u některých typů najdete opravdu jednoduché zámkové systémy, které snadnou pokládku plovoucí podlahy umožňují.

Rekonstrukce WC

Realitní služby

Realitní služby přináší pro každého velmi pohodlnou a častokrát také jedinou možnost jak prodat, pronajmout nebo koupit nemovitost. Není však snadné narazit na dobrou a férovou realitní kancelář. Dobrá realitní kancelář by vám měla předem jasně stanovit ceny za jejich služby a ne, že až následně po několika jednáních budete překvapeni, že procentuální provize dosud nebyly započteny v již dohodnuté částce za nemovitost.

Realitní kancelář by pro vás měla zajistit osobní prohlídku makléřem, dále stanovení optimální ceny prodeje, realitní makléř si sám provede kompletní potřebou fotodokumentaci, zajistí inzerci na realitních serverech, které navštěvuje nejvíce lidí, dále zařadí vaši nemovitost do databáze sloužící pro poptávající klienty, poskytne kompletní právní servis a to samozřejmě ve spolupráci s advokátní kanceláří, zařídí veškeré záležitosti na příslušném katastru nemovitostí, pokud potřebujete poradenskou činnost, i tuto samozřejmě nabízí a vůbec poskytne mnoho dalších služeb. Tyto služby však bohužel dosud nejsou samozřejmostí každé realitní kanceláře, ovšem těch profesionálních, kterým opravdu záleží na svých klientech, ano.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id16381 (novesluzby.cz#23245)


Přidat komentář